Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер на всички . Предстои ми да купувам нов телевизор . Бюджетът , който мога да отделя е до около 2000 лв. и държа да е 55 инча . Разстоянието , от което гледам е  от 3 до 4.5 метра . Та въпросът ми е - какъв телевизор можете да ми препоръчате. Избрах няколко телевизора да ми кажете, кой от тях е по - добре да си взема и ако има по добра оферта от тези също съм отворен.

Та телевизорите са :

https://www.technomarket.bg/products/09141744/samsung-ue-55j6200

http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-PANASONIC-TX-55AX630E-Ultra-HD-3D-LED/p/15455

http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-SAMSUNG-UE-55J6300-LED/p/15916

Благодаря ви предварително за мненията !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От тези трите бих избрал Панасоника,заради по-добрата резолюция: 4K ULTRA HD 3840 x 2160

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Когато избирам телевизор гледам резолюцията каква е,най-добрия избор както каза колегата отгоре е панасоника.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да дадеш 2 бона за безсмислено  е безумие:no-no:Предлагам ти да обърнеш внимание на този модел! http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-PANASONIC-TX-55AS750E-3D-LED/p/15435

Ще ти останат и пари за почерпка!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да дадеш 2 бона за безсмислено  е безумие:no-no:Предлагам ти да обърнеш внимание на този модел! http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-PANASONIC-TX-55AS750E-3D-LED/p/15435

Ще ти останат и пари за почерпка!

И с какво този е по добър от другия панасоник, дето е 4К? Освен, че е по скъп с 200 лв.? След 3-4 години, може и 4К-то да е от значение, ако не минем направо на холографски телевизори :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

...И с какво този е по добър от другия панасоник, дето е 4К? ...

1.Това не е ''истински 4К'' телевизор-няма сертификат за 4К, няма HEVC декодер и.... бла, бла, бла-сега няма нужда да изнасям лекции, за интересуващите се от тази тематика има много изписано в интернет пространството...

2.Размер-не достатъчен, за да има смисъл от 4К!

3.Липса на съдържание!

4...Другото сме го повтаряли по амнайсе пъти и няма смисъл да повтаряме като папагали.

Надявам се разбрахте защо:)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И с какво този е по добър от другия панасоник, дето е 4К? Освен, че е по скъп с 200 лв.? След 3-4 години, може и 4К-то да е от значение, ако не минем направо на холографски телевизори :).

След 3-4 години този модел телевизор ще е толкова остарял, че едва ли ще може да работи като телевизор. Сам забелязвате, колко от моделите едвам изкарват пълната си гаранция. Друг е въпросът, че след 3-4 години технологията на производство на дисплеи и процесори за телевизионна техника ще се намира на съвсем друго равнище. Поради ето тази причина съвсем не е сега времето, още повече, че заглавия за 4K и реални телевизионни предавания съществуват във мислите на хора, четящи само рекламните материали за тези продукти. Да сте гледал в някого 4К предаване от телевизионно студио? Или игрален филм в 4К размер? А с 200 лева е по скъп от другия, защото има причина, ако сте забелязал правилно.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

След 3-4 години този модел телевизор ще е толкова остарял, че едва ли ще може да работи като телевизор. Сам забелязвате, колко от моделите едвам изкарват пълната си гаранция. Друг е въпросът, че след 3-4 години технологията на производство на дисплеи и процесори за телевизионна техника ще се намира на съвсем друго равнище. Поради ето тази причина съвсем не е сега времето, още повече, че заглавия за 4K и реални телевизионни предавания съществуват във мислите на хора, четящи само рекламните материали за тези продукти. Да сте гледал в някого 4К предаване от телевизионно студио? Или игрален филм в 4К размер? А с 200 лева е по скъп от другия, защото има причина, ако сте забелязал правилно.

За 4К телевизия е ясно, че няма да има скоро, но човека може да си купи камера, фотоапарат или смартфон с такива възможности и да си снима клипчета 4К. Даже и тубата поддържа такива клипове вече. На 55 инча започват да се забелязват пикселите на FULL HD дисплеите, особено пък ако гледаш пасивно 3D от 2 метра. На 3D и на 42 " се вижда презредовата картина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Никой няма нищо против, човекът да си купи и камера, и фотоапарат и смартфон, та даже и телевизор с 4К резолюция.Никой няма и против "да си снима клипчета"

Вие тази  "ТУБА" за някакъв еталон ли я имате, та все я споменавате? Навярно тестовете на телевизионната техника се извършват от тубата и производителите единствено заради НЕЯ си произвеждат моделите за 4К, което поне на този етап е само една..РЕКЛАМА!

Погледнете сериозно моделите с 4К размер какви пари струват, а не ресто от 1500 лева.

Редактирано от ПОТРЕБИТЕЛ 65 (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.