Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да си взема нов телефон и съм се спряла на тези три модела:

Microsoft Lumia 535

Lenovo a536

Samsung Galaxy Core??

Благодаря предварително! :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избери Лумия. Но някой друг модел. Този 535, има известни проблеми с дисплея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ползване ти трябва телефона? Лумията предполагам знаеш е с Winows Phone (по-малко приложения). За служебен телефон смятам, че е идеална, но за личен не бих си взел. И още един съвет преди да си дала по-конкретна информация, моето мнение е, особено когато разполагаш със скромен бюджет - не робувай на популярните марки. Разгледай например моделите в твоя ценови диапазон на Huawei. 

Редактирано от Nikolay Hristov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ползване ти трябва телефона? Лумията предполагам знаеш е с Winows Phone (по-малко приложения). За служебен телефон смятам, че е идеална, но за личен не бих си взел. И още един съвет преди да си дала по-конкретна информация, моето мнение е, особено когато разполагаш със скромен бюджет - не робувай на популярните марки. Разгледай например моделите в твоя ценови диапазон на Huawei. 

Не би взел лумия за личен ? Перфектен е, аз самият ползвам такъв и единствената причина поради която го мразя в момента, е бутона за включване който АЗ прецаках. Иначе, е перфектен за цената си.

Това леново е горе долу добро, НО си за никъде с 1 гб рам. Samsung-а не става, dual sim модулите на Samsung са меко казано кофти (майка ми има galaxy grand duos neo, използва и двете карти, а меко казано ме изнервя докато го ползвам) а lumia-та според мен е малко дървена. (но става) Ако можеш отдели малко повече пари и си вземи 630.

П.П. Като си взимам нов телефон ще се насоча към Nexus. Вижте кога излезе Nexus 4, а още получава ъпдейти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Huawei-а също е вариант. Аз имам слаба машинка Huawei y221 (512мб рам и 1.3процесор), но се справя доста добре дори и с малко по тежки приложения. Останах учуден от това телефонче :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За нищо специално, просто за сърфиране, музика и камерата да е сносна. Имам Galaxy Ace 2, но е само на една година, а забива доста. Затова искам да го сменя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За нищо специално, просто за сърфиране, музика и камерата да е сносна. Имам Galaxy Ace 2, но е само на една година, а забива доста. Затова искам да го сменя.

Няма да останеш по очарована от Samsung galaxy duos.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално да забива. Нисък клас андроид. Те и флагманите правят същото. Както ти казах, насочи се към Лумия. Има достатъчно приложения, а есента ще дойде и Уиндоус 10. До колко пари си склонна да дадеш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално да забива. Нисък клас андроид. Те и флагманите правят същото. Както ти казах, насочи се към Лумия. Има достатъчно приложения, а есента ще дойде и Уиндоус 10. До колко пари си склонна да дадеш?

Напротив. Флагманите забиват когато собствениците им ги напълнят с 1000 ненужни приложения и почистващи програми от сорта на "Clean Master".

Аз съм притежател на S4, не забива. Защо ? Защото не съм като кифлите да инсталирам 1000 програми за селфита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само без Lenovo-то 536, че има проблеми с батерията (индикатора). Така и не успяха от Lenovo да фикснат този бъг. Galaxy Core бих го препоръчал само на непретенциозен потребител, ако в изискването влиза и dual sim. Най-добрия вариант остава Лумията, колкото и да не ме кефят. 

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само без Lenovo-то 536, че има проблеми с батерията (индикатора). Така и не успяха от Lenovo да фикснат този бъг. Galaxy Core бих го препоръчал само на непретенциозен потребител, ако в изискването влиза и dual sim. Най-добрия вариант остава Лумията, колкото и да не ме кефят. 

Galaxy Core не бих го препоръчал на никой.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Galaxy Core не бих го препоръчал на никой.

Защо ?

Ползвам модела от 2 години някъде и нямам оплаквания. За dual sim-а не съм имал възможността до сега да тествам, тъй като нямам втора карта, но не би имало проблем според мен. Единствения му недостатък е, че вече му остаря версията на Android-а 4.1.2. 

Вече съм си казал мнението - авторката да взима Лумията. Ако е по-непретенциозен потребител, Галаксито също върши добра работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако му сложиш втора карта, ще бъде кошмар за теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам, честно казано. Споделям само впечатленията си от модела, нека авторката да си прецени.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много, ще премисля още малко, но като че ли Лумията звучи най-добре. Само рам-паметта й е по-малка от Леновото, дали това е проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е Андроид, да има нужда от 5 GB RAM. :D  Лумия с 512 MB RAM, работи по-леко и 'мазно', от половината флагмани на Андроид. Да не говорим, за ниския клас зелени роботи. А и вече не се срещат телефони, с толкова RAM, дори и ниския клас Лумии от тази година, са с по 1GB.  На кой модел Лумия, се спираш?

Благодаря много, ще премисля още малко, но като че ли Лумията звучи най-добре. Само рам-паметта й е по-малка от Леновото, дали това е проблем?

Редактирано от ghostBG86 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-фобре си вземи модел с 1гб и ще можеш да го ползваш мнооого време. (говоря за лумия, също някои приложения изискват 1 гб рам)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи си лумиа.Само да не е 535 (не заради проблема с

екрана-оправя се със ъпдейт,а заради слабата батерия) P.S с 535 съм

Редактирано от svetoslav81 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от leonsanchesss
      Здравейте колеги след 4-5 годишна употреба на samsung galaxy s5 дойде време да се сбогувам със него . Въпросът ми е кой от двата посочени бихте избрали и какви са вашите мотиви.Главните цели за които ще се използват са заснемане на снимки и социални мрежи. Други въпроси които ме вълнуват са дали ще ми е достатъчна памет от 64gb и лесно ли ще се адаптирам към iOS ако съответно избера iphone 8.
    • от Goodlike
      Здравейте колеги имам въпрос относно samsung iconx 2018.
      Някой ползвал ли ги е, пробвал ли го е и какво мнение бихте сподели за тях според цената която имат.
      Интересуваме според вас дали си заслужават според парите които струват и цената оправдава ли качество на звука и издръжливостта която трябва да имат.
      Много ви благодаря предварително за мнения и помощта която бихте дали специално за този модел.
      Благодаря предварително лек и успешен ден на всички.
    • от DarkEdge
      https://winaero.com/blog/microsoft-shutting-down-hotfix-service/
    • от nedqlkow
      Здравейте,
      от известно време имам проблем с Microsoft Word, който меко казано ми създава главоболия в ежедневната работа. Версията, на програмата, която се използва в компанията, в която работя е 2007, а проблемът се състои в следното:
      При получаване на имейл, съдържащ word файл и отварянето на въпросния файл, въпреки че изпращащия е спазил всички разстояния между думите, препинателни знаци и т.н(проверено на неговия компютър), при мен текстът на места излиза слят, без абсолютно никакво разстояние между думите. Съответно трябва всеки път да го проверявам и да разделям думите една от друга. На пръв поглед не е кой знае колко сериозен проблем, но когато говорим за документ, който съдържа 20-30 страници, определено бих казал, че е доста досадно и най-вече води до загуба на излишно време.
      Някой има ли някаква идея на какво би могъл да се дължи въпросният проблем и как бих могъл да се справя с него? Версиите на програмите са еднакви, шрифтът, който се използва е Times New Roman. Ще бъда изключително благодарен на всеки, който се включи
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.