Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Вече е във веригите на цена от 799 лева
Стилна изработка,наистина! Подържах го за малко в ръката ,просто е страхотен! Потребителския интерфейс обаче, много наподобява на Huawei
Просто голяма прилика,даже и от към цветови нюанс си приличат!
Само процесора ме притеснява ,за това премиум излъчване и материали,очаквах малко по сериозен чипсет от рода на снапдрагон 801, поне заради камерата,нали се води камера фон!Процесора е същия като на Huawei P8 Lite ,не че съм имал проблем с него ,но при игрите вижда малко зор .

Някой ако има наблюдения за този красавац,нека сподели,ще бъде интересно за всички!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз като теб си поиграх онзи ден с него в един от маркетите.

Доволен съм от видяното, но мен ме притеснява малкия капацитет на батерията, която не знам доколко ще обслужва добре камерата.

Казвам камерата, защото това е идеята на този смартфон, но и като цяло си мисля, че ще се ходи с кабел и допълнителна батерия в джоба.

Другото, което мисля, че не е съвсем на място е цената.

Скромното ми мнение е, че цената би трябвало да е някъде около 600 лева, но друг е въпроса кога ще стигне тези параметри.

Защо мисля така ли?

Ако ще се дават толкова пари, то всеки разумен човек ще даде 699 и ще вземе прекрасния Vibe Z2 Pro, който освен с прекрасни параметри на камера, процесор и производителност, има и перфектна батерия.

Е, тук размера е по-малък и компактен, но един размер не струва 800 лева.

Поне за мен.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И мен много ми харесва, няма минуси, може би процесора е малко слаб като за телефон от 800 лева но цената ще намалее сигурно на 550 та ще си залслужава покупката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И мен много ми харесва, няма минуси, може би процесора е малко слаб като за телефон от 800 лева но цената ще намалее сигурно на 550 та ще си залслужава покупката

Като стане на 550 ми се обади. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дисплея също  малко ме притеснява,материала по скоро уж Gorilla Glass 3, изглежда ми ..ъъ абе как да кажа.... дрънчи ми на пластмаса не на стъкло,някак си подава когато леко го натиснеш по дисплея!

Днес пак го огледах обстойно,ако падне на 650 лева   ще си заслужава за мен! Но за тези пари бих си взел по добра машина от семейството на Samsung например!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като излезне Vibe Shot 2 ще падне на 550.

И кога ще излезе ?

Дисплея също  малко ме притеснява,материала по скоро уж Gorilla Glass 3, изглежда ми ..ъъ абе как да кажа.... дрънчи ми на пластмаса не на стъкло,някак си подава когато леко го натиснеш по дисплея!

Днес пак го огледах обстойно,ако падне на 650 лева   ще си заслужава за мен! Но за тези пари бих си взел по добра машина от семейството на Samsung например!

Аз не мога да се отделя от тях. Много ми харесва как изглеждат дисплеите ми, но ако Lenovo Vibe Shot падне на 550 в скоро време, може да му стана притежател...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правя  сравнение със Vibe Z2 Pro, затова може би написах ,че леко ме притеснява!

Но едва ли ще падне скоро толкова много,до тогава ще излязат много нови модели със много по добри характеристики!

Да не говорим,че скоро се очаква и пълна иновация във смартфоните ,така че...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И кога ще излезе ?

Аз не мога да се отделя от тях. Много ми харесва как изглеждат дисплеите ми, но ако Lenovo Vibe Shot падне на 550 в скоро време, може да му стана притежател...

Когато lenovo решат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.