Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!
Скоро ще си купувам нов телефон(като продам сегашния с3) и ми е трудно да избера какво да си взема.
Искам хубава камера и да не е по-голям от 4,8 Инча. Дори и той ми идва малко голям. Аз не използвам тежки приложения и предимно е за интернет.
Бюджетът е 500лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!
Скоро ще си купувам нов телефон(като продам сегашния с3) и ми е трудно да избера какво да си взема.
Искам хубава камера и да не е по-голям от 4,8 Инча. Дори и той ми идва малко голям. Аз не използвам тежки приложения и предимно е за интернет.
Бюджетът е 500лв.

От към OS Windows Phone има един стар модел, но доста качествен и отговарящ на нуждите ти - Nokia Lumia 925. От към Android базирани устройства според изискванията ти е Samsung Galaxy A3. Бих погледнал и Huawei P8lite, но е с 5'' дисплей.

Успех!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От към OS Windows Phone има един стар модел, но доста качествен и отговарящ на нуждите ти - Nokia Lumia 925. От към Android базирани устройства според изискванията ти е Samsung Galaxy A3. Бих погледнал и Huawei P8lite, но е с 5'' дисплей.

Успех!

Huawei, който го препоръча е супер, но за самсунга не съм съгласен.. Много му е слаба батерията 1900 mAh....

Редактирано от Deco^^ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Huawei, който го препоръча е супер, но за самсунга не съм съгласен.. Много му е слаба батерията 1900 mAh....

За това което предлага не е. В момента един от телефоните, които използвам е А5 и там съответно е преценено да се сложи 2300 mAh. Samsung са си направили добре преценката. Лошото на тези хендита е камерата, но автора има малко по-особени изисквания и няма как всичко да се изпълни.:)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!
Бюджетът е 500лв.

Във всички теми за избор на телефон предлагам Xaomi плюсовете са много, минуса е че в БГ почти не се предлагат и трябва да се поръчва онлайн и с гаранцията става малко сложно.

Имат и страшно много ментета и не е разумно да се поръчва от непроверени сайтове.

Xiaomi RedMi 2 цена 119евро предлагам го заради размера

Display 4.7 inches IPS Retina screen Sharp 

Camera

Back camera
8 MP back-illuminated camera with US Omnivision sensor & 5 Lens
F2.2 aperture, 28mm wide-angle
Support modes:Face detection, real-time HDR mode, Panorama mode, burst mode, exposure control, real-time filters,
10 per second continuous shooting
Support 1080P HD video recording

Front camera 
2.0 MP front camera
Support second-generation intelligent beauty
Support 720P HD video recording

ако скочиш на 5 или 5,5 инча с посочения бюджет от 500лв може да се вземе и доста по добър телефон примерно - RedMi Note 2 или Redmi Note 2Prime

ОС е Андройд но модифициран към момента актуалната версия е MIUI 7 ROM 5.10.15/16 , всеки петък излиза обновление, марката има много добре развит форум и отлична софтуерна поддръжка. ОС е на български, има достъп до всички гугълски  услуги + някой допълнителни екстри налични само при Xaomi

Редактирано от П.е.т.ъ.р (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

В ценовия клас до към 450-500 лева едва ли има по добър от този модел. Пиша го от следенето на много информация и заради отличното му представяне като работа.  Може и да е китайски, но е първенец Hiaomi и Huavej  по пазарите на света. Така че от мен +1 за   Xiaomi RedMi 2 . После, самата визия на телефона е отлична. Сравнен с Самсунг за същите пари имам чувството  държейки Самсунга, че съм с цвички и всеки момент очаквам Нешка Робева да ме извика за да си изиграя съчетанието! Това беше лично мнение!

Решаващо е мнението на питащият.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

OFF

Оня ден през мен мина един такъвq затова и го препоръчах.

телефона + един куп аксесоари над 15 различни цвята силиконови калъфи + Power Bank 10.000mAh + оригинални слушалки и няколко подаръка излезе малко под 300лв.

Телефона и външната батерия са от сайта към който дадох линк а калъфчетата от Али експрес. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се спрях на LG G2 mini. Искам да го има в българските магазини. Но предполагам, че може да има нещо по-добро, просто аз не разбирам толкова от телефони :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се спрях на LG G2 mini. Искам да го има в българските магазини...

След като държиш да го има в нашенски магазин, за 535 лв можеш да махнеш добавката mini и да вземеш LG G2 вариант 32 ГБ - за телефон прави завидни снимки, с каквито малцина биха се сравнявали, 2 ГБ рам, с които не се замисля, 3000 mAh батерия, държаща здраво. Екранът му е 5,2 инча, но на габарити не е по-голям от търсения от теб, защото няма неуплътнено пространство на панела. Продава се с 4.2.2, но през компютър се ъпдейтва безпроблемно до 5.0.2. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Meizu m2 note

Не мисля, че е нужно повече от това за изискванията. Топ модел в ценовия диапазон, имайки предвид характеристиките. Странно е изискването за 4,8" екран, тъй като за комфортна работа при браузване ще е много по-удобно с по-голям екран и Full HD резолюция. С останалите парички една хубава почерпка. :)

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LG G2 няма слот за карта памет и ми идва голям. На мен С3 ми идва голям също, но вече искам нещо малко по-малко.Искам да е по-малък от 4,8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно, хората масово искат нещо над 5", ти точно обратното... G2 е със същите физически размери като S3, но с по-голям и хубав дисплей... Избора си е Ваш, но ще е тъпо да вземете нещо 4 - 4.3" размер...

Споменахте, че е предимно за интернет... Колкото е по-голям дисплея, толкова по-добре, а вие сега от 4.8 искате да минавате към по-малък. На мен в момента телефоните с 5", ми изглеждат като тези с 4" навремето, тоест вече не са толкова големи, колкото преди, когато си мислехме че 4" е огромен размер за телефони.

LG G2 е с максимум достъпна памет от 24GB, не мисля че е малко...

P.S. Моето 3333 мнение!;-)

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рядко използвам интернет, но понякога се налага. Предимно е за снимки(не селфита).
Какво ще кажете за Huawei Ascend P7?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Рядко използвам интернет, но понякога се налага. Предимно е за снимки(не селфита).
Какво ще кажете за Huawei Ascend P7?

Имам го  и е чудесен във всяко едно отношение. Нали не искахте голям екран?Но хората по горе  правилно са ви насочили с размера на дисплея. И аз така си мислех едно време купувайки 3,5 инчов. След месец се разделих  с него. А що се касае само до снимки, то си има за целта фотоапарати.

Huawei Ascend P7 - много ще Ви отива белият цвят. 

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не видях, че идва малко по-голям. Не мисля, че ще е толкова фатално. Дизайнът ме  грабна много. Искат доста да се доближат до Iphone

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

и аз търся подобно "нещо", 500 лв, тънък, по-малък, но с 2 сим карти.

Харесва ми HTC One mini, но е с 1 сим карта.

Странно, хората масово искат нещо над 5", ти точно обратното... G2 е със същите физически размери като S3, но с по-голям и хубав дисплей... Избора си е Ваш, но ще е тъпо да вземете нещо 4 - 4.3" размер...

Напротив, много хора не искат да носят телевизор в джоба си, а да говорят по телефон. Да не говорим, ако решиш да слушаш музика това чудовище къде го носиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

и аз търся подобно "нещо", 500 лв, тънък, по-малък, но с 2 сим карти.

Харесва ми HTC One mini, но е с 1 сим карта.

Напротив, много хора не искат да носят телевизор в джоба си, а да говорят по телефон. Да не говорим, ако решиш да слушаш музика това чудовище къде го носиш.

Хахах, на 5" инча ли казваш чудовище? На мен ми изглежда като все едно е един от първите Iphonе-и, с 3,5 дисплей... Много назад си от материала ми се струва!

За джобове не си ли чувал? Или си го носиш в ръчичка докато слушаш музика? За музика си има плеъри междудругото и който и да е телефон би бил неудобен, особенно при бягане!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.