Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Страхотен телефон!

Минах през няколко гранда на различни марки,този определено ме грабна най-много с бързина,премиум материали,качествена и стегната сглобка и дисплей и не на последно място достъпната му цена!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

750 лева чак пък достъпен, иначе телефона е як, този модел дава много често дефекти ама това е по-скоро на късмет, а и нали има гаранция....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

750 лева чак пък достъпен, иначе телефона е як, този модел дава много често дефекти ама това е по-скоро на късмет, а и нали има гаранция....

Прочел някъде, че някой малоумник не може да използва телефона както трябва и това означа, че всички Z2 Pro са такива - дефектни. 

И кви дефекти дава ? Я разкажи. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми е ясно от къде черпиш такава отрицателна информация за всички телефони. Да не си някой "прочут майстор" в твоето село? Вземи се поспри малко, когато нещо я си го видял, я не! Ти май наистина само постове трупаш!

Редактирано от ПОТРЕБИТЕЛ 65 (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Постове да има....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не говорим, че апарата никога не е бил 750 лева.

Последната му цена от месеци е 699 лева, а като набият някоя промоция става 630.

Сън в лятна нощ е гледал пак колегата и се чудя как не е препоръчал една негова любима марка и определен модел...

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се чудя как #algor още не е заключил темата заради заглавието. Между другото, каква е целта на темата ? И на мен ми хареса този телефон като го поразцъках, ама не е мой стил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Algor

Редактирай,моля, заглавието на темата :

Мнение за Lenovo Vibe Z2 Pro K920,че току виж г-н Ризов изревал за биберон :D

P.s. Ето едно сравнение м/у последния Vibe от серията и този от заглавието

Редактирано от lost in (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си струва Z3 Pro пред Z2 Pro. По-малък екран и доста по-малка батерия. Единствено S810 и 4GB RAM, тия 4GB RAM под Android как се пълнят не знам. Поне да бяха измислили нов дизайн, тия снимки от клипа е все едно Vibe Shot. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се чудя как #algor още не е заключил темата заради заглавието. Между другото, каква е целта на темата ? И на мен ми хареса този телефон като го поразцъках, ама не е мой стил.

Ти не се чуди защо algor не е затворил темата. То се подразбира, че колегата се интересува, а и правилата на него му са много ясни, за разлика от теб. Понякога като стоиш и се чудиш какво да правиш, викаш на магарето - ЧУШ!

Редактирано от ПОТРЕБИТЕЛ 65 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дава много често дефекти 

Дефектен е "централния процесор" ако ме разбираш.

Страхотен телефон. Още малко да го "ударят" по цената и няма да има равен!!!!!!!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.