Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

lindroos1    254

Търся слушалки за подарък ,покрай празниците. Спрях се на Bloody G500.Към 60 е бюджета.Може и да се вдигне,ако си заслужава.Не са ми много ясни нещата тука,но май в тоя клас всичко е един дол дренки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Едни Сенхайзерки хд 201 според мен ще свирукат по-добре от тези, а и са по евтини. В Емаг са на намалени на 35-6 лева :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Eternal Life    1949
    преди 46 минути, lindroos1 написа:

Търся слушалки за подарък ,покрай празниците. Спрях се на Bloody G500.Към 60 е бюджета.Може и да се вдигне,ако си заслужава.Не са ми много ясни нещата тука,но май в тоя клас всичко е един дол дренки.

Ето тези (Behringer hpm1000) са евтини (Цена: 18.70 лв.),а също и качествени,ще ти свършат идеална работа!

Успех! ;)

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    lupis    716

Тук ги няма в наличност, но ги  има тук

Редактирано от lupis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    lindroos1    254

Значи тия Behnriger са добри?Защото като гледам цената е доста по-ниска от тия дето харесах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Колчо    68

Цената е ниска защото качеството на изработка и вложените материали не струват.

Подразбира се още като се погледне снимката на първи прочит.

Редактирано от Koletz_N (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Julius Decimus    1094

Да , http://www.musicworld.bg/bg/m_260343/i_17549/f_2033/SENNHEISER_Pro_Audio_HD_201.html 

http://www.musicworld.bg/bg/m_4220000/i_46251/Superlux_HD330.html 

http://www.musicworld.bg/bg/m_4220000/i_39546/Superlux_HD668B.html 

Обърнете внимание на това,че Superlux-а са с високо съпротивление . От PC volume минимум на 70-80.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    lindroos1    254

А какво се гледа като се избират слушалки?Освен цената естествено :D .Говоря като параметри.Търся подарък на запален геймър.Когато не работи,играе,пуца по 6 часа.Т.е трябва да не уморяват.И да имат и що годе сгоден звук.Ако в този ценови диапазон не е възможно,ще вдигна :) 

Behnriger -а получи доста гласове.

Редактирано от lindroos1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Jokerface    290
    преди 9 часа, lindroos1 написа:

А какво се гледа като се избират слушалки?Освен цената естествено :D .Говоря като параметри.Търся подарък на запален геймър.Когато не работи,играе,пуца по 6 часа.Т.е трябва да не уморяват.И да имат и що годе сгоден звук.Ако в този ценови диапазон не е възможно,ще вдигна :) 

Щом е за геймър, според мен трябва да гледаш да имат микрофон (ако не ползва отделен).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Колчо    68

Влизащи в бюджета ти: AKG K511 - ще останеш много по доволен като ги чуеш на фона на гореизброените предложения.

Ето ти нещо което си заслужава парите  - AUDIO-TECHNICA ATH-SJ33

За тези пари по добри предложения от тези които ти правя трудно ще намериш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Колчо    68
    преди 14 часа, lindroos1 написа:

Берингер са нискобюджетни боклуци които нямат качество на изработката. Нито Суперлукс имат такова - те са евтини реплики на Beyerdynamic и нищо повече. Ако ще се купува слушалката заради вида а не заради свирнята значи това са хвърлени пари на вятъра. А Akg и Audio-Technica свирят много по добре от гореизброените слушалки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    spielberg    670

Категорично не е вярно, SUPERLUX HD668B свирят много по-добре от посочените AKG, a и от доста по-скъпи модели, в този ценови диапазон нямат конкуренция, Акг, Зенхайзер, Аудио Техника- имат страхотни неща но в скъпия ценови диапазон, и някои попадения при по-портативните модели като например Px100ii-но това е друга тема.

Редактирано от spielberg (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Колчо    68
    преди 2 часа, spielberg написа:

Категорично не е вярно, SUPERLUX HD668B свирят много по-добре от посочените AKG, a и от доста по-скъпи модели, в този ценови диапазон нямат конкуренция, Акг, Зенхайзер, Аудио Техника- имат страхотни неща но в скъпия ценови диапазон, и някои попадения при по-портативните модели като например Px100ii-но това е друга тема.

Aз пък не сън фен на напудреният и окрасен звук и поради тази причина посочих AKG.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    lindroos1    254

Доста гледах,и съм разколебан.Пича има микрофон,но му търся някакви по сносни слушалки.Гледах HD201,дето са доста евтини,а ги дават добри.И пак казвам,ако има нещо което наистина си струва,не е проблем да вдигна бюджета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Колчо    68
    преди 2 часа, lindroos1 написа:

Доста гледах,и съм разколебан.Пича има микрофон,но му търся някакви по сносни слушалки.Гледах HD201,дето са доста евтини,а ги дават добри.И пак казвам,ако има нещо което наистина си струва,не е проблем да вдигна бюджета.

Както написах аудио техниката си струва Парите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    URIEL    15004
    преди 3 часа, lindroos1 написа:

Аз пък съм доволен от тези вече година.

Plantronics Gamecom 388

Сега  ти влизат и в бюджета:

http://www.pulsar.bg/%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B5%D1%81%D0%BE%D0%B0%D1%80%D0%B8/plantronics-gamecom-388-plantronics

http://www.gaminggear.bg/plantronics-gamecom-388-%D0%B3%D0%B5%D0%B9%D0%BC%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%81%D0%BB%D1%83%D1%88%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8

Редактирано от URIEL (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    lindroos1    254
    Току що, Koletz_N написа:

Както написах аудио техниката си струва Парите

Мдам,така си е.Също   HD330  се хвалят доста,но били много тежки.Но те са сякаш повече за меломани.Не,че няма да слуша музика,но не е вманиачен :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Колчо    68
    преди 19 часа, lindroos1 написа:

Мдам,така си е.Също   HD330  се хвалят доста,но били много тежки.Но те са сякаш повече за меломани.Не,че няма да слуша музика,но не е вманиачен :) 

Ако е решен да отдели повечко пари най добре да вземе Аудио техниката. Ще остане очарован.

Аз лично съм ползвател на техни модели сл;ушалки които не са от най евтините и съм много доволен - говоря за ATH-M35

AudioTechnica ATH-T300 също много добро предложение относно цена качество и звук...

на 12/18/2015 at 23:07, lindroos1 написа:

Честотната характеристика е крайно лъжлива.

Лично за мен най съществено значение има динамиката които отдават а тя обикновено се посочва в характеристиките като чувствителност.

Друго крайно важно нещо което има съществено значение е нивото на хармонично изкривяване. Колкото по ниско толкова по добре. Доста фирми обаче не го посочват.

Не на последно място човешкото ухо е сътворено за да слуша не повече от 76 db - всичко над тази граница го уврежда. Същото важи с пълна пара и за слушалките. Така че при колкото по ниско ниво се слушат толкова по добре. Именно заради това фактора чуствителност играе доста сериозна роля.

П.с: Моля модератора на раздела да изтрие последното мнение. При цитиране на горенаписан пост вместо той да се слее с последния написан от пишещият излиза като нов такъв. Благодаря предварително.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Колчо    68
    на 12/18/2015 at 23:07, lindroos1 написа:

Редактирано от Koletz_N
    Моля премахнете го. Благодаря предварително. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.