Премини към съдържанието
Silverlight94

Препоръчайте ми подложка за лаптоп

Препоръчан отговор

Здравейте, това е първото ми мнение в този форум и дано да не е последен. Така започвам с проблема перката на лаптопа ми започна да прекъсва и скоро ще издаде багажа сигурно. Така като перката на тоя модел се намира трудно реших да си купя подложка с охлаждане. Обаче не знам към каква марка/модел да се ориентирам, трябва ми нещо евтино, което ще ми върши работа и ще охлажда лаптопа добре! Модела на лаптопа е HP dv6-6150eb от сега благодаря на всички отзовали се! :)

Редактирано от Silverlight94 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Перката на лаптопа ми се започва да прекъсва и скоро ще даде фира. Тъй като перката на тоя модел се намира трудно реших да си купя подложка с охлаждане. Обаче не знам към каква да се ориентирам трябва ми нещо евтино, което ще ми върши работа. Лаптопа е HP dv6-6150eb

Подложката няма да направи нищо, кой знае какво. По-добре, потърси резервни части.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди време търсих резервни части в България не можах да открия пък от ebay не ми се поръчва. Преди година бях оставил лаптопа в сервиз и там уж го смениха, но не след като я отворих после да видя, защо отново взе да бучи бам оказа се, че перката не е сменяна само "ремонтирана" временно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...перката на тоя модел ...

Да беше го споделил ли?!  И какъв е проблемът с ebay?

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да беше го споделил ли?! 

Редактирах първият пост. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www8.hp.com/bg/bg/support/support-companies.html

посещаваш ги и си решаваш проблема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www8.hp.com/bg/bg/support/support-companies.html

посещаваш ги и си решаваш проблема

Лаптопа вече е отварян няколко пъти дали ще го приемат? Също така лаптопа е внос това дали ще е проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никакъв проблем - ще ти подменят вентилатора на подобаващи за HP цени... И проблемът ще е решен. Те не са само гаранционни сервизи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа вече е отварян няколко пъти дали ще го приемат? Също така лаптопа е внос това дали ще е проблем?

Нали ще ти вземат парите. Само че, едва ли ще е по-гаранция. А и не вярвам, да ти дадат след това такава. :D Важното е, да ти помогнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Русе има и Стемо (бившата 8-ма аптека), има и CNSys. Приготви си 50-ина лева, пък 'квот' остане...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На едни 100лв ще ми излезе значи по-добре да си я поръчам от интернет и да си я сменям сам. В един сайт имат доста разнообразие направих запитване, като за моя модел, ако ли не ще поръчам от ebay. Не исках да поръчвам от там, защото бях чул че се плаща само с карта пък аз нямам такава..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, това е първото ми мнение в този форум и дано да не е последен. Така започвам с проблема перката на лаптопа ми започна да прекъсва и скоро ще издаде багажа сигурно. Така като перката на тоя модел се намира трудно реших да си купя подложка с охлаждане. Обаче не знам към каква марка/модел да се ориентирам, трябва ми нещо евтино, което ще ми върши работа и ще охлажда лаптопа добре! Модела на лаптопа е HP dv6-6150eb от сега благодаря на всички отзовали се! :)

Не прави грешката да разчиташ на подложка да замести ''перката''. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Перката в момента си работи, но примерно като отворя игра се чува, как работи неравномерно и сякаш прекъсва. Мислех, че така ще му олекне малко, но щом казвате да я сменя ще я сменя и като я сменя ще си купя подложка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.