Премини към съдържанието
Nikiii33

C:\Windows\System32\winload.exe проблем

Препоръчан отговор

Здравейте хора опитвам се да инсталирам Windows 8 когато ми дава cmd прозорец аз пиша Winload.exe и трябва фда продължи а то изписва winload.exe application cannot be run in win32 mode

Здравейте хора опитвам се да инсталирам Windows 8 когато ми дава cmd прозорец аз пиша Winload.exe и трябва фда продължи а то изписва winload.exe application cannot be run in win32 mode

Ако някой знае как да го оправя много ще съм му благодарен ако сподели благодаря предварително :)

post-361085-0-39604100-1440182353_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ма наистина ли се опитвате да бутнете инсталацията под Уиндоус?  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво се опитваш да направиш с winload? Коя е ОС?

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Da zashto ne sum mnogo na vutre v neshtata ako tova e mnogo tupo neshto koeto se opitvam da napravq obqsnete mi molq

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвет към автора, просто зарежете всичко, и ако сте решили да преинсталирате, отидете в сервиз.

П.п. моля, пишете на кирилица, иначе ще изтрият темата.

Редактирано от Пуканчо0 (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой те научи на тая техника на инсталиране? Да вземе да се гръмне с най-голямата пушка (примерно Драгунов).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Диска с уиндоус, се поставя в оптичното устройство, което е избрано да бъде буутващо в БИОС. След това се избира инсталация или друго действие ще се провежда и се продължава. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам за английския и никой не ме е учил просто не знам как точнп може да стане защото като тръгна да инсталирам windows-a и чросто отваря cmd прозорец не зна как мога да го оправя пусках тема за това но нимой не отговори

П.п. Инсталирам го от флашка

пфф от една седмица търсения и не мога да го оправя ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това за избиране на устройството за бутващо в БИОС, се отнася и за флашката. Не става да си заредите вече наличния уиндоус, да бучнете флашката и да "инсталирате".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В мрежата има огромно количество видео материал, за това как се инсталира windows.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

знм аз съм избрал флашката да е first и то си стартира wina и послеизлиза този прозорец явно съм многп тъп и нищо не разбирам ...

Да гледах но никъде не пише като излезе cmd квп да го правим

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То може и чрез мрежа  да се инсталира Уин . А има и колко много инструменти .......

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=5753

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не знам мисля ще се помъча за флашката ама не ьнам кво да го правя явно нещо в биоса се прави

Ето до тук стига

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

знм аз съм избрал флашката да е first и то си стартира wina и послеизлиза този прозорец явно съм многп тъп и нищо не разбирам ...

Вече ви се обясни начинът. Правите  флашка с образа на Уиндоус. Гасите компютъра. Пускате компютъра и помпите DEL, или с който там бутон на вашата машина се влиза в БИОС. Избирате за бутващо устройство usb flash, или кавото там има като надпис на опцията. Отново гасите компютъра. Пъхвате флашката в порта, пускате компютъра. По-нататък е още по-лесно.

Конзолата се появява щото се опитвате да извършите непозволено за потребителите действие под Уиндоус. Виж там магьосниците от Майкрософт може и така да могат, ама това си е вътрешна тайна.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз говоря за windows 8

Е и? Ако щете са говорите за Уиндоус 10;11;12 или 13. все едно и също е. Поне докато не стане различно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

просто нищо не разборам а имам и проблем с клавиатурата все едно е задържан ctrl разбрах начин как да го махна и са го напраих и ще видим

Пак същото пяк го зарежда тоя cmd само не разбрах как да направя флашка с образа на windows

Нищо не разбирам ейтвайте ме но явно вие разбирате аз ... не

Какво се опитваш да направиш с winload? Коя е ОС?

Windows 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

просто нищо не разборам а имам и проблем с клавиатурата все едно е задържан ctrl разбрах начин как да го махна и са го напраих и ще видим

Пак същото пяк го зарежда тоя cmd само не разбрах как да направя флашка с образа на windows

Нищо не разбирам ейтвайте ме но явно вие разбирате аз ... не

Windows 7

Съвет към автора, просто зарежете всичко, и ако сте решили да преинсталирате, отидете в сервиз

Колегата много добре го е казал. Та вие дори не можете да пишете като хората, а искате да инсталирате операционна система. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиша пт малко таблетче за да видв кой колко ще помогне но вие явнол знаете само да се правите на интересни за какво ви е тоя форум ако не помахате на хората да си оправят компютрите вместо да ме съдите че не разбирам толко можете да обясните малко по подробно питах ви нещо но вие знаете само каккак да критикувате не знаещите

Съжалявам за обидите стана явно аз съм грешал 1forcre1 благодаря ти благодаря и на всички други който дори и с малко ми помогнаха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиша пт малко таблетче за да видв кой колко ще помогне но вие явнол знаете само да се правите на интересни за какво ви е тоя форум ако не помахате на хората да си оправят компютрите вместо да ме съдите че не разбирам толко можете да обясните малко по подробно питах ви нещо но вие знаете само каккак да критикувате не знаещите

Вече съм описал два пъти как се прави. Единият път с оптичен диск, вторият с флашка. Ако очаквате целият урок от А до Я написан в темата, с всичките стъпки в подробности, не сте познали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

знам малко прибързах с заключенията разбрах че се опитвате да ми помпгнете и съжалявам просто от едн седмица се опитвам да го оправ само с ядове и нищо не стана сега вече се получи благодаря може да затварте темата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

знам малко прибързах с заключенията разбрах че се опитвате да ми помпгнете и съжалявам просто от едн седмица се опитвам да го оправ само с ядове и нищо не стана сега вече се получи благодаря може да затварте темата

Явно за цяла една седмица дори на един сантиметър не сте напреднали в разбирането на това което трябва да се направи.  Явно проблема е изцяло в задклавиатурното устройство. Ние тук не можем да налеем акъл в каца без дъно.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що не пробваш първо на Виртуална машина ,докато се научиш 

https://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=51028

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай ся, хептен ще го затрудниш с тая виртуална машина. Ще трябват 2 седмици сега, да се обяснява първо какво е това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно или флашката не е направена както трябва, или Windows, който е на флашката, има проблем. С какво прави флашката и копира съдържанието на Windows iso файла?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.