Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам сериозен проблем. Не успях да завърша средно образование защото ми се наложи да работя в чужбина от малка. Да де, но имам невероятен шанс за просперитет след като се доказах в гръцките среди на хотелиерството и ресторантьорството. Не говоря за чистачка или сервитьорка. Владея перфектно няколко езика и общо взето всичко необходимо за да отида в добре платен колеж уреден от работодателите ми за да мога да имам цялостни качества за управител, но ме спъват 11 и 12 клас, можете ли да ми кажете добро училище което да предлага типа обочение 1 за 2 със задочна форма? Надявам се да не съм объркала мястото на темата :) И благодаря предварително.

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, ти преди да питаш тук, попита ли за такава възможност за обучение поне в училището, където си учила до 10 клас ?

Защото предполагам не е без значение, къде ще се намира това търсено училище.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Владея перфектно няколко езика...

Под "перфектно" вероятно имаш предвид "говоримо", защото имаш доста пропуски и в родния си език, та се съмнявам дали при останалите е по-добре.

За 11-ти и 12-ти клас - с радост ще те приемат едва ли не във всяко училище с незапълнени паралелки, защото ще им носиш пари. И ако за въпросния колеж по управление не се изисква средното ти образование да е специализирано (?), най-близкото до теб като разстояние училище би следвало да ти свърши работа - вероятно ще можеш да си издействаш и някаква форма на ускорено обучение, защото е съмнително работодателите ти да те чакат 2 години. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Pepi Litkov
      Здравейте колеги ! Спешно ми трябва една задача написана на C++ за понеделник . Много ми е труден този език и не мога да измисля никакъв код ..Ако е възможно погледнете условието : Да се напише програма,която за дадено естествено число N да намира такава тройка числа a,b,c (естествени и c<N), за която a2+b2=c2 (двойките са степен).. Благодаря ви много предварително ! 
    • от DarknessY
      Здравейте, интересува ме мнението Ви по отношение на изучаване на специалност Психология в задочна форма. Предлагащите го университети са сравнително малко, като в София никъде я няма тази специалност в тази форма на обучение. Интересувам се силно от науката и желанието ми е по-скоро не да получа дипломата, а реално колкото е възможно по-добра информация да получа в краткото време, което предполага изучаването в задочна форма. Идеята ми е да споделите Вашите впечатления за отделните ВУЗ-ове, които предлагат специалността и къде би имало смисъл да се изучава, а евентуално и дали изобщо има смисъл да се изучава в тази форма на обучение. 
      Университети, които видях, че предлагат специалността са:
      Пловдивски, Великотърновски, Благоевградски, Бургаски свободен и Варненски свободен.
      Благодаря Ви!
    • от Mustafa Abgiov
      Имам нужда от есе на тема "Цар над пустиня"

• от Viktoria Nikolaeva
      Моля за тълкуване на думите "трябва да се вярва, за да се разбира и да се разбира, за да се вярва." - Августин. Благодаря Ви предварително! 
    • от Валентин Ангелов
      Здравейте, вчера си взех един спрей с сгъстен въздух и нямаше тръбичка, затова ползвах сламка, но докато почиствах частите пръсна малко течност. Не беше по захранването но беше по някоя главна част (т.е рамта; в.картата;процесора;дънната платка) и изсъхна мигновенно самата течност и си казах няма проблем разбира се през "Почистването" го бях изключил от тока.Не се включи има една лампичка която светна за секунди и спря.... Какво да правя?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.