Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам сериозен проблем. Не успях да завърша средно образование защото ми се наложи да работя в чужбина от малка. Да де, но имам невероятен шанс за просперитет след като се доказах в гръцките среди на хотелиерството и ресторантьорството. Не говоря за чистачка или сервитьорка. Владея перфектно няколко езика и общо взето всичко необходимо за да отида в добре платен колеж уреден от работодателите ми за да мога да имам цялостни качества за управител, но ме спъват 11 и 12 клас, можете ли да ми кажете добро училище което да предлага типа обочение 1 за 2 със задочна форма? Надявам се да не съм объркала мястото на темата :) И благодаря предварително.

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, ти преди да питаш тук, попита ли за такава възможност за обучение поне в училището, където си учила до 10 клас ?

Защото предполагам не е без значение, къде ще се намира това търсено училище.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Владея перфектно няколко езика...

Под "перфектно" вероятно имаш предвид "говоримо", защото имаш доста пропуски и в родния си език, та се съмнявам дали при останалите е по-добре.

За 11-ти и 12-ти клас - с радост ще те приемат едва ли не във всяко училище с незапълнени паралелки, защото ще им носиш пари. И ако за въпросния колеж по управление не се изисква средното ти образование да е специализирано (?), най-близкото до теб като разстояние училище би следвало да ти свърши работа - вероятно ще можеш да си издействаш и някаква форма на ускорено обучение, защото е съмнително работодателите ти да те чакат 2 години. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.