Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,опитвам се да инсталирам уиндоус 7 на лаптопа на приятел  lenovo idepad  100-14iby на  USB e windowsa след като оправя биоса след това ми излиза    NTLDR is missing ще кача и 2 снимки.  досега нямах такъв проблем.Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 7 USB DVD Download Tools без да искам качих 3 теми на другите две има снимки 

12047510_1222886144403703_568920579_n.jpg

12032613_1222886157737035_1009441564_n.jpg

Редактирано от skaarjbg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Boot Priority смени да не е UEFI First

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез в менюто Boot priority и виж дали можеш да го промениш на Legasy First или въобще да изключиш UEFI

Лаптопа досега с каква ОС е бил?

Я дай снимка и от последното меню Exit. Или ако там има опция за избор на ОС система и ако  в момента е на Windows 8 сложи го на Oder OS или Windows 7

Редактирано от kolev_74 (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от HelloWorld
      Здравейте,
      Някой може ли да помогне с презаписването на масив в друг масив, т.е входните данни се записват в даден масив, но след това трябва да се прехвърлят на друг в отделна функция. 
    • от ExaFlop
      Десен клик по старт бутона и се избира Command Prompt (Run as Admin). Копира се текста от по-долу и в черния прозорец се кликва с десен бутон.

dism /online /cleanup-image /restorehealth и натисни Enter
      sfc /scannow
      powershell
      и се натиска Enter
      Копира се  текста от по-долу и в черния прозорец се кликва с десен бутон.
      Get-AppXPackage -AllUsers |Where-Object {$_.InstallLocation -like “*SystemApps*”} | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml”}
      и се натиска Enter

Натиска се WIN + L  и се проверява. Вече трябва да се вижда екрана на Windows Spotlight.

Ако това не помогне:
      1) Забранява се Windows Spotlight в Settings.
      a) Start > Settings > Personalization

b) Избера се Picture или Slideshow за фон на Lock screen.

2) Стартираа се File Explorer с Win + E.
      Под View се кликва Show/hide и се  слага отметка на Hidden items.

3) Отваря се папка
      %localappdata%\Packages\Microsoft.Windows.ContentDeliveryManager_<Package ID>\LocalState\Assets
      (копира се получерния текст и се поставя в адресната лента на Windows Explorer и се натиска Enter)

Изберат се всички файлове в папка Assets , натиска се клавиш Delete.

4) Разрешава се Windows Spotlight в Settings. 
      Избира се Windows Spotlight за фон.

Натиска се WIN + L и се проверява. Би трябвало да се види екранът на Windows Spotlight.
    • от Тъп Но Грозен
      Здравейте колеги, имам нужда от вашата помощ. Става въпрос за преинсталирането на windows7. Имам си boot флашка, с която всеки път си преинсталирам компютъра, обаче сега имам доста странен проблем. Когато вляза в boot менюто и дам boot да се изпълни през плашката, не ме вкарва в boot менюто да избера къде да се инсталира windowsa и съответно да изтрия дяла с старият windows, а директно ме праща от мястото директно на инслирането на windowsa, с 2 думи се пропуска 1 стъпка.

Моля за помощ, че подобно нещо до момента не ми се е случвало.
    • от peekmemf
      Здравейте, снощи докато бях на лаптопа забелязах следния проблем: батерията беше изтощена и както обикновено включих зарядното към лаптопа. След около 20 минути иконката на батерията на екрана показваше, че батерията е напълно заредена, но на лаптопа отвън има индикатор за батерията когато се зарежда,  и когато е напълно заредена свети в бяло, а когато има още да се зарежда - в червено. Та докато на екрана показваше, че батерията е напълно заредена, индикатора светеше в червено, т.е, че има още да се зарежда. Махнах аз зарядното и пак си показваше 100%, когато насочих мишката към иконата на батерията на екрана. След около 5 минути изведнъж падна до 80% и след 15-20 минути падна до 20%. И днес пак се случи същото... Та въпроса ми е защо windowsa ми показва, че батерията е заредена като всъщност не е и да държа ли лаптопа на зарядно докато индикатора не започне да свети бяло. Лаптопът е Asus K555L ако има някакво значение. Благодаря предварително!
    • от Ангел Богатинов
      Здравейте,
      От известно време имах проблем със стария рутер - губеше се мрежата или при стартиране на копа, след като не е бил ползван няколко дни, трябваше да се чака по 10-20 мин. за връзка.
      Смених рутера, защото мислих, че проблема е в него. Сега съм с TP-LINK TL-WR841N(EU). В началото всичко беше на ред, но няма и два месеца започна да се губи безжичната връзка. Реших, че локалния комп. може да създава проблем, за това го вкл. в допълнителния порт на медията. И отново се повтори същия проблем - ако локалния комп. не работи след няколко часа прекъсва връзката към рутера.
      Днес се оказа, че рутера не отчита връзка с интернет, а компа да. Проверих WAN порта на рутера - работи и не изгорял. Рестартирах до фабрични - нищо. Ъпдейтнах фърмуера до последна версия - отново нищо.
      Някакви идеи къде може да е проблема?
      П.П. Тествах кабелите първо на компа после и на рутера. Свързах и лаптопа към медията - след няколко минути го разпозна и свърза, т.е. имаше връзка към мрежата. Рутера е с клониран мак от настолния комп.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.