Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

plmen88    52

Здравейте,

Купих си 9,6" таблет. Когато отворя фейсбук през който и да е браузър (всъщност съм пробвал с Мозила и Хром) от дясно я няма лентата с приятелите, а има празно бяло поле. Пробвай и през таблет, който е 8", същата история. Приложението на фейсбук за андроид не ми харесва и за момента го изключвам като опция за ползване. Случайно да знаете фикс за този проблем?

1450729541795.png.fffcf5e0c4bb65dbf4e38b

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Фикса трябва да го направят създателите на сайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от PodliciI
        Здравейте, бих искал да ми дадете съвет за покупка на таблет. Понеже не съм ползвал преди и не съм запознат с точно тези устройства, бихте ли ми препоръчали таблет до 1000 лв. Бих бил благодарен ако обясните кои са най-добрите таблети до тази цена и (плюсове и минуси). Благодаря предварително
        p.s. Таблетът не е за мен а за мой познат,  незнам с каква цел ще се използа.
      • от Georgios Konstantinou
        Здравейте може ли да ми препоръчате работеща програма която да може да генерира различни български мобилни телефони колкото за потвърждение на смс  при регистриране на профили във фейсбук , скайп и прочие -  с чуждестранни телефонни номера пробвах но не става дава че са били използвани преди това . 

• от Nikoka
        Проблема е следния, някой е свалил мои снимки от профила ми и ги е използвал за да създаде страница с моето име, с тази особеност че е страница на комик, а не профил. Съответно след като е страница, не мога да я докладвам, че се представя за мен, просто не съществува като опция, не мога да докладвам ефективно и снимките, защото ми предлага да пиша на собственика, което е пределно ясно че няма да помогне. И така сега има страница с моето име и мои снимки в нея и не мога да я махна, защото просъо при докладване на страница излизат много по малко опции, отколкото биха излезли в личен профил. Трябва ми съвет как да се отърва от подобна глупост?
      • от Programmer-01
        Здравейте! Имам таблет с андроид, но съм голям фен на ubuntu и искам да си го инсталирам на самия таблет. Възможно ли е да се направи double boot двойно зареждане и да имам и двете операционни системи?
      • от dzaabo
        Имам питане  ...
        Та ...
        Някой моля да ми обясни ама без сложни думи а като за прост човек ...
        Как мога да преинсталирам ТАБЛЕТ Prestigio multipad ultra 7.0+
        Начи мога да преинсталирам всякви уйндоуси и какво ли не ама такава гад още не съм срещал .
        Вече се отчаях .
        Четох из Гуглето и къде ли не ама не мога да се оправя ...
        Скапания таблет сам започна да си трие игри и приложения и не ги разпознава ....Детето като тръгне да влиза в игрите пише че няма такова приложение .И вайбъра изчезна и всичко , което беше инсталирано .
        Да вметна че знам че нищо не става от това дърво пресиджио  но го взех детето ми да си играе някви игри на него .Просто така се случи че попаднах на това дърво 
        Та въпроса ми е дайте акъл как да го преинсталирам това животно !  Пробвах със фабричен ресет но ми дава същите грешки ...Не разпознава приложенията .А не е пипано нищо по него даже не е имал връзка с интернет за да хване и вирус ....
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.