Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам странен проблем с интернета. На оптичен интернет от Бергон съм. Всеки ден след 5-6 часа интернета ми спира. Просто докато си работи и започва да се забавя и накрая - Default gateway is not available. И така е до към 12 часа, след това пак се управя и всичко си е нормално. Много рядко се случва да се управи връзката в тия часове, но дори и да се управи е много слаб и след 5 мин пак изчезва. Преди бях на Булсатком и нямах никакви проблеми. От както преминах на тоя Бергон още от 1вия ден е така. Мислех, че имам някакъв вирус, пуснах сумати и  програми, сканирвания и всякакви... без резултат. Смених лан кабела от модема към компа, пак без резултат. Накрая реших да сменя уиндоуса, минах от 10 на 8.1 - пак без резултат. Ъпдейтнах всички драйвъри, пак без резултат. Викнах техници, смениха модемчето - пак без резултат....Не знам какво да правя вече. А най-интересното е, че когато говоря по скайп интернета не спира. Докато разговора продължава имам и интернет без значение от часа. Но спра ли разговора - интернета пада... Сега чувам, че и съседа, който също е на Бергон му спирал нета. Техниците като бяха дошли да сменят модема не можаха да разберат какъв е проблема. Иначе приятелите ми казват, че при тях е работил перфектно. Мисля, че е нещо от връзката в самата улица. Някакви идеи?

Windows 8.1 Pro X64
AMD Athlon X2 Dual Core 340 3.2Ghz
RAM: 4GB
Nvidia GeForce 610 1gb 64bit
Realtek PCIe GBE Family Controler 1Gbit

Редактирано от Yulian Atanasov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.