Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Така, след преинстал ми сложиха офис 2013 плюс. Работих си с него 2-3 седмици и започна да ми иска да му променя activation key-a. Пробвах различни ключове и на всички пишеше, че не са за тази версия, че не съм администратор и всякакви такива. Репейрнах, същата работа, изтрих регистратион от регистъра, същата работа. Преинсталирах от замунда 2 пъти, ползвах ключовете от там, същата работа, не ги признава и каквото и да отворя този activation wizard се показва и е страшно дразнещо, + това имам ~ 15-16 дена и след това няма да имам достъп до офис пакета. В момента си мисля за инстал на 2010 и се надявам там да не прави мизерии (ползвам 2013 от година и нещо, без никакви проблеми е вървяла до сега).

ПС: Ще съм благодарен, ако предоставите някакви адекватни решения на проблема. Мерси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, купувате си пакета и проблема Ви приключва.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точка 2.10 от правилата на форума

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам че темата е на латиница. А относто закупуването, с радост бих си купувал музика,програми,филми, ама нека не взимаме по 500-600 лева заплата и да се чудим къде по напред да ги вкарваме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам че темата е на латиница. А относто закупуването, с радост бих си купувал музика,програми,филми, ама нека не взимаме по 500-600 лева заплата и да се чудим къде по напред да ги вкарваме.

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

Съжалявам, но тук такива са правилата. Друг  е въпроса, че даден софтуер е прекалено скъп за потребителите в България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не, не съжаляваме за правилата, а ги спазваме. Слагайте катанеца!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ramiram
      Здравейте. Казвам се Рамин и имам един въпрос.
      Имам телефон Nokia с Windows 8.1 и наскоро случайно деинсталирах някои приложения от телефона. Опитах се да ги изтегля от Windows Store, но за съжаление те вече не са достъпни за моя тип телефон. Бихте ли ми казали как мога да изтегля тези приложения и откъде?
    • от mihaela_
      Здравейте отново, относно тази задача искам да попитам нещо.  Зададох ключови полета за „Данни от фирмата” – Име на фирмата, „Автомобили” – Рег номер, „Услуги” – Цена, „Клиенти” – ЕГН.Сега обаче трябва да създавам връзка едно към едно и едно към много, но така както съм ги направила не виждам шанс за връзка едно към едно и не мога да разбера къде е грешката. Ако някой може да посочи грешката и да ми помогне да продължа напред, ще съм му много благодарна!                                                                                                                  

• от Soviet Soldier
      Здравейте! От 2013 ползвам Windows phone (Lumia 520) ,и като цяло бях доволен. Не възнамерявах да го сменям ,защото напълно удовлетворяваше моите потребности. Това е един от телефоните ,които не получиха актуализация до Windows 10 и може би повече от година не съм получавал ,каквито и да е било актуализации по ОС. На скоро получих съобщение от Месенджър ,че версията ,която ползвам (от 2014) вече не се поддържа и ми пращат линк за да изтегля актуализации. 1-во пуснах телефонът да си потърси сам ,но не откри такива. След това деинсталирах и инсталирах на ново Месенджър ,но безрезултатно. 

Искам да запитам имате ли представа ,дали това недоразумение ще бъде поправено и ще излезе все пак актуална версия на месенджър за Windows Phone 8.1 ,или това е поредния трик за да ни накарат ,да купуваме излишни нови телефони? 
      На мен ми се струва ,че скоро няма да останат от масовите приложения работещи на Windows Phone 8.1 и за това обмислям да закупя нов ,но този път едва ли ще е Windows Phone. 

• от qca1
      Имам да направя проект за училище. Трябва да създам база данни, в която да има три таблици(Екскурзии,Клиенти,Поръчки). На базата на създадените таблици трябва да направя поне 6 заявки, в които да използвам тескст, оператори за сравнение, логически функции, параметрична заявка и заявка с изчислително поле. За всяка от заявките да има изготвен отчет, в който да има сортиране по определен от мен критерии. И най-накрая да създам три формуляра, чрез които да въвеждам данните в таблиците. Да има бутони, заглавие, лого(картинка). Трябва да са с поне един вложен формуляр и поне три раздела. Трябват и бутони за отваряне, затваряне, стартиране на таблици, форми, заявки, отчети (като използвам form design)
      Цел на заявките:
      1-След като в диалоговия прозорец се въведе "мъж" (без кавичките) да ми изведе номера, името (и пола) на клиентите от мъжки пол.
      2-Да ми изведе имената на клиентите, които са от град Казанлък или Стара загора
      3-Да изведе фамилията на клиентите, които ще нощуват повече от 4 нощи на избраната дестинация
      4-Да изведе името и дестинацията на клиентите, които ще пътуват в интервала 01.01.2017г - 31.12.2017г
      5- Да изведе името на клиента, цената, която има да заплати и новата цена след увеличението с 2%
      6-Да изведе заявка, която в полето Две имена да комбинира полетата Име и Фамилия от таблица Клиенти; и новата цена
      Та проблема идва от там, че след като въведа няколко записа в таблиците и пусна заявките, един запис в заявките ми го извежда многократно. Някой път даже не спазва критерия, който съм поставила. (Примерно в заявка №4 не ми извежда правилно имената на пътуващите в интервала от време) Не мога да разбера защо? И понеже има толкова много записи надвишавам допустимите 2гб памет за една база данни и не мога да направя шестия отчет, нито трите формуляра. Ще я прикача за да видите.
      Database1.accdb
    • от mikrotik
      Здравейте, някой от Вас знае ли каква функция изпълнява това чудо , наречено microleaves traffic exchange ? От няколко дни ми е в системата и се притеснявам да не ми нанесе някакви поражения на Windows-a ( Win 7 - 32-bit )... ?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.