Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,от април месец имам въпросния модел,с помощта на skalata_73,за което съм му благодарен.Та,от няколко дни се появи едно пукане при смяна на каналите,чува се някъде отзад при входовете за HDMI кабела.Не постоянно.Когато спра звука изчезва.Възможно ли е да са тръгнали колонките?Мерси

П.П.Звука на телевизора е застопорен на 50 и се командва от дистанционното на приемника.

Редактирано от bojoviki (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

bojoviki възползвай се от гаранцията бе човек! Тук и да питаш файда йок.Дано само не си го повредил нещо.Имам предвид да не би да си включвал HDMI кабела при работещи TV и PC!?

Щото един френд така си прецака телевизора!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

bojoviki възползвай се от гаранцията бе човек! Тук и да питаш файда йок.Дано само не си го повредил нещо.Имам предвид да не би да си включвал HDMI кабела при работещи TV и PC!?

Щото един френд така си прецака телевизора!

Знам за последиците при свързването при работещи ТВ или пц.Ясно е,че ще се възползвам от гаранцията,но постнах темата с идеята,дали може да е от HD приемника.На два пъти ми забива и се налага да го рестартирам.А и не ми се вярва,че от април месец по ТВ-то ще изпуши нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

""А и не ми се вярва,че от април месец по ТВ-то ще изпуши нещо."

В електрониката няма нищо, което да ви гарантира нейната работа на 100%. Дефект може да се появи още на  третата минута от покупката, а може и да те "зарови" грубо казано със безотказната си работа. Помислете само на какво ниво трябва да е електрониката в един космически кораб, който е в атмосферата със 3-4 човека на борда му. Ако откаже електрониката (което се е случвало) какво става със кораба и хората в него? А това е техника, произведена за домашно битови нужди, за общо ползване. Още повече имате гаранция на изделието.Затова много често няколко човека казваме - в сервиз. Ненапразно са тези думи, независимо че във този форум има "велики майстори"...на допълнителни повреди.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мерси за отговора,който еднозначно би трябвало да значи-сервиз.Но преди да помъкна тоя кютюк,ще потърся друг приемник(дори и SD),за да видим дали случайно няма да излезе моя дефектен.Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.