Премини към съдържанието
Ali Idrizov

Проблем с кафеавтомат Saeco

Препоръчан отговор

Модела е Saeco Xsmall HD8643/09 , проблема е следния от десния край двете лампи ми светнаха в червено и кафемашината не работи.

HD8643_09-D1P-global-001.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето линк с упътване на български език

линк1 и линк2. Там пише какво става, когато индикаторите светят в червено. Трябва да се занесе в сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Модела е Saeco Xsmall HD8643/09 , проблема е следния от десния край двете лампи ми светнаха в червено и кафемашината не работи.

Модела е много калпав, зацапва се датчика, не отчита че си изхвърлил отработеното кафе.

Моята ходи два пъти на ремонт, на сестра ми също, а на приятел се счупи и мелачката за кафе.

Ако е в гаранция носия в сервиза гадното е че заради елементарен проблем ще и я държат поне десетина дена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модела е много калпав, зацапва се датчика, не отчита че си изхвърлил отработеното кафе.

Моята ходи два пъти на ремонт, на сестра ми също, а на приятел се счупи и мелачката за кафе.

Ако е в гаранция носия в сервиза гадното е че заради елементарен проблем ще и я държат поне десетина дена.

Какво очакваш от евтин автомат? Нашата започна да изпуска вода(май някакъв маркуч се беше откачил) и датчика за който говориш се беше развалил. Човека от сервиза каза, че ще трябва да я носим след време пак защото и някаква друга част се била разваляла често, но вече не помня за каква част ставаше въпрос. Иначе е нормално е да ти я държат десет дни. Все пак трябва да проверят какво й има, да поръчат част от philips, да се достави и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Saeco от както станаха част от Филипс се правят в Китай за малките а големите в Румъния това е информация от дългогодишен "фирмен" техник който от поне две години работи самостоятелно ( не към фирмата вносител или както се казва). От фирмения магазин пращат повредите при него. Та аз занесох една Секо Супер идеа( машината е към 20 годишна и до тогава нищо не беше аварирало или сменяно по нея) миналата година след като ни удари мълния. Та той ми каза, че сегашните машини не са като тези произведени в Италия, били много "кекави" особено малките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам Saeco Syntia от доста време. Днес пуснах програмата за декалциране, промива повече от час и не приключва. Стои на 2 деления преди края. Някой има ли идея как да изляза от този режим?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване