Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте баща ми иска да му преинсталирам лаптопа проблема е че след като го преинсталирам не знам как да инталира Wireless Network Connection 2 за да си дърпа интернет от рутера.

Редактирано от Krampus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно как преинсталирате без да знаете елементарни неща. Както и да е.

Марка и модел на лаптопа както и каква ОС е, за да може да Ви предоставим линк с драйверите от сайта на производителя, за да може да се инсталират и да заработи хардуера нормално.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно как преинсталирате без да знаете елементарни неща.

Преинсталацията на Windows никога не е била особено сложна. "По-сложното" е да се сетиш, че след това ще ти трябват драйвъри. Т.е. процедурата е първо теглиш драйвъри, после преинсталираш. Не случайно ново дъно пристига с диск, защото производителя е помислил, че не си длъжен да имаш друг източник ...

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталацията на Windows никога не е била особено сложна. "По-сложното" е да се сетиш, че след това ще ти трябват драйвъри. Т.е. процедурата е първо теглиш драйвъри, после преинсталираш. Не случайно ново дъно пристига с диск, защото производителя е помислил, че не си длъжен да имаш друг източник ...

За теб колега не е. За никой не е. Просто трябва да се седне и да се прочете всичко и след това да се прави каквото трябва. Даже не е сигурно, че лаптопа е за преинсталация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно как преинсталирате без да знаете елементарни неща. Както и да е.

Марка и модел на лаптопа както и каква ОС е, за да може да Ви предоставим линк с драйверите от сайта на производителя, за да може да се инсталират и да заработи хардуера нормално.

HP T60M283.00 WINXP

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето линк с драйверите на производителя. Трябва само да избереш Windows XP

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето линк с драйверите на производителя. Трябва само да избереш Windows XP

И Това как ще ми помогне с инсталирането на Wireless?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извини ме, но въобще не си наясно с нещата.

1. Ето информация какво е това драйвер и за какво служи

2. За този модел лаптоп има два модела безжични карти, така че трябва да знаеш кой от двата модела е на твоя компютър. Това може да стане с програмата AIDA или Speccy.

3. Инсталира се един от двата драйвера след което Windows XP ще ти разпознае безжичната карта като устройство. Долу в дясно ще ти излезе иконката за управление на безжичната мрежа и ти ще може да се свържеш към рутера и да използваш интернет свързаността.

Това което съм го написал важи за всички драйвери и съответно за останалата част от хардуера на лаптопа ти.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.