Премини към съдържанието
wizzip

safe mode, нужда от помощ

Препоръчан отговор

wizzip    1

Здравейте хора отчаяно се нуждая от помощ. 
    Имах един проблем който супер лесно можех да разреша чрез safe mode рестартирах компютъра и натисках f8 за да го пусна в safe mode но нищо не стана
    След това разгледах из интернет как да пусна safe mode-a по друг начин и попаднах в един форум в който пишеше влизаш в run пишеш msconfig и от там 
    Направих го и сега компютъра ми се пуска постоянно в safe mode това не би било проблем бих го оправил по същия начин проблема е там че сaмия safe mode не работи като хората (снимката) и постоянно се включва в не работещия safe mode и сега не мога да го оправя защото клавиатурата ми е усб и не работи в менюто и затова по-рано не е ставало с f8  и сега компютъра е неизползваем 
    Какво да правя ? 

Малко допълнителна информация когато компютъра се пусне в safe mode излиза едно квадратче   в което пише "not optimum mode recommended mode 1400x900 60Hz" 
    Не знам защо на снимката не се виждат буквите 

2015-12-22 16.14.55.jpg

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Богатир    14131

Влезте отново в msconfig  и щракнете върху BOOT.INI ако има отметка пред /SAFEBOOT махнете я и натиснете Apply после ОК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    wizzip    1

един ъпдейт оказа се че проблема не е от safe mode-a  успях да го пусна в нормалния  но дори и тогава и дава същото съобщение  (not optimum mode recommended mode 1400x900 60Hz) аз съм го снимал 

мисля да го преинсталиран набързо и без това си трябва 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.