Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден хорица .. четох ли, четох ли относно мишки - то не бяха razer-и, не бяха steelseries rival-и и какво ли още не, всичките със заводски проблеми. Почти всички мишки към които се бях насочил - Razer Deatadder, Steelseries Rival/Kana v2, Zowie fk1/2;ec1-a/ec2-a.В момента съм с Bloody V3, сменял съм я вече 2 пъти заради кабел, предстои 3ти (просто не спира да се изважда без абсолютно никакво "дърпане и насилие" върху него...) като цяло ми харесва как ръката ми стои на нея, смесица м/у claw & palm захват съм.Може ли да препоръчате мишка, която след 2 години ще е горе-долу същата както е била преди 1 .. Lol. Просто искам нещо подобно на блъди в3-то, но не искам да има проблеми било то след месеци или години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не са "заводски проблеми" ами гадовете нарочно ги правят кекави, че по-често да си купуваш мишка.

Старата А4 Х750MF изкара повече от 5 години, А4 F3 - 2 години, Bloody V5 една, Rapoo V200 на 6-я месец му се счупи оста на търкалото.

Редактирано от ined (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не са "заводски проблеми" ами гадовете нарочно ги правят кекави, че по-често да си купуваш мишка.

Старата А4 Х750MF изкара повече от 5 години, А4 F3 - 2 години, Bloody V5 една, Rapoo V200 на 6-я месец му се счупи оста на търкалото.

Не знам .. от а4tech/bloody съм се отказал още с първата блъди в3.Още на първите месеци кабела отпред излезна, после се показаха жиците - пълен баркоч после взе да си цепи, смениха ми я, метални крачета - кеф ти - пак същото.Аре не.Ако става на дума имам един стар a4tech, който не е мръднал вътрешно, ама ми е от неудобен, по-неудобен ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ти хубаво си търсиш "здрава мишка", но ако много ще работиш с нея и ако можеш да си позволиш - бих те посъветвал да си потърсиш нещо такова.

Oyster_EA_5080NR_Corded_Ergonomic_Adjust

Ергономична мишка - при нея палеца сочи максимално вертикално и на се усуква китката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ти хубаво си търсиш "здрава мишка", но ако много ще работиш с нея и ако можеш да си позволиш - бих те посъветвал да си потърсиш нещо такова.

Oyster_EA_5080NR_Corded_Ergonomic_Adjust

Ергономична мишка - при нея палеца сочи максимално вертикално и на се усуква китката.

Определено не.Търся нещо от сорта на това, което съм казал в първият пост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добър ден хорица .. четох ли, четох ли относно мишки - то не бяха razer-и, не бяха steelseries rival-и и какво ли още не, всичките със заводски проблеми. Почти всички мишки към които се бях насочил - Razer Deatadder, Steelseries Rival/Kana v2, Zowie fk1/2;ec1-a/ec2-a.В момента съм с Bloody V3, сменял съм я вече 2 пъти заради кабел, предстои 3ти (просто не спира да се изважда без абсолютно никакво "дърпане и насилие" върху него...) като цяло ми харесва как ръката ми стои на нея, смесица м/у claw & palm захват съм.Може ли да препоръчате мишка, която след 2 години ще е горе-долу същата както е била преди 1 .. Lol. Просто искам нещо подобно на блъди в3-то, но не искам да има проблеми било то след месеци или години.

Е ти от много четене никога няма да си избереш подходящата за теб периферия. А и издръжливостта на мишката не зависи само от качествата и като конструкция, сензори, използвани материали, софтуер и т.н. Зависи и от употребата и поддръжката. От изброените от теб Razer Deathadder си е много добра. Ако търсиш алтернатива в този ценови диапазон погледни тази: Mionix Avior. А тази конфекция като A4T геймърските варианти не заслужават коментар.

Успех!:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз съм със CM Storm Octane мишка + клавиатура. Мишката е адски удобна, широка и дълга, ръката ми седи доста добре в нея и контрола е по-добър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е ти от много четене никога няма да си избереш подходящата за теб периферия. А и издръжливостта на мишката не зависи само от качествата и като конструкция, сензори, използвани материали, софтуер и т.н. Зависи и от употребата и поддръжката. От изброените от теб Razer Deathadder си е много добра. Ако търсиш алтернатива в този ценови диапазон погледни тази: Mionix Avior. А тази конфекция като A4T геймърските варианти не заслужават коментар.

Успех!:)

Добре бе човек, обясни ми как да си взема Deathadder и след 2 дена и аз да направя клипче "Instant double-click after 2 days".Супер много я искам, ама като ги знам как повечето са нек'ви къде след месеци издават фара от всекидневна употреба ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре бе човек, обясни ми как да си взема Deathadder и след 2 дена и аз да направя клипче "Instant double-click after 2 days".Супер много я искам, ама като ги знам как повечето са нек'ви къде след месеци издават фара от всекидневна употреба ...

Звучи като частен случай. Няма как да се получи двойно натискане за 2 дни, освен ако притежателя не я търкаля на някакво кече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Погледнете ако желаете високата серия на A4Tech - X7

Ако ли не погледнете геймърските мишки на Logitech (номер едно производител на периферия). Но там цените са други и качеството също. ;)

П.П.От две години съм със X7 R4 (безжична) и съм доволен. Но не съм и запален геймър.

Вярно топи батериите (защото се води " геймърска") на всеки 20 дни (и то не се ползва активно). Но съм се запасил със два комплекта

За нищо на света не бих се върнал на жична мишка (минах на безжична от 2007г.).

Редактирано от oic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Явно нищо съществено няма да предложите .. нищо лично, ама да ви каже човек, че мрази Bloody (дъщерна фирма на а4tech ) и пак да му предлагате a4tech .. Logitech не искам да си взимам първо заради цената, второ, че имат прекалено геймърски вид - искам нещо по-изчистено. Ще питам за предложение в някой друг форум, може да заключвате. Благодаря за предложенията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Явно нищо съществено няма да предложите .. нищо лично, ама да ви каже човек, че мрази Bloody (дъщерна фирма на а4tech ) и пак да му предлагате a4tech .. Logitech не искам да си взимам първо заради цената, второ, че имат прекалено геймърски вид - искам нещо по-изчистено. Ще питам за предложение в някой друг форум, може да заключвате. Благодаря за предложенията.

Аз лично съм ти предложил, но няма явно кой да чете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Само мишки на Logitech, всичко друго е "мижи да те лажем".

Thund3rGod, колегата, по-горе, ти е дал линк, тъй че действай по въпроса!

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ясно ми е високото качество на Logitech, въпроса е, че ви казвам, че не искам чак пък толкова геймърска мишка, "но няма явно кой да чете."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ясно ми е високото качество на Logitech, въпроса е, че ви казвам, че не искам чак пък толкова геймърска мишка, "но няма явно кой да чете."

Че те имат мишки "от-до". Никой не е казал да "гръмнеш" 150 лв. за мишок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Само мишки на Logitech, всичко друго е "мижи да те лажем".

По-ламерско мнение скоро не бях чел.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По-ламерско мнение скоро не бях чел.

От твоите "уста" това ми звучи като комплимент. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

След всичките безумни простотии, които бяха предложени, онзи който ми е постнал онова подобие на "мишка" само да ми обясни как си ме представя да ползвам това нещо на публично, както и да е, прочетох "без да искам" поста на nesa007 или с други думи - рат 3.От доста време ги знам, може би с първото анонсиране на мишката, но винаги съм ги знаел като "200+лева".Погледнах цената на рат 3 - хареса ми доста.Реках да прочета ревютата в озон - само положителни тук там нещо отрицателно.Нещо ми замириса на поредното рекламиране.Влязох си аз в амазон - купища негативни коментари към сенсора и mouse wheel-а.Умувах я, умувах я .. най-накрая си реках - майната и на g502 нека си изглежда геймърска (както стана ясно търсех нещо малко по-изчистено), поне ще знам, че няма да издаде фара след няколко месеца.Последно мисля да си взимам нея, тъй като при нея прочетох най-малко негативни коментари, което ме навежда на мисълта, че или лоша бройка, или лошо пазене. Благодаря за коментарите и отделеното внимание.
    П.С. Като си я взема след няколко месеца може да пиша тук или в нова тема относно впечатленията и разочарованията ми.

Редактирано от Thund3rGod (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мога да ти предложа http://ru.aliexpress.com/item/1-pcs-black-2-4GHz-USB-Wireless-Finger-Rings-Optical-Mouse-1200Dpi-For-PC-Laptop-Desktop/1684570997.html

41SFT1QnC%2BL._SY355_.jpg

А4 Х750MF не мръдна грам 3 години само кабела се протри на бюрото,новите модели вече са с шнур,но при тях обратното само кабела е добре а частите се чупят  бързо.CM Inferno имам с двойният лазерен сензор но не знам дали се продава още.Steel Series повече никога ( разбираемо понеже те нямат завод а купуват от китайски производители които се съгласяват да им слагат лого и рекламен надпис надпис.Razer са малко по добре,но поради ниското си качество рядко изкарват и година,но пък новите им модели били с инфраред сензор който бил с до 5% по презицен от лазерният и с до 30 % по добър от оптичният.Roccat пък имат проблем с DPI софтуерно или е много бърз или много бавен ако намалиш леко скалата.На  почти всички известни марки съм имал мишки, CM Inferno е най доброто което съм пипал и съм с нея 5-та година само крачетата се протъркаха,но е разбираемо понеже я ползвам всеки ден по 5-6 часа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не спомена нищо за Logitech g502. Все пак споменах, че като цяло съм се спрял на нея.

Много добър избор!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Той добър, ами само дано не се падна на "прецакана" бройка, че като си знам късмета :)

Редактирано от Thund3rGod (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да възродя темата: Logitech съм имал. Само като чуя тия цъкащи скрол бутони, направо откачам.  A4tech e друга бира. Не се чува докато скролваш. Предпоследната мишка ми изкара около 4 години. Пускате тема за неква си тъпа мишка. Ама била незнам си каква, не ми прилягала добре на китката... Комплексарска история.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Kuncavia
        Здравейте,
        От година се заглеждам по механичната клавиатура на на Razer - Blackwidow Chroma.
        Това, което често срещам в описанието, е че "разполага с най-добрите механични прекъсвачи в зелен и оранжев вариант, а вече и в жълт!".
        Има ли някаква разлика между цветовете и в какво се крие тя, която да помогне за най-правилен избор?

Поздрави. 
      • от J_O_R_O
        Извинявам се, не знам дали е за тука темата, ако трябва е преместете.
        Здравейте, имам лаптоп Dell Inspiron 5555 AMD, искам да купя още 4GB(другите много скъпи), имам в момента 4GB и още един празен слот за рам. Прилагам и снимки на рамта в момента и слота за другата рам. Ще ми предложите ли каква рам да си купя? Още една снимка

• от Rhodium
        Здравейте,
        бих искал да купя нов лаптоп до към 800 лв, като изискванията ми са:
        - да е с достатъчно мощен процесор, за да гледам HD филми и стрийминг, както и да вървят малко по-натоварващи програми
        - да е с 15 инчов екран
        - да е с достатъчен RAM, за да може повече приложения да работят едновременно
        - да е издържлив, защото трябва в следващите 3 - 4 години да работи - това изискване е особено важно.
        Спрял съм се на тези два: Dell Inspiron 3567 (предлага се с 4 гб повече RAM, с което стават 8 гб) и Acer Aspire ES1-731G-P5YY, като повече клоня към първия. 
        Ще се радвам, ако ми дадете своето мнение за тях, тъй като самият аз имам ограничено разбиране по темата.
      • от atkinson
        Както играх на една игра в браузъра, и мишката ми си завъртя посоките на 90 градуса. Рестартирах лаптопа, вадих батерийките на мишката, проблемът си остана. Друга мишка работи нормално на същия лаптоп, а тази проблемната вече мишка показва същия проблем и на друг лаптоп.
        Мишката ми е ето тази.
        http://canyon.bg/product/flat-mouse-cns-cmsw4g-2/

Някакви идеи на какво се дължи проблема и как мога да го реша, освен чрез закупуване на нова мишка?

• от www_design
        Здравейте!
        Дълго време търсих решение на проблема си, но не успях да намеря и затова реших да се обърна за помощ към форума.
        Купих си безжична мишка (снимките), ако не се лъжа на кутията не пишеше Windows 10 (с какъвто съм) и съответно слагайки адаптера в лаптопа резултата беше нулев. 
        Пробвах я на Win 7 лаптоп, както и на Win 8 desctop - на тях върви без никаква забележка. Моят лаптоп е Win 10 x64 bit.
        Въпроса ми е има ли как да ъпдейтна софтуера така, че да я разпознае? Дали с конкртен драйвер, ако някой знае полезен сайт, или програмка, която да свърши това сама.
        До момента съм пробвал с WIn Update при включена мишка,  но отново - нищо.
        Благодаря Ви предварително!

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.