Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам проблем със магазина на windows 10 , след като искам да отворя приложение примерно: Facebook след това да го изтегля автоматично излиза от магазина. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

а windows лицензен ли е или е кракнат? щото ако е второто няма какво да се чудиш, ако пък е първото трябваше да изчакаш няколко месеца преди да инсталираш този боклук...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

а windows лицензен ли е или е кракнат? щото ако е второто няма какво да се чудиш, ако пък е първото трябваше да изчакаш няколко месеца преди да инсталираш този боклук...

Не е нужно постоянно да обиждаш Windows-а. Иначе, ако си инсталирала Windows-а от пиратски, това е нормално което става. Както каза професора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от taika
        Здравейте, имам следният проблем. Преди един ден, когато влизах в CS-GO fps ми беше заключено на 60 с VSync, а без него 170+. Сега в игра ми падат на 40 максимум 50 кадъра. Помислих си че е нещо от играта, защото преди това нямах такъв проблем, но влязох в Dota 2 и забелязах че при повече ефекти кадрите също ми падат до 30. Лаптопа не прегрява постоянно следя за натоварването на процесора и на видео картата и повече от 60 градуса трудно се вдигат. Предния ден ъпдейтнах драйвъра на видео картата (nvidia gtx 1050 Ti 4 gb), който е специално оптимизиран за Fallout 4 VR. Моля за помощ, ако някой знае защо ми прави този проблем ще съм много благодарен, ако сподели. Благодаря!
      • от Alexandar1115
        Здравейте! Втори ден имам доста досаден проблем с първото ми зглобено PC. Всичко тръгна като по вода след пускането(и аз не знам как), вкарах диска за Windows 7 и изведнъж както влиза в инсталацията мишката и клавиатурата спират. След това сложих SSD-то на друг компютър да си го кача. Но сега след като се пусне компютъра спират отново
        Дъно: ASUS Prime B350M-A.                      Windows: 7 Ultimate 64
        1.В BIOS работят перфектно
        2. USB Legacy е активирано както и всички USB портове
        3. Включвах ги на различни места, както 2 и 3 USB port 
        4. Компютъра няма никакви драйвъри на него защото няма как да ги инсталирам
        5. Не разполагам с мишка и клавиатура PS/2 слот
        Как да реша проблема или поне идея как да си инсталирам драйвърите за дъното и предполагам ще тръгнат след това?
      • от Тъп Но Грозен
        Здравейте колеги, имам нужда от вашата помощ. Става въпрос за преинсталирането на windows7. Имам си boot флашка, с която всеки път си преинсталирам компютъра, обаче сега имам доста странен проблем. Когато вляза в boot менюто и дам boot да се изпълни през плашката, не ме вкарва в boot менюто да избера къде да се инсталира windowsa и съответно да изтрия дяла с старият windows, а директно ме праща от мястото директно на инслирането на windowsa, с 2 думи се пропуска 1 стъпка.

Моля за помощ, че подобно нещо до момента не ми се е случвало.
      • от xXx*Triple*xXx
        Добър ден Направо към въпроса ми ? Одеве преди 2 часа като станах и пуснах компа нали както си му е реда изчаках да зареди и после отворих Google Chrome и чакам да зареди по едно време незнайно защо отворих TaskManager да видя кво става там и забелязах 3 процеса с име : software_reporter_tool.exe които бяха активни не повече от 15 секунди след това всичките изчезнаха Тръгнах да търся из форумите нещо ако мога да намеря за тези процеси някъде пише,че това били на Google Chrome няква добавка на други места пише,че този файл било някъв вирус инсталиращ се за следене и кражба на лични данни и честно казано вече се обърках незнам на кое да вярвам Някой ако с нещо може да ми бъде полезен и знае нещо относно проблема нека да пише !!! 

• от ngdt
        Здравейте.
        Днес се опитах да преисталирам Windows-ът на лаптопа си. Пуснах да се инсталира от usb устройство, преминах през няколко фази на инсталация/extract-ване на файловете и по едно време машината прегря и се угаси... Когато се опитам да го пусна се появява син екран с грешка 0x00000024, не се получава и да инсталирам win наново от usb-то. Моля помогнете, проблемът е сериозен и ще съм много благодарен на отзовалите се!
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.