Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Инсталирах си Cool Reader v3.0.51-2, но менютата бяха на неудобен за мен език. След това го свалих с менюта на английски или поне би трябвало да са такива. Но, въпреки, че съм изтрил предишната инсталация, отново са на първоначалния език. Свалих го от две-три места, но все се получава това. Потърсих скоро записани файлове, които биха имали отношение към тази аномалия и ги изтрих, но отново не се инсталират английските менюта. Самата програма не дава да си избираш език, инсталира се с какъвто си я свалил. Някакви идеи? С Windows 7 съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Настрой си езика на Windows да е английски, рестартирай системата и тогава инсталирай.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря!

Получи се веднага. Само не мога да разбера, защо след като съм инсталирал толкова други програми, точно тази ми направи подобен проблем...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо - тук благодарностите се изразяват с натискане на бутон "Най-добър отговор"

Второ - някои програми отчитат езика на ОС и ако имат такъв език, го инсталират, ако не - се получават такива ситуации - инсталира се някакъв език.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.