Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Ще съм благодарна ако някой може да ми помогне за съчинение по английски на тема....Моята лятна ваканция . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ние ли да знаем какво се е случило в твоята лятна ваканция, че да го напишем вместо теб?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, напиши го първо на български и след това го преведи. Използвай по възможност по-кратки и прости изречения. По лесни са за превод. Може да ползваш и гугъл-преводач.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Албена Асенова

Езикова школа Абилити предлага групово и индивидуално обучение по английски, немски , френски и руски за всички нива.
      Подготовка за сертификати . 
      ПРОДЪЛЖИТЕЛНОСТ:
      3 месеца /неинтензивен курс/,
      1 месец /интензивен курс/          

Тестът за определяне на нивото е безплатен.
      Цена от 100 лв.  на ниво.

Посещенията са
      -       2 пъти в седмицата по 3 уч. часа - от понеделник до петък
      -       съботно-неделен вариант.
      Курсовете са съобразени със свободното време на обучаващите се.
      Предлагаме и индивидуално обучение. Занятията се провеждат в удобно за курсистите време при предварително съставен учебен план.

Предлагаме

-  съвременно оборудвани учебни зали,
      -       квалифицирани преподаватели 
      -       -отлични възможности за обучение
      -       Удостоверение за покрито ниво
      Безплатни тестове 

ЗА СПРАВКИ И ЗАПИСВАНЕ: тел. 0878 46 74 29
      e-mail: abilityschool@gmail.com
      Адрес: кв. Иван Вазов, ул. Михаил Буботинов 32, блок 5, вход В, ет. 1, ап.1

ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: http://www.abilityschool.eu
      Facebook: Ability language school

• от Албена Асенова

Езикова школа АБИЛИТИ организира Индивидуално обучение по Английски език в удобно за Вас време. Предлагаме посещения в  офиси. Обучението се осъществява по утвърдени учебни системи като се използват и допълнителни материали, съобразени с нуждите на обучаващите се. Предлагаме различни отстъпки и възможност за разсрочено плащане.
      Ние предлагаме работа mо водещи учебни системи :
      -общ английски – New Headway – всички нива
      -общ английски с интерактивна насоченост – Cutting Edge – всички нива
      - бизнес английски – Market leader – всички нива
      -подготовка за сертификат
      - подготовка за кандидат-студентски изпит
      -разговорен английски – системите на Oxford University
      Цена 10 лева на учебен час

За повече информация:
      0878 467 429
      Адрес: кв. Иван Вазов, ул. Михаил Буботинов 32, блок 5, вход В, ет. 1, ап.1
      e-mail: abilityschool@gmail.com
      http://www.abilityschool.eu   Facebook: Ability language school

• от Yasen Hristov
      Здравейте,търся някой да преведе приложение за андроид срещу заплащане,дарение или безплатно.
      Приложението е за управление на wifi контакт.Ето устройството - http://ikonke.com/, и приложението - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kankunit.smartplugcronus
       Ще се радвам ако някой се заинтересува.
       Благодаря за отделеното време.

• от SouRCe
      Здравейте,
      интересува ме има ли онлайн преводач или някаква програма, която съществува относно това да превежда достатъчно ясно, че да може човек да разбере писаното от английски на български. 
      Ще ме питате защо, ами защото си пиша с американец и ми трябва нещо, което да ми превежда, тъй като ми е доста трудно да го разбера като ми превежда с гугъл преводач.
      Моля за помощ! 
    • от forlang
      Абсолютно индивидуални уроци по английски език! Нов уникален метод за чуждоезиково обучение: учите езика тук, но в среда, която максимално наподобява английската и американската. Единствено оригинални материали на английски - край на побългарените преводи! Подробна лексика, упражнения, мултимедийни и интернет материали, книги, дискусии и интервюта - най-ефективните средства, за да научите езика така, че да го ползвате свободно.

Бизнес английски, обучение, ориентирано в определена област, училищна/гимназиална/университетска подготовка или пък лексика, която ще Ви бъде нужна за работа в емиграция - изборът е Ваш какво да учите. Ще научите за правата и привилегиите, които ще имате като студент във Великобритания/САЩ или като работещ там. Ще получите точните контакти на подходящите за Вас университети и колежи или на местните служби, към които можете да се обръщате за съдействие. Преподавател, живял няколко години във Великобритания, ще Ви помогне не само да научите езика, но и всичко за съответната страна. 

За контакти за реклама моля да се свържете с ръководството на сайта!

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.