Премини към съдържанието
EmskiFPS

От пиратски 8.1 към Десятка

Препоръчан отговор

Главният въпрос има ли значение дали ще го дръпна от https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10или там долу в дясно , където ми напомня , че мога да ъпна след всяко пускане . 
Вторият е дали , ако го изтегля , получавам легална десятка с доживотни ъпдейти и т.н
Третият е каква е разликата между легален и кракнат уиндоус.
На базата на вашите отговори ще реша дали да мина на 10 или не. 

Поздрави!  :jogging:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Главният въпрос има ли значение дали ще го дръпна от https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10или там долу в дясно , където ми напомня , че мога да ъпна след всяко пускане . 

Вторият е дали , ако го изтегля , получавам легална десятка с доживотни ъпдейти и т.н

Третият е каква е разликата между легален и кракнат уиндоус.

На базата на вашите отговори ще реша дали да мина на 10 или не. 

Поздрави!  :jogging:

1. Няма значение. В първия случай по-лесно ще намерите ИСО-то :)

2. Не. Ако текущата ви ОС не е легална има само малък шанс да минете между капките

3. Разликата ще е в това че вие сте откраднал продукт, който е обект на авторско право

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото знам, вариантите са два - финален Windows 10 (такъв, какъвто се продава) и Windows 10 Insider, който честичко получава обновления и би следвало да се възприема като тестова версия.

Надграждане до първия вариант (такъв, който иначе се продава) може да стане от инсталиран легален 7 или 8.

Вторият вариант може да се инсталира и от нулата и да си е легален и всичко, но за него не съм сигурен как точно става надграждането от вече инсталиран Windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При ъпдейт на 7 Ultimate (пиратски) се получава активиран 10 Pro. Същото важи и за осмицата. Поне на 15 компютъра съм го правил последните 2-3 месеца. Ако си с Home, получава пак Home.

Забележка: За да получиш активиран Windows от пиратски, трябва пиратският да е активиран с активатор.

1. Няма значение. В първия случай по-лесно ще намерите ИСО-то :)

Всъщност, има голяма разлика. Ако свали iso-то, ще направи чиста инсталация и ще трябва да въведе ключ за активация. Ако използва "там долу в дясно" ще получи надграждане на осмицата и 10-ката ще се активира с вече използвания от осмицата ключ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото знам, вариантите са два - финален Windows 10 (такъв, какъвто се продава) и Windows 10 Insider, който честичко получава обновления и би следвало да се възприема като тестова версия.

Доколкото си спомням - от M$ обявиха, че Windows 10 ще е последната цяла версия и за в бъдеще ще има само ъпдейти.

Въпроса за кракнатите ОС - дали с новите "шпионски" похвати няма да ти прерови машината и да търси следи от кракове, кейгени и т.н.

Ако си активирал 7-цата / 8-цата с чужд сериен номер е друго, но това не е кракната версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.