Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да свържа компютъра и телевизора, за да гледам филми и сериали. Мисля, че това ще ми свърши работа, но за да не объркам нещо ще ви питам и вас. Също и видео картата ми има някакъв по-различен изход мисля, че mini hdmi и избрах този преходник. aS6Gchk.jpg Видеото ми е Palit GT 740, а ТВ-то Samsung UE32H5030AW.

Редактирано от anonymous_face (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре избягвай преходници и си купи кабел какъвто ти трябва. Например - http://hama-bg.com/bg/product-view/17593.html 

Принципно е желателно да не е излишно дълъг но ако ти е къс си търси друг просто се постарай да няма преходници.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На видеокартата колко изхода има? Покажи снимка на видеокартата - има модификации на Palit GT 740.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм виждал още  компютър,който да има mini hdmi .Такива слагат само на таблети и на смарт телефони.Ако се вярва твърдението ти,от първия пост,че видеото ти е Palit GT 740, то си има нормален HDMI изход !

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да свържа компютъра и телевизора, за да гледам филми

Искаш да пуснеш телевизията на твоето уолки-толки ли? Само него ли ще връзваш или и телевизора? Правиш ли разлика между "да свържа компютъра и телевизора" и "да свържа компютъра с телевизора"? Нищо не се разбра от въпроса ти, но по-лошото е че останалите разискват неясни за тях неща. Ако всички продължавате да говорите по същия начин в съдебна зала, ще ви видят сметката за 1 ден без право на обжалване. :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм виждал още  компютър,който да има mini hdmi .

Е вече ще знаеш че има и такива при това са доста. Между другото не бъркай мини и микро HDMI.

пс. Mlechko не си в съдебната зала и по-добре си лягай че много обичам да пускам тежки предмети на главите на разни прависти.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм виждал още  компютър,който да има mini hdmi .Такива слагат само на таблети и на смарт телефони.

И тук, на колегата, който не е казал нищо повече, което е свързано с поста на питащият, за капак някой умник е цапнал и -1 за по сигурно.Не само че не знаете, а и не можете. А като ви отговарят, наместо благодаря, пишете глупости.Напълни се с идиотчета и този форум!

Искаш да пуснеш телевизията на твоето уолки-толки ли? Само него ли ще връзваш или и телевизора? Правиш ли разлика между "да свържа компютъра и телевизора" и "да свържа компютъра с телевизора"? Нищо не се разбра от въпроса ти, но по-лошото е че останалите разискват неясни за тях неща. Ако всички продължавате да говорите по същия начин в съдебна зала, ще ви видят сметката за 1 ден без право на обжалване. :D

Много добър пост, при такава формулировка на питането.

Редактирано от ПОТРЕБИТЕЛ 65 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден. Това което искам е да излезе картина на телевизора от PC-то. Ето това е снимка на видеокартата отвън. Ei91PoX.jpg А това е информацията от Speccy EtTxs0X.png?1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.