Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, предстои ми да си сглобявам първата ми конфигурация и се чудя кои са най-легитимните сайтове от които да си поръчам частите, които искам. Също така ако сте използвали някой сайт, от който е възможно да се поръчва на лизинг, бихте ли го споделили.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, здравей във форума. Форумите са за търсене на кусурите на сайтовете и затова имаме теми, кои колко лоши са. Иначе, ако искаш, можеш да посетиш магазина на сайта.  Не знам обаче, дали Калин е почнал да сглобява безплатно?

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като си направиш тема в раздела  там ще завалят предложения и магазини , от които единия е с най скапаната визия никем  :) там което всичко е нахвърляно на страницата , все едно си го изсипал със самосвал  :)

Иначе тук ще стане като реклама , а сайта / собственика има негов магазин и не е удобно - нали разбираш .....колегата преди мен е дал линк .....а дали ги сглобява .....не вярвам да му представлява трудност , дори и някой лев да заплатиш е по добре от колкото да се окаже някой чарк дефектен и да се занимаваш с куриери след това  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.