Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Във връзка с дисертацията ми, правя академично проучване на тема импулсивно пазаруване на младите хора (20-35 год.), живеещи в София. Анкетата е на английски език (за което предварително се извинявам), тъй като в момента следвам в Англия, но избрах да проучвам нашия пазар и потребители, защото липсват изследвания и публикации във връзка с тях, а за мен резултатите определено биха представлявали интерес. :)

Ако спадате във въпросната възрастува група, ще съм ви изключително благодарна да отделите около 5 минути и да попълните анкетата. Участието ви е доброволно и всяко попълване ще е от огромна полза.

Ако имате въпроси, не се колебайте да питате, а аз ще се постарая да ви отговоря максимално точно и бързо.

Благодаря ви за разбирането и съдействието! :)

ето и линк към самата анкета:  http://www.smartsurvey.co.uk/s/Impulse_Buying_Behaviour_Bulgaria/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попълних анкетата ,но ми се стори сравнително бедна ,като съдържание. (вероятно това не е от значение) 

А дали има значение обективността ѝ? Предполагам ви е известно ,че за да е максимално обективна една анкета ,тя трябва да е формулирана максимално ясно и 100% на официалния език в дадената държава. 
Аз съм на мнение ,че голяма част от българите в тази възрастова група владеят английски на доста ниско ниво ,та даже някои изобщо не го разбират. 

Това е общо взето. Желая ви успех! 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попълних анкетата ,но ми се стори сравнително бедна ,като съдържание. (вероятно това не е от значение) 

А дали има значение обективността ѝ? Предполагам ви е известно ,че за да е максимално обективна една анкета ,тя трябва да е формулирана максимално ясно и 100% на официалния език в дадената държава. 

Аз съм на мнение ,че голяма част от българите в тази възрастова група владеят английски на доста ниско ниво ,та даже някои изобщо не го разбират. 

Това е общо взето. Желая ви успех! 

Здравейте, благодаря за попълването. Действително не е голяма на съдържание, но това е защото изследването касае определен вид стимули, провокиращи импулсивно поведение, а не е разгърната да изучава и други фактори. Относно езика наистина приемам забележката, но пък съм на обратно на Вашето мнение и мисля, че има достатъчно образовани млади хора с добро ниво на езика.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, благодаря за попълването. Действително не е голяма на съдържание, но това е защото изследването касае определен вид стимули, провокиращи импулсивно поведение, а не е разгърната да изучава и други фактори. Относно езика наистина приемам забележката, но пък съм на обратно на Вашето мнение и мисля, че има достатъчно образовани млади хора с добро ниво на езика.  :)

Може би във вашата околна среда или сред вашата финансово определена класа е вярно. Но от наблюденията ми тук във форума, няма достатъчно млади хора, които да владеят английски. Това, че са се научили примерно по навик и от опит да ползуват операционната си система и програми с английски менюта, не значи че владеят езика.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма значение кой какви езици знаел, Господ е българин и всички трябва да знаят български.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+1 попълнена анкета и от мен, дано ти помогне в начинанието.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прави сте, наистина приемам коментарите относно езика. За да избегна субективност при превода от моя страна съм я дала на агенция, която да ми я преведе и на бълагрски.

Благодаря много за попълванията, оценявам го. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.