Премини към съдържанието
kremix

фурна електролукс

Препоръчан отговор

здрна всички температуриавейте.купих си фурна за вграждане електролукс и след един месец ми изгоря уплатнението на фърната.от там започна да ми се топи и пластмасата по стъклото на фурната.три уплатнения копувам,и трите не стават,а оригинално не мога да намеря.след известно време забелязвам че фурната работи по един и същ начин и на 100градуса и на 150градуса.на всички градуси работи като на 250.моля ви дайте съвет,все пак струва 600лв.в грнция е а от магазина ми казват че не влиза в гаранцията уплатнението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

обърни се към комисията за защита на потребителите http://www.kzp.bg/ тел: 0700 111 22 обаче сайта нещо не работи в момента... а ако не държи настройваната температура това си е гаранционен проблем (от който произтича проблемът с уплътнението, тоест и той е гаранционен)... много е вероятно да е запецнал терморегулатора и той макар да е до 250 градуса, ако не изключва ще вдига доста повече и накрая ще изгорят нагревателите, колкото до ъплътнението, то вероятно е от силикон и трябва да издържа поне до 300 градуса, тоест тая температура се надвишава...

Редактирано от the professor (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.