Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,както се подразбира от заглавието ми трябва нов монитор като максимума който бих отделил за него е 350лв.Отворен съм за всякакви предложения като аз си набелязах един от сайта newegg и искам ако някой е пазарувал да сподели мнение за сайта и за монитора.Живея в България така че може и от български сайт,пазарувал съм от sky,а избрах newegg заради намалението което както гледам е доста голямо.

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16824236584

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Според мен това означава че лимита който може да се закупи е 2 на човек 0_о,но и забелязах че май не доставят до България...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

може би си прав. максимум 2, а не минимум 2. само не знам как с тоя бюджет ще си купиш 27" читав монитор. аз не мога да измисля 23" читав за тия пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз много добре знам че не може но тоя примерно ми изпадна случайно,не е ли хубав ? Аз гледам матрицата(IPS)резолюцията и диагонала,ще съм много благодарен ако споделиш ти какво гледаш като параметри за монитор :)

Също този ми допадна и е с по-висока резолюция,ако може едно мнение за него ако някои го притежава ?

http://shop.sky.bg/index.php?route=product/product&path=59_60&product_id=10807&sort=p.price&order=DESC

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всичко е перфектно, но как ще ти го пратят до Бг? 

http://kb.newegg.com/FAQ/Article/1400

Редактирано от bolgarin (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз съм със скромни критерии: 24", full hd, никакъв backlight bleed, перфектни цветове и перфектно черно, hdmi.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Още в по-предния мибпост съм написъл че забелязъх че не доставят до България. Някой да предложи читав монитор с възможно най-голям диагонал,hdmi,резолюция 1920x1080p(или по висока ама на дали) и задължително матрицаата да е IPS

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мисля че за тия пари си за 24" мах. S2316, p2314, p2414. Някое LG също.

http://m.emag.bg/monitor-led-benq-23-8-full-hd-hdmi-vga-cheren-gw2470h/pd/DJHKZYBBM/

Редактирано от Mapuku (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Закупи ли нещо? Казвай как е, впечатления. Иначе ето http://www.technomarket.bg/monitori/lg-23mp67vq-p-ips-fhd-monitor-09143053

P.S. Преди да пишете нещо умно относно bump-a, знайте че темата не позволява изтриване и редактиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Закупих монитор който беше LG 25UM57-P,ползвах го около 2 месеца и преди 2 дена стана инцидент и се счупи.Та сега ми предстой покупка на нов със същия бюджет,и най-много се чудя дали пак да е такъв LG като този който се счупи и между още тези двата:

ACER 25 G257HL

LG 24MP47HQ-P

Това е снимка на счупения монитор за да докажа че не пускам само така теми без да купувам нищо :) (Ако трябва ще снимам още една с моето име на лист до него)

received_964435690304062.jpeg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тия дни бях тотално в траур :D ,но вече е време да се мисли за нов защото с този лаптоп с миниатюрен дисплей не мога повече.Та основно вече мисля да е 16:9 само се чудя LG-то или Acer-а,искам да попитам дали някой има или е работил с някой от тях,защото досега докато ползвах LG-то забелязах че е с матово покритие на дисплея и искам и новия да е с такова. Ако някой има други предложения нека ги сподели :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Гледайте монитора да е IPS без ШИМ. В този списък има моделите които отговарят на изискванията.(flicker free)

И задължително да е с матово покритие на дипслея, за да има по малко отблясъци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета ! Бюджета успях да го вдигна още малко и вече искам да скачам на 27" ,че вече другите ми идват малки. Гледах ревюта на този асус и казват че е добър, какво е вашето мнение ако някой е по запознат моля да сподели предимства и недостатъци, може и други предложения да давате само че вече критериите са ми малко по различни : 27 инча,IPS,flicker free и възможно най-евтин :D

Asus VC279H

Редактирано от AderMax
    Правописна грешка (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Сервиз За Компютри
        Мнитори AL 1716, 1716s, 1716 F, 1716 Fs, 1715, всочко на всичко 5-6 броя, неаботещи. Някои с повредени матрици, други с платки или захранване. Частите са сходни за тези модели.
        Монитори Neovo F 415, Philips 170c също неработещи

Давам ги всичките на веднъж!
      • от Joro Dimitrov
        Здравейте, имам следния проблем мониторът ми ACER V226HQL взе да се изключва до вчера нямаше никакъв проблем, но днес когато си включих компютъра, и когато си браузвах се излключи дава, че няма сигнал,но когато го включа(монитора) дава, че има и така през секунди понякога през минута, когато си поиска.Не знам защо се получава в рамките на няколко секунди се изключва, и когато го включа всичко е наред за около минута.Забелязах, че когато даде черен екран и натисна tab+alt картината се появява, но все пак е доста неприятно.Възможни ли е и да е от видео картата?Тя е RX 470 NA XFX BLACK EDITION.Благодаря преварително!
      • от vELiNiO
        Здравейте! Продавам части, останали ми от стар компютър и ъпгрейд на настоящия ми. Ето ги и тях:

Дънна платка Gigabyte GA-8SG667 rev 1.0 - 5лв. - има няколко издути кондензатора, неработеща е, затова и цената е такава. Пали, но не изкарва образ.

Кутия Super Power - 15лв. - задната планка на дъното е заварена за кутията. Би могла да се махне и да се сложи друга, но не съм я махал.

Процесор Intel Pentium IV 1.8GHz - 15лв. - получавате го с охладителя и радиатора му.

Процесор Intel Pentium E5500 2.8GHz - 20лв. - получавате го с охладителя и радиатора му.

Видео карта Radeon 9000 Pro - 10лв.

Мрежова карта - 5лв.

RAM памет Kingston 2GB DDR3 1333MHz - 15лв.

RAM памет hynix 2x1GB DDR 400MHz - 40лв. за двете

Захранване CODEGEN 300W - 15лв.

Захранване MaxUs PM-230W - 15лв.

Монитор LG Flatron - 20лв.

С изключение на дъното, останалите компоненти се предлагат като работещи. Давам 1-2 дена moneyback, така че ако има някакъв проблем, мога да Ви върна парите.

От София съм, но за страната мога да ги пратя и с куриер. За повече информация и връзка с мен използвайте съобщенията в сайта.
      • от kakato10
        Здравейте, можете ли да ми препоръчате нов монитор до 400 лева. Задължително да е IPS с FullHD резолюция, и за предпочитане са магазините на sky и vario. Вероятно ще закупя два за dual monitor setup, като идеята е да се ползва от програмист, архитект (т.е. за CAD системи) също така ще се ползват и за гейминг.
        Благодаря предварително!
      • от Excelsior
        Здравейте, бих желал да ми предложите хубав монитор до 500 лв , да се свърза към компютъра чрез HDMI кабел или HDMI към DVI-D (Но мисля, че ще трябва преходник). Ще се ползва главно за игри. Пускам темата от името на един приятел, които няма възможност сам да го направи. 
        Ако имате допълнителни въпроси, питайте, а аз ще се свържа с него.
        Благодаря за отделеното внимание.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.