Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, видях това Леново и се чудя дали да не скоча на него. Главно ме грабна батерията-4000mAh, понеже моята S3-ка го зареждам по 2, дори 3 пъти на ден. Телефона ще го използвам нормално, т.е. няма да го натоварвам много, но не искам да има лаг в менюто (прочетох, че този модел има меню).

Евентуално ще се взима от Вив**ом с някакъв план, даже гледам , че го рекламират.

Не ви моля да ми препоръчвате други устройства, а просто да ми споделите дали има някакви проблеми с тозш модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефонът е най-добрия откъм батерия за тези пари тъй че ако държиш само на батерията това е твоя телефон, аз бих взел a6000

Редактирано от Виктор Руменов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lenovo A6000 и A5000 след като ги ъпдейнтаха започнаха много яко да лагват и това го правят когато OS реши. На моменти вървят пъргаво на моменти лагват та се рестартират чак. Хората се оплакват, че батерията много бързо им пада, системните приложения я папкат като топъл хляб. 

Ако ще взимаш A5000 то по-добре си стой на последния ъпдейт за Android 4.4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lenovo A6000 и A5000 след като ги ъпдейнтаха започнаха много яко да лагват и това го правят когато OS реши. На моменти вървят пъргаво на моменти лагват та се рестартират чак. Хората се оплакват, че батерията много бързо им пада, системните приложения я папкат като топъл хляб. 

Ако ще взимаш A5000 то по-добре си стой на последния ъпдейт за Android 4.4

Не си ли чувал за downgrade или custom rom ?

Сега до автора, добре е, но A6000 е малко по-скъп и по-добър, но на мен лично не ми допадат много. И как така си зареждаш S3-та по 2-3 пъти на ден ? Явно трябва да е на 2+ години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво е това downgrade ?

Според теб дали не съм чувал за downgrade ? Просто аз обичам новото дори и с проблеми. Производителите се светнаха кое как се прави и почти всички изтискват максимума от телефоните си. Отдавна съм спрял да се занимавам с custom rom-ове. Вече не е както едно време, напреди в един custom rom имаше куп нови функции, глезотийки и по-гладка работа. Сега е точно обратното, не работят 2 сим карти,камери, няма го долбито, wifi hotspot не работи тва не работи онова не работи и реално с един custom rom телефона ти е наполовина използваем. Повечето хора слагат custom rom само и само за да преминат например на MIUI или на друг UI.

Нормално е да има бъгове и лагване при преминаването към по-нова ОС. Всичко това ще се оправи след време с ъпдейти. Такова е положението при всички производители не само при Lenovo.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно за това ползвам CM12.1, понеже не очаквам официален 5.1 за S4, но не ми пука особено понеже TouchWiz-а е много тежък.

П.П. Използвам един адаптер за 2 сим карти. :P Работи каквото и да сложа, но го загубих, за втори път.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички Ви, нека не превръщаме доброто общуване в караница.

Колкото до S3-ката, да, наистина е на 2 години, но аз съм я ползвал близо 1, защото е втора ръка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички Ви, нека не превръщаме доброто общуване в караница.

Колкото до S3-ката, да, наистина е на 2 години, но аз съм я ползвал близо 1, защото е втора ръка.

Кажи ни за какво ще използваш телефона защото ако ще играеш игри това не е твоят телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще се ползва за игри бъди сигурен , че след 6 месеца ще започне рязко да пада батерията и до довечера ще е на червено ако много ще се пълни с игри :) Аз не съм маняк игри и си ползвам телефона за разговори , facebook , музика :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ти е проблема. Ако не ти е много зор да си сменяш телефона, а само батерията ти е проблем, вземи си нова батерия за 20 лева. Нали знаеш че батерийте не са вечни ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, ще играя игри, но няма да са твърде тежки, а нещо от рода на:

Castle Clash

Trial

Texas hold'em poker

И може би някоя по-тежка.

На S3 не му е само проблемът с батерията, започна да лаги изключително здраво.

Прочетох и мненията на юзърите от андроид форума, мисля ,че по-скоро клонят към графа "положителни"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих ти препоръчал lenovo a6000, погледни и това: http://olx.bg/ad/meizu-m2-note-5-5-8-yadren-4g-fdd-lte-po-eleganten-ot-lenovo-k3-note-ID5tluV.html#f351a2b4a7 m2 е доста по-слаб от m1 но за тзи пари.

Редактирано от Виктор Руменов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз продавам моето Леново, ако се интересуваш от снимки информация и др. неща пиши на ЛС. Преминавам на Xiaomi redmi note 2

Има оставаща гаранция около 20 месеца, 2 сим карти, перфектно външно състояние без забележки, ползвано е само с пластмасовия кейс и с скрийн протектор. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ти е проблема. Ако не ти е много зор да си сменяш телефона, а само батерията ти е проблем, вземи си нова батерия за 20 лева. Нали знаеш че батерийте не са вечни ?

Нали се сещаш за 20 лева колко ще е "оригинална" батерията и колко ще издържи?!

Добре, лага може да го оправиш с CyanogenMod 12.1. Първо го тествай и реши дали искаш нов смартфон.

Подобно недоразумение не бих го препоръчал дори за работа на тостер!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали се сещаш за 20 лева колко ще е "оригинална" батерията и колко ще издържи?!

Подобно недоразумение не бих го препоръчал дори за работа на тостер!

Аз съм си взел за 20 лева и работи перфектно. А CyanogenMod върви в пъти по-добре от стоковия софт на Samsung!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм си взел за 20 лева и работи перфектно. А CyanogenMod върви в пъти по-добре от стоковия софт на Samsung!

Ти сега какво? С Виктор ли ще се състезаваш или ще даваш съвети като хората. То излиза, че у вас имате от всеки телефон мостра и можете да отговаряте на всеки с глупостите си! Я опитай някое мнение и в..."политика".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти сега какво? С Виктор ли ще се състезаваш или ще даваш съвети като хората. То излиза, че у вас имате от всеки телефон мостра и можете да отговаряте на всеки с глупостите си! Я опитай някое мнение и в..."политика".

Имах специално S3 Neo за което си бях взел втора батерия, но не за S3 Neo, а за S3.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах специално S3 Neo за което си бях взел втора батерия, но не за S3 Neo, а за S3.

Никой не те е питал, какво си имал или имаш! Често пъти грешиш буквата Я с буквата А!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте хора, минаха близо пет седмици , след като пуснах темата.

Взех телефона преди седмица и още тогава щях да дам мнение , но нямаше да е от полза, понеже му трябват няколко разряд-заряда.

Изключителен телефон, Асфалт върви като пушка, също и NFS MW ( на символичните 17 стотинки в гугъл плей стор).

Батерията- няма да казвам дни, а само 7 часа скрийн он тайм. И то не само скролване тук и там, а голямо натоварване.

Рам паметта- рама ми показва, че е 955 мб, а на S3 ката показваше 804 мб, но това е др. тема.

Няма лаг и UI-а на Леново е много приветлив и мисля и по-лек от TW. 

В игрите също няма лаг, точно както при по-високия клас.

Сега въпросът ми е:

Ако......ми се развали батерията след една година примерно, откъде могат да ми я сменят, понеже тя не ся маха?

БЛАГОДАРЯ ВИ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако......ми се развали батерията след една година примерно, откъде могат да ми я сменят, понеже тя не ся маха?

А според теб - с какво се занимават сервизите?... ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А според теб - с какво се занимават сервизите?... ;)

Батерията се води като консуматив и е в гаранционен срок до 6 месеца след датата на закупуването. Но, другия вариант е, да отиде в оторизиран сервиз и да си плати за нова батерия, като съответно си запазва и гаранцията. А ако батерията се издуе и направи щети върху телефона (най-вероятно върху дисплея) може да иска замяна.

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Веднъж отвори ли се един телефон...заеби тая работа.......

Нищо няма да е сглобено така,както фабрично е създаден! Все ще има нещо ,което няма да е наред!

Унибоди телефони повече не взимам! Два телефона ми прецакаха така със смяна на батерията ,така ми я смениха,че  не искам и да ги погледна повече!

Редактирано от lost in (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.