Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Днес след обновяване на Мозила не можа да стартира след рестарта,изписа ми runtime error.След няколко неуспешни опита я деинсталирах с geek.exe.Наново инсталирах,този път стартира,направих си натройките,въведох си паролите и накрая за отмора реших да си сваля филм от замунда,но се оказа,че не мога да изтегля субтитрите.Изключих всички добавки,не помогна,рестартирах в безопасен режим,отново не стана.Отчаях се.Безсилен съм,някой може ли да даде съвет.Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо не ще да свали файла със субтитрите? Каква грешка изписва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там е работата,че нищо не изписва като грешка,за да ме насочи къде да търся.Но преди малко се справих с проблема,следвах съветите от тема за мозила част трета,а по-точно тези:https://www.kaldata.com/forums/topic/209734-mozilla-firefox-въпроси-и-проблеми-част-3/?do=findComment&comment=3142303.

Направих промените,които е посочил колегата в about:config и стигнах до проблема със свалянето на субтитрите.

След като си върнах промените в about:config се оправиха нещата.

Редактирано от hristo58 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен беше същото,след обновлението на браузъра.Субтитрите,всъщност,се свалят,но не се отваря файла автоматично,както преди.Трябва да кликнеш горе(на стрелката)да покаже изтеглянията.Там е файла и си го отваряш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.