Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Предстои ми закупуване на рутер. Рутерът няма да е кой знае какво просто не разбирам много и не знам на къде да се насоча и заради това се допитвам до вас. Бюджетът ми е до 35 лв. Живея в апартамент и няма да ми трябва много надалече, най-много пред блока. Мисля че бях изчерпателен, ако съм пропуснал нещо моля да ме извините, ще го добавя. Приемам всякакви съвети. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето ти веднага един рутер, който ще ти върши работа.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 минути, JohnTRIVOLTA написа:

Добри отзиви има за ZTE ZXHN E5501

Подкрепям те колега. Мой познат използва такъв рутер и е доволен от него.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори! Понеже живея във Враца и единствено има жар компютърс, защото не ми се поръчвам от сам и от там, само за някакъв си рутер. Видях ето този преди малко https://www.jarcomputers.com/p/WIFITPLINKTLWR841N/TP-Link-TL-WR841N-WIFITPLINKTLWR841N.html?ref=c_82 , той не е ли същия като по горе показаният от вас Емил Костов, само че малко по добър ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    JohnTRIVOLTA    12
    преди 43 минути, The човека написа:

Благодаря за бързите отговори! Понеже живея във Враца и единствено има жар компютърс, защото не ми се поръчвам от сам и от там, само за някакъв си рутер. Видях ето този преди малко https://www.jarcomputers.com/p/WIFITPLINKTLWR841N/TP-Link-TL-WR841N-WIFITPLINKTLWR841N.html?ref=c_82 , той не е ли същия като по горе показаният от вас Емил Костов, само че малко по добър ?

Гледай да е версия 10 или 11 ! Иначе има и гореспоменатият от мен там ;)

Редактирано от JohnTRIVOLTA (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    *LZ4JW*    15418
    преди 44 минути, The човека написа:

Който и да изберете за дома от тези модели ще ви върши работа при вашите изисквания. Аз имам и от двата модела. Със Зиксела имам малко по силен сигнал като амплитуда, което е важно. TP Link са масово разпространени и това е заради стабилната им работа. Успех от мен и приятно посрещане на новогодишните празници на всички колеги от форума!

Редактирано от ПОТРЕБИТЕЛ 65 (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 58 минути, The човека написа:

Да, по-добър е! Може да си го вземеш и него.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Blue Ray    1004

Надявам се вече да не е късно, но аз не ти го препоръчвам. Много често забива, сигнала е по-лош от 740N, модела предложен от @Емил Костов, въпреки двете антени. Не се подвеждайте по броя антени на рутерите. В най-добрия случай сигнала ще бъде на същото ниво, но нищо повече. Обявената скорост от 300Mbps между Wi-Fi устройствата е реално достижима, но поради лошия си сигнал почти никога няма да я достигнете. Естествено има и добри ревюта за този рутер и като за бюджетен си е добър, но Ви препоръчвам другия, уж "по-слаб" модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.