Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся слушалки за подарък ,покрай празниците. Спрях се на Bloody G500.Към 60 е бюджета.Може и да се вдигне,ако си заслужава.Не са ми много ясни нещата тука,но май в тоя клас всичко е един дол дренки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Едни Сенхайзерки хд 201 според мен ще свирукат по-добре от тези, а и са по евтини. В Емаг са на намалени на 35-6 лева :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 46 минути, lindroos1 написа:

Търся слушалки за подарък ,покрай празниците. Спрях се на Bloody G500.Към 60 е бюджета.Може и да се вдигне,ако си заслужава.Не са ми много ясни нещата тука,но май в тоя клас всичко е един дол дренки.

Ето тези (Behringer hpm1000) са евтини (Цена: 18.70 лв.),а също и качествени,ще ти свършат идеална работа!

Успех! ;)

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тук ги няма в наличност, но ги  има тук

Редактирано от lupis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи тия Behnriger са добри?Защото като гледам цената е доста по-ниска от тия дето харесах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Цената е ниска защото качеството на изработка и вложените материали не струват.

Подразбира се още като се погледне снимката на първи прочит.

Редактирано от Koletz_N (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да , http://www.musicworld.bg/bg/m_260343/i_17549/f_2033/SENNHEISER_Pro_Audio_HD_201.html 

http://www.musicworld.bg/bg/m_4220000/i_46251/Superlux_HD330.html 

http://www.musicworld.bg/bg/m_4220000/i_39546/Superlux_HD668B.html 

Обърнете внимание на това,че Superlux-а са с високо съпротивление . От PC volume минимум на 70-80.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А какво се гледа като се избират слушалки?Освен цената естествено :D .Говоря като параметри.Търся подарък на запален геймър.Когато не работи,играе,пуца по 6 часа.Т.е трябва да не уморяват.И да имат и що годе сгоден звук.Ако в този ценови диапазон не е възможно,ще вдигна :) 

Behnriger -а получи доста гласове.

Редактирано от lindroos1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 часа, lindroos1 написа:

А какво се гледа като се избират слушалки?Освен цената естествено :D .Говоря като параметри.Търся подарък на запален геймър.Когато не работи,играе,пуца по 6 часа.Т.е трябва да не уморяват.И да имат и що годе сгоден звук.Ако в този ценови диапазон не е възможно,ще вдигна :) 

Щом е за геймър, според мен трябва да гледаш да имат микрофон (ако не ползва отделен).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Влизащи в бюджета ти: AKG K511 - ще останеш много по доволен като ги чуеш на фона на гореизброените предложения.

Ето ти нещо което си заслужава парите  - AUDIO-TECHNICA ATH-SJ33

За тези пари по добри предложения от тези които ти правя трудно ще намериш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 14 часа, lindroos1 написа:

Берингер са нискобюджетни боклуци които нямат качество на изработката. Нито Суперлукс имат такова - те са евтини реплики на Beyerdynamic и нищо повече. Ако ще се купува слушалката заради вида а не заради свирнята значи това са хвърлени пари на вятъра. А Akg и Audio-Technica свирят много по добре от гореизброените слушалки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Категорично не е вярно, SUPERLUX HD668B свирят много по-добре от посочените AKG, a и от доста по-скъпи модели, в този ценови диапазон нямат конкуренция, Акг, Зенхайзер, Аудио Техника- имат страхотни неща но в скъпия ценови диапазон, и някои попадения при по-портативните модели като например Px100ii-но това е друга тема.

Редактирано от spielberg (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, spielberg написа:

Категорично не е вярно, SUPERLUX HD668B свирят много по-добре от посочените AKG, a и от доста по-скъпи модели, в този ценови диапазон нямат конкуренция, Акг, Зенхайзер, Аудио Техника- имат страхотни неща но в скъпия ценови диапазон, и някои попадения при по-портативните модели като например Px100ii-но това е друга тема.

Aз пък не сън фен на напудреният и окрасен звук и поради тази причина посочих AKG.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Доста гледах,и съм разколебан.Пича има микрофон,но му търся някакви по сносни слушалки.Гледах HD201,дето са доста евтини,а ги дават добри.И пак казвам,ако има нещо което наистина си струва,не е проблем да вдигна бюджета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, lindroos1 написа:

Доста гледах,и съм разколебан.Пича има микрофон,но му търся някакви по сносни слушалки.Гледах HD201,дето са доста евтини,а ги дават добри.И пак казвам,ако има нещо което наистина си струва,не е проблем да вдигна бюджета.

Както написах аудио техниката си струва Парите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, lindroos1 написа:

Аз пък съм доволен от тези вече година.

Plantronics Gamecom 388

Сега  ти влизат и в бюджета:

http://www.pulsar.bg/%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B5%D1%81%D0%BE%D0%B0%D1%80%D0%B8/plantronics-gamecom-388-plantronics

http://www.gaminggear.bg/plantronics-gamecom-388-%D0%B3%D0%B5%D0%B9%D0%BC%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%81%D0%BB%D1%83%D1%88%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8

Редактирано от URIEL (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Току що, Koletz_N написа:

Както написах аудио техниката си струва Парите

Мдам,така си е.Също   HD330  се хвалят доста,но били много тежки.Но те са сякаш повече за меломани.Не,че няма да слуша музика,но не е вманиачен :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 19 часа, lindroos1 написа:

Мдам,така си е.Също   HD330  се хвалят доста,но били много тежки.Но те са сякаш повече за меломани.Не,че няма да слуша музика,но не е вманиачен :) 

Ако е решен да отдели повечко пари най добре да вземе Аудио техниката. Ще остане очарован.

Аз лично съм ползвател на техни модели сл;ушалки които не са от най евтините и съм много доволен - говоря за ATH-M35

AudioTechnica ATH-T300 също много добро предложение относно цена качество и звук...

на 12/18/2015 at 23:07, lindroos1 написа:

Честотната характеристика е крайно лъжлива.

Лично за мен най съществено значение има динамиката които отдават а тя обикновено се посочва в характеристиките като чувствителност.

Друго крайно важно нещо което има съществено значение е нивото на хармонично изкривяване. Колкото по ниско толкова по добре. Доста фирми обаче не го посочват.

Не на последно място човешкото ухо е сътворено за да слуша не повече от 76 db - всичко над тази граница го уврежда. Същото важи с пълна пара и за слушалките. Така че при колкото по ниско ниво се слушат толкова по добре. Именно заради това фактора чуствителност играе доста сериозна роля.

П.с: Моля модератора на раздела да изтрие последното мнение. При цитиране на горенаписан пост вместо той да се слее с последния написан от пишещият излиза като нов такъв. Благодаря предварително.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 12/18/2015 at 23:07, lindroos1 написа:

Редактирано от Koletz_N
    Моля премахнете го. Благодаря предварително. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.