Премини към съдържанието
wizzip

safe mode, нужда от помощ

Препоръчан отговор

Здравейте хора отчаяно се нуждая от помощ. 
    Имах един проблем който супер лесно можех да разреша чрез safe mode рестартирах компютъра и натисках f8 за да го пусна в safe mode но нищо не стана
    След това разгледах из интернет как да пусна safe mode-a по друг начин и попаднах в един форум в който пишеше влизаш в run пишеш msconfig и от там 
    Направих го и сега компютъра ми се пуска постоянно в safe mode това не би било проблем бих го оправил по същия начин проблема е там че сaмия safe mode не работи като хората (снимката) и постоянно се включва в не работещия safe mode и сега не мога да го оправя защото клавиатурата ми е усб и не работи в менюто и затова по-рано не е ставало с f8  и сега компютъра е неизползваем 
    Какво да правя ? 

Малко допълнителна информация когато компютъра се пусне в safe mode излиза едно квадратче   в което пише "not optimum mode recommended mode 1400x900 60Hz" 
    Не знам защо на снимката не се виждат буквите 

2015-12-22 16.14.55.jpg

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Влезте отново в msconfig  и щракнете върху BOOT.INI ако има отметка пред /SAFEBOOT махнете я и натиснете Apply после ОК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

един ъпдейт оказа се че проблема не е от safe mode-a  успях да го пусна в нормалния  но дори и тогава и дава същото съобщение  (not optimum mode recommended mode 1400x900 60Hz) аз съм го снимал 

мисля да го преинсталиран набързо и без това си трябва 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.