Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Искам да си избера часовник, но с хилядите марки и модели е доста трудно.

Търся всекидневен часовник за около 200 до 300 лв, кварцов (като за тези пари), спрял съм се на кожена каишка. Относно производителя-марка, която произвежда часовници и се е доказала с годините-Tissot, Festina, Casio... Търся часовник от официален дистрибутор, магазин, който предлага добра и сигурна гаранция, а не онлайн платформи.

Като цвят по-скоро черен, за да се комбинира лесно с всичко. Благодаря Ви предварително за помощта!

Това много ми харесва-не съм сигурен черен или кафяв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Искам да си избера часовник, но с хилядите марки и модели е доста трудно.

Търся всекидневен часовник за около 200 до 300 лв, кварцов (като за тези пари), спрял съм се на кожена каишка. Относно производителя-марка, която произвежда часовници и се е доказала с годините-Tissot, Festina, Casio... Търся часовник от официален дистрибутор, магазин, който предлага добра и сигурна гаранция, а не онлайн платформи.

Като цвят по-скоро черен, за да се комбинира лесно с всичко. Благодаря Ви предварително за помощта!

Това много ми харесва-не съм сигурен черен или кафяв

Аз лично не нося часовник (не мога да го търпя на китката), но наскоро купувах за подарък подобен.

На твоя линк са показани доста снимки, предполагам че говориш за този - http://tiktaktime.com/index.php?route=product/product&product_id=986&search=526. Ето ти и дистрибутор на Casio - има и доста други.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Касио е мн добър избор

Имам два с радиосверяване , здрави и надежни са, на прилични за качеството си цени.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съветвам те да се ориентираш към модел на Casio със соларна батерия - напрактика забравяш да му сменяш батерията!

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някое добро предложение? Часовник близък до характеристиките? Обмислям марка освен Casio, но знам, че само името е различно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някое добро предложение? Часовник близък до характеристиките? Обмислям марка освен Casio, но знам, че само името е различно.

http://casiowatches.bg/edifice-solar-eqs-500c-1a1.html?search=solar&category_id=25

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Kolew11
      Здравейте! За коледа си мисля да си купя една такава джаджа "смарт". Хартесах си няколко модела ама проблема ми е, че са водоустойчиви до 1 метър за 30 минути, това ме смущава най-много, защото често ходя да плувам и би ми било приятно да ми измерва пулса и метрите, които плувам. В същото време обичам и да бягам и моделът, който ми е най е LG urbane 2nd Edition(LTE) има доста полезни екстри и също така за бягане е перфектен. Nixon The Mission (който е водоустойчив доста повече от ЛГ-то) също ми се стори добър избор, но не знам може би качеството ме притеснява. Garmin Fenix 3 той е прекалено спортен хаха голям съм каприз(плюс, че няма тъч и едва ли ще мога да правя нещата, който мога да правя с андроид). Предпочитам андроид за операционна система, и искам да мога да отговарям на съобщения от часовника, та за това съм се спрял на ЛГ-то, не съм сигурен дали с нискона може, но аз съм много невеж в тази сфера. Та моля някой компетентен за помощ, поздрави!   
    • от Борислав Стоянов
      Здравейте,

можете ли да съдействате.
      какво ви е мнението за тези часовници:
      http://www.technopolis.bg/bg/Smart-watches/SMART-WATCH-DIVA-SM1215S-BLACK/p/574957
      http://www.emag.bg/chasovnik-smartwatch-tellur-u8-bluetooth-black-tll00022/pd/DV1L1MBBM/
      Заслужават ли си за тези пари, кой е по-добър от двата и ако вие имате ваш 3ти вариант да ми го споделите.
      Благодаря
    • от leonsanchesss
      Здравейте бихте ли могли да ми помогнете на тема часовник разполагам със сума от 450лв.
    • от leonsanchesss
      Приятели може ли да ми предложите часовник до 350лв за сега съм се спрял на 
      CASIO G-SHOCK WAVE
      CEPTOR SOLAR
      GW-9200-1ER
    • от antonio_522
      Здравейте, имам един античен часовник, който (по преценка на един роднина) е сребърен и не евтин.
      Търсих в интернет, обаче нищо не открих.
      п.п По часовника не е изписана никаква година (дата на производство или нещо подобно).

Може ли да ме ориентирате горе долу за каква цена става дума? : )

Ето снимките:

Снимка 1

Снимка 2

Снимка 3

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.