Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Модела е fujitsu siemens lifebook s7110. В него няма bluetooth устройство, но ми трябва такова.   До колкото разбрах от нета на този модел се вгражда платка с кабел. Моят въпрос е: Каква подходяща платка ще препоръчате и къде е слота на дъната платка да я включа. Благодаря предварително!

Серийният номер е: yk2k126977

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Само платката едва ли ще ти свърши работа.

Трябва ти всичко това .

По-добре си вземи USB Bluetooth

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвах с USB Bluetooth ,но не ми харесва как работи.Затова искам да сложа оригиналният модул. Нищо че е с отделна антена. То ще имамясто на кутията дето да се монтира. Благодаря за отговора. Ще търся модула.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако се търси съвместимост между различни ОС и обхват до 10м. и поддръжка повечето профили - Asus BT-400

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сигурно ще е добър щом е на Асус, но за тези пари си разглабям лаптопа, и му слагам това което е предвидено за него. Благодаря все пак.

Редактирано от trolza (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Продължавам да питам. Вчера си разглабих лаптопа.Wlan  платката е галяма и на нея стъпат две антени. На единия изход за антената пише wlan, на другия audio. На платката пише:    G64G G7441 Hz 07

Sn/:6301af4c7400423

00c0a8e42df0

Качвам и снимка ,но предварително се извинявам за лошото качество.

Въпросът ми е: Възможно ли е тази лан карта да има и блутут на нея? На нея отпред са сложени черен и сив кабели за антени.

2015-12-19 23.10.58.jpg

2015-12-19 23.12.00.jpg

Редактирано от trolza (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Yromem
        Здравейте колеги. 
        Искам да си направя мобилна тонколонка и имам няколко въпроса. Избрал съм си тази платка(линк) понеже изглежда добре и коментарите за нея в други сайтове са добри, а аз искам корпуса да е от плексиглас. Имам и две пищялки (мисля че се наричаха) за които немогада намеря нищо в нета. Та въпросите ми са:
        1. Как да разбера колко ом-а и колко вата са пищялките.
        2. Мога ли свържа платката с батерия и как да изчисля колко mA да е за да може поне 4-5 часа да свири.
        3. Ще ми трябва ли допълнителна платка за зареждане ако искам да зареждам батерията директно от мрежата.
        4. Имате ли препоръка към тип батерии, пищялки или усилвател(подобен на горния в линка) 
        5. Мога ли да вържа някак дисплей 1 или дисплей 2.
      • от DRUIDA
        Наскоро си взех безжични слушалки на Сони и нямах никакви проблеми със телефона, но при безжичната връзка с лаптоп, нещата не седяха така... След продължително ровичкане и търсене на проблема, най-сетне го открих. Всичко идва от WIFI връзката... 
        Когато имам Интернет на лаптопа и си пусна музика на него и слушам през слушалките, започна яко насичане, забавяне, лагване и т.н...
        Аз съм с Broadcom WIFI chipset на лаптопа и пича беше писал, че в неговия случай го е оправил от DEVICE MANAGER----> Broadcom Wifi Chipset---->Properties------> Adanced Tab ------> Bluetooth collaboration се избира и се оправил проблема при него, но при мен си остава...
        Чрез тази идея поне вече разбрах, че проблема е в кръстосването на двата сигнала и от там звуково-сигналните смущения. 
        Някой има ли идея какво мога да направя като промени, за да нямам този проблем (без да трябва да си спирам Интернета на лаптопа) ?

Благодаря предварително!
      • от Tosho55
        Здравейте,та имам проблем с телефона горе долу вече от Януари,но досега не му обръщах внимание,но вече започва да ми писва да си използвам 4G-то вкъщи,затова реших да пиша тук и се надявам някой да успее да ми помогне!  Та това стана докато бях в Германия в началото на Януари на гости при близки както всеки ден си ползвах Wi-Fi,а един ден след като си взех телефона от зарядното като цъкнах Wi-Fi копчето само светеше бледо и не се пускаше,същото и с BlueTooth беше.Това стана точно след като андроида се обнови на най новия 6.1 ли е не съм сигурен.След като се върнах в Пловдив го заведох на сервиз,човека каза,че ще върне стария андроид,но уви пак не проработи.Пиша тук с последни надежди теленор казаха,че има леки удари и не поемат отговорност за проблема,а човека от сервиза каза,че може би е влезнала вода в телефона,но той е S5-NEO,а той е водоустоичив така че не мисля че е това!Благодаря предварително,надявам се някой да помогне!  
      • от emosms
        Здравейте,
        Възможно ли е през блутут на телефон (какъв да е телефон) да се направи връзка едновременно към 2 блутут устройства?
        Едното ще е за аудио стрийм. Доколкото видях някакви блутут приемници, иска се bluetooth 2.0.
        Докато аудио стрийминга върви, може ли да съществува връзка с друго блутут устройство, служещо за дистанционно управление?
        Ако телефона поддържа блутут 4 ще стане ли?
      • от callpchelp
        Наскоро закупих таблет с Win 10, който няма вграден gps и т.н. Освен всичко по начало Win 10 няма такава функция ( или не е доработена ), има вграден ''сензор'', който за съжаление поддържа само вградени устройства. В моя случай получава позиция от Wifi, като в момента заради 4g доставчика ми ме позиционира само в София... представете си колко е нелепо. При опитите си да изпозлвате външен носител ще срещнете затруднения. В случая аз срещнах затруднение. Инсталирани са 5 GPS програми ( 3 от Win app store - Map factor, Navmii, и други 2 - iGO, garmin for PC ). Рових за информация къде ли не, едиственото кеото намерих, като решение на проблема са платени програми на космически цени, като най-добрата е GPSDirect. GPSDirect имаха и пробна версия, с която можете да инсталирате САМО едно устройство на машина. Преди да закупя gps bluetooth приемник, реших да пробвам програмката като вържа андроди устройство, и работи. Взех си Bluetooth GPS Hulux 236 за проба, инсталирах драйвери, свързах го ( Pair)  и до там. Нито една от програмите ен го засича, опитах се да деинсталирам вече предния опит с андроид устройството, но е невъзможно. И до тук с всичко.ю

Въпроса ми е дали има някой, по-информиран от мен в Bluetooth GPS за Win 10 насока, който да помогне да се намери някакво решение на проблема ? Ако има такива, споделете. Смятам, че е смешно една програма да струва, колктоо цяло GPS устройство...
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.