Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

trolza    4

Модела е fujitsu siemens lifebook s7110. В него няма bluetooth устройство, но ми трябва такова.   До колкото разбрах от нета на този модел се вгражда платка с кабел. Моят въпрос е: Каква подходяща платка ще препоръчате и къде е слота на дъната платка да я включа. Благодаря предварително!

Серийният номер е: yk2k126977

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

pconline    3441

Само платката едва ли ще ти свърши работа.

Трябва ти всичко това .

По-добре си вземи USB Bluetooth

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    trolza    4

Пробвах с USB Bluetooth ,но не ми харесва как работи.Затова искам да сложа оригиналният модул. Нищо че е с отделна антена. То ще имамясто на кутията дето да се монтира. Благодаря за отговора. Ще търся модула.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    martinsi    47

Ако се търси съвместимост между различни ОС и обхват до 10м. и поддръжка повечето профили - Asus BT-400

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    trolza    4

Сигурно ще е добър щом е на Асус, но за тези пари си разглабям лаптопа, и му слагам това което е предвидено за него. Благодаря все пак.

Редактирано от trolza (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    trolza    4

Продължавам да питам. Вчера си разглабих лаптопа.Wlan  платката е галяма и на нея стъпат две антени. На единия изход за антената пише wlan, на другия audio. На платката пише:    G64G G7441 Hz 07

Sn/:6301af4c7400423

00c0a8e42df0

Качвам и снимка ,но предварително се извинявам за лошото качество.

Въпросът ми е: Възможно ли е тази лан карта да има и блутут на нея? На нея отпред са сложени черен и сив кабели за антени.

2015-12-19 23.10.58.jpg

2015-12-19 23.12.00.jpg

Редактирано от trolza (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от DRUIDA
        Наскоро си взех безжични слушалки на Сони и нямах никакви проблеми със телефона, но при безжичната връзка с лаптоп, нещата не седяха така... След продължително ровичкане и търсене на проблема, най-сетне го открих. Всичко идва от WIFI връзката... 
        Когато имам Интернет на лаптопа и си пусна музика на него и слушам през слушалките, започна яко насичане, забавяне, лагване и т.н...
        Аз съм с Broadcom WIFI chipset на лаптопа и пича беше писал, че в неговия случай го е оправил от DEVICE MANAGER----> Broadcom Wifi Chipset---->Properties------> Adanced Tab ------> Bluetooth collaboration се избира и се оправил проблема при него, но при мен си остава...
        Чрез тази идея поне вече разбрах, че проблема е в кръстосването на двата сигнала и от там звуково-сигналните смущения. 
        Някой има ли идея какво мога да направя като промени, за да нямам този проблем (без да трябва да си спирам Интернета на лаптопа) ?

Благодаря предварително!
      • от Tosho55
        Здравейте,та имам проблем с телефона горе долу вече от Януари,но досега не му обръщах внимание,но вече започва да ми писва да си използвам 4G-то вкъщи,затова реших да пиша тук и се надявам някой да успее да ми помогне!  Та това стана докато бях в Германия в началото на Януари на гости при близки както всеки ден си ползвах Wi-Fi,а един ден след като си взех телефона от зарядното като цъкнах Wi-Fi копчето само светеше бледо и не се пускаше,същото и с BlueTooth беше.Това стана точно след като андроида се обнови на най новия 6.1 ли е не съм сигурен.След като се върнах в Пловдив го заведох на сервиз,човека каза,че ще върне стария андроид,но уви пак не проработи.Пиша тук с последни надежди теленор казаха,че има леки удари и не поемат отговорност за проблема,а човека от сервиза каза,че може би е влезнала вода в телефона,но той е S5-NEO,а той е водоустоичив така че не мисля че е това!Благодаря предварително,надявам се някой да помогне!  
      • от emosms
        Здравейте,
        Възможно ли е през блутут на телефон (какъв да е телефон) да се направи връзка едновременно към 2 блутут устройства?
        Едното ще е за аудио стрийм. Доколкото видях някакви блутут приемници, иска се bluetooth 2.0.
        Докато аудио стрийминга върви, може ли да съществува връзка с друго блутут устройство, служещо за дистанционно управление?
        Ако телефона поддържа блутут 4 ще стане ли?
      • от callpchelp
        Наскоро закупих таблет с Win 10, който няма вграден gps и т.н. Освен всичко по начало Win 10 няма такава функция ( или не е доработена ), има вграден ''сензор'', който за съжаление поддържа само вградени устройства. В моя случай получава позиция от Wifi, като в момента заради 4g доставчика ми ме позиционира само в София... представете си колко е нелепо. При опитите си да изпозлвате външен носител ще срещнете затруднения. В случая аз срещнах затруднение. Инсталирани са 5 GPS програми ( 3 от Win app store - Map factor, Navmii, и други 2 - iGO, garmin for PC ). Рових за информация къде ли не, едиственото кеото намерих, като решение на проблема са платени програми на космически цени, като най-добрата е GPSDirect. GPSDirect имаха и пробна версия, с която можете да инсталирате САМО едно устройство на машина. Преди да закупя gps bluetooth приемник, реших да пробвам програмката като вържа андроди устройство, и работи. Взех си Bluetooth GPS Hulux 236 за проба, инсталирах драйвери, свързах го ( Pair)  и до там. Нито една от програмите ен го засича, опитах се да деинсталирам вече предния опит с андроид устройството, но е невъзможно. И до тук с всичко.ю

Въпроса ми е дали има някой, по-информиран от мен в Bluetooth GPS за Win 10 насока, който да помогне да се намери някакво решение на проблема ? Ако има такива, споделете. Смятам, че е смешно една програма да струва, колктоо цяло GPS устройство...
      • от Mr.n0b0dy
        Със настолен компютър съм, взех си bluetooth usb dongle след което го включих, автоматично компютъра си инсталира драйверите и основната функция да изпраща и приема файлове си работи, изтеглих от сайта на intel драйвери за bluetooth защото автоматичната инсталация не беше пълна, но отново има някакъв проблем със някой драйвери. И заради това не мога да споделям нито интернет на телефона, нито да ползвам телефона като безжична клавиатура или конзола.. Ето няколко скрийншота..

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.