Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Поръчах си този телевизор по долу:

http://www.hdtvtest.co.uk/news/ue32j6300-201507124139.htm

Имам тези колонки :

http://www.logitech.com/en-us/product/speaker-system-z313 - Според вас мога ли да ги ползвам с телевизора?

Имам ли нужда от отделна система за домашно кино или озвучаване? Какво бихте ми препоръчали до 300лв?

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Да, можете. 

Трябва Ви кабел от едната страна на който да има жакове тип  RCA (камбанки) а от другата  скарт куплунг за телевизора. На скарта има изход аудио за ляв и десен канал. Кабелът е до към 4-5 лева може би. Продава се готов по магазините за техника.

Eто снимка:

kabel-skart-2m-chinch-sl2.jpg

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

connections.jpg

Само дето нещо не виждам Самсунга да има SCART - има за слушалки и оптичен 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добра идея тогава би било саундбар с optical порт, примерно:

LG LAS350B

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази системка,която имаш е с вграден кабел за вход,завършващ с жак като за слушалки,Просто го включваш в буксата за слушалките на телевизора и ще имаш звук през системата.Качеството,ще е такова,каквото си може самата система,но ще е по добро от вградените говорители на телевизора..Ако не ти харесва звука,търсиш си по добра аудио система и я сменяваш.                                                                                                                                                                               L23-0050-call04-pact.jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Nicole V.
      Здравейте, от скоро имам един проблем..Вече ползвам телефона (samsung j7 2017) от половин година и наскоро изведнъж се появи следния проблем. Като си пусна например песен, първите секунди си се чува както трябва, но после изведнъж рязко се намалява сам без да го пипам, а е усилен до край и няма как да го усилиш още..така е със всичко звънене, аларми..И нямам дори идея защо е така, не съм теглила приложения и не съм си пипала настройките, някой да знае как да се справя, че нещо май не му се свири? 
    • от Ghost_Rider
      Здравейте от два дни телефона ми дава различни проблеми и за това не мога да го хвана какъв е. Предната вечер бях го включила да се зарежда и късно през нощта започна да святка екрана и да издава звука който като включиш зарядно и веднага да го изключиш и това е постоянно. Снощи едвам го заредих какво ли опитвах и днес сутринта като го изключих от зарядното нямаше и кабел влючен в него започна го прави и пише включено usb и изключено usb опитах и както беше на 100 процента батерията стана на 85 и започна да пада със всяка секунда. В един момент спря на 60 процента и изведнъж спря да го прави и стана пак на 100 процента (пак казвам не е включен в зарядно или usb). Стоя около 2 часа и половина на 100 процента при положение че го използвах. Вече от няма накъде трябваше да опитам нещо за да не вземе да гръмне в ръцете ми и направих калибровка на батерията и не знам от това или не започна да спада батерията. Моля ако някой е имал подобно нещо да сподели какъв вид проблем може да е или какво е трябва да се направи.(Преинсталирах телефона преди месец, но не ми е давал проблеми до сега. До сега не съм го рутвала (на две години е)).  Благодаря  
    • от Ndishev
      Здравейте съфорумници. Имам следния проблем с горепосочения апарат. 
      Реших да разнообразя малко и закупих note 3 втора употреба. Тествах го с CPU-Z и ANTUTU. Също така го проверих в imei.info. Без проблеми отваря системното меню на самсунг *#0*# и прави всичко тестове. Притеснявах се да не е реплика, но всичко отговаря на оригинала. И така идва проблема
      Телефона върви изключително ама наистина изключително бавно след mastar reset. Показва, че има 16гб ROM но без нито 1 инсталирано приложение има свободни 900mb. И последното е че в настройките на камерата максимално работи на 8mp а трябва да е на 13.
      Телефона е root-нат и не знам дали е слаган някой не стоков room. 
      Може ли да ми кажете има ли вариант да се оправят тези проблеми? 
    • от Toni_995
      Здравейте преди няколко дни си взехме тв Samsung 55MU6172 имаме проблем ,като влезнем в интернет и цъкнем на сайт със филми без значение  кой дава обложките на филмите с различен цвят ще добавя снимки. Моля някой който разбира да ни помогне , благодаря ви.  

• от asdfj
      Здравейте.На път съм да си закупя Samsung galaxy j5 ,интересува ме добър ли е като модел,батерията издържа ли ? Тъй като от известно време наблюдението ми е,че това е единствената марка която се е задържала на пазара.Имам Lenovo A536 и не съм доволен кой знае колко.Досега не съм имал Samsung и се интересувам дали си заслужава точно този модел.Благодаря!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.