Премини към съдържанието
Traxex

Проблем с TPC/UDP

Препоръчан отговор

Здравейте. От доста години играя Warcraft III в една платформа на име Garena, обаче през последните седмици започва да се мъчи със свързването. В платформата успява да се свърже, обаче има един бутон LAN, на който трябва да се цъкне, за да се влезе в стаята с игрите. Когато се цъкне там, трябва да изпише IP Looking up... и след това да започне Auth... и след няколко секунди да се свърже. При мен обаче фрийзва на IP Looking up... Качил съм снимка, за да си представите какво представлява платформата. Първоначално смених UDP от 1513 на 1514 и се оправи. След известно време пак спря да ме свързва, рових из нета, направих го 1599 - пак се оправи. Днес обаче се прецака отново и не мога да го оправя. Звънях на доставчика и казаха, че не са блокирали нищо. Някой може ли да ми каже как да оправя този проблем?

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?>
<user>
    <color>0</color>
    <fullscreen>0</fullscreen>
    <network tcp="0" udp="1513" used="0"/>
</user>

Въпреки всичко, чудя се как така хем доставчика ми казва, че не е барал нищо, хем моите познати играят и се свързват без проблем така, както аз не успявам?

Общо взето, това е проблема. Ако някой ми каже какво да направя, ще му бъда благодарен. :)

image.jpg

Редактирано от Traxex (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.