Премини към съдържанието
girl123

За корейската група EXO

Препоръчан отговор

Здравейте, имам въпрос относно корейската група EXO, бях им голяма фенка, имах плакати и всичко, но прочетох статия в едно списание и след това последваха доста форуми и статии за това, че те са хомосексуалисти. Първоначално си мислех, че това е измислица, но се оказа вярно. За жалост наистина са такива. Вие как мислите?:mad:

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие според ориентацията на изпълнителите ли слушате музиката или според това какво изпълняват? Дори и да са с хомосексуална ориентация, това променя ли по някакъв начин звученето на изпълненията им?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво от това ? Нямам нищо против хомосексуалистите, освен ако не си показват любовта публично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво от това? Тия са ми тотално неизвестни , като им харесваш музиката - кефи се.

Да взема да си сменя мнението за Фреди Меркюри, Елтън Джон, Роб Халфорд и още доста? Все пак около 15% от хората имат и от противоположния пол. А половината от тях са объркани и генетично с хромозомния набор. Това обаче не им пречи на музикалните изпълнения.

Против съм когато някой публично афишира на това само защото е модно и с цел израстване в кариерата и медиен шум. Особено в някои артистични среди.

Да вземете да прекръстите темата в "За хомосексуалните в музиката"?!

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.