Премини към съдържанието
Cska Sofia

Харесвам момиче по-голямо от мен

Препоръчан отговор

Аз съм 6-ти клас харесвам си момиче от 7-ми клас . Тя знае , че я харесвам от един съученик уж мой приятел . С нея и приятели всяко междучасие ходим на едни лостове . Днес палихме пиратки . Тя си няма гадже , но я харесват още няколко момчета май . Какво да направя за да я впечатля и после да и призная , че я харесвам аз ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи и, че я харесваш или го направи под формата на майтап и виж как ще реагира (не е за предпочитане).Няма да те изяде ;) .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е какво ще и признаваш, след като тя вече знае, че я харесваш ?
Просто се помисли, какво мнение би имал за момиче, което се впечатлява от клоунски изпълнения.
Ако толкова много я харесваш, разбери от какво се интересува, какво и допада и сам прецени какво би я впечатлило и дали изобщо си струва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Какво да направя за да я впечатля и после да и призная , че я харесвам аз ?

Във всеки случай, не с пиратките, че да не стане някой сакатлък и объркване на чувствата. Освен това е желателно да разбереш дали твоя "уж приятел" не е в списъка с ухажорите на дамата, че да не ти прави сечено. А останалото ще трябва да го измислиш на място, тук няма кой да ти напише сценарий с подбрани реплики и/или героични подвизи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да , той си е признал отпреди пред мен , че и той я харесва ама нашия клас си го биеме за удоволствие постоянно , такаче няма проблем с него просто се пада клюкар . А и за пиратките братовчед и който ми е съученик дава идеите . Ще го разпитвам какво харесва тя . Те целия ни клас го убижда и аз го защитавам .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.