Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,както се подразбира от заглавието ми трябва нов монитор като максимума който бих отделил за него е 350лв.Отворен съм за всякакви предложения като аз си набелязах един от сайта newegg и искам ако някой е пазарувал да сподели мнение за сайта и за монитора.Живея в България така че може и от български сайт,пазарувал съм от sky,а избрах newegg заради намалението което както гледам е доста голямо.

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16824236584

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

In stock. Limit 2 per customer. - може би означава покупка на минимум 2 е необходима.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен това означава че лимита който може да се закупи е 2 на човек 0_о,но и забелязах че май не доставят до България...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може би си прав. максимум 2, а не минимум 2. само не знам как с тоя бюджет ще си купиш 27" читав монитор. аз не мога да измисля 23" читав за тия пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз много добре знам че не може но тоя примерно ми изпадна случайно,не е ли хубав ? Аз гледам матрицата(IPS)резолюцията и диагонала,ще съм много благодарен ако споделиш ти какво гледаш като параметри за монитор :)

Също този ми допадна и е с по-висока резолюция,ако може едно мнение за него ако някои го притежава ?

http://shop.sky.bg/index.php?route=product/product&path=59_60&product_id=10807&sort=p.price&order=DESC

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е перфектно, но как ще ти го пратят до Бг? 

http://kb.newegg.com/FAQ/Article/1400

Редактирано от bolgarin (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм със скромни критерии: 24", full hd, никакъв backlight bleed, перфектни цветове и перфектно черно, hdmi.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още в по-предния мибпост съм написъл че забелязъх че не доставят до България. Някой да предложи читав монитор с възможно най-голям диагонал,hdmi,резолюция 1920x1080p(или по висока ама на дали) и задължително матрицаата да е IPS

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че за тия пари си за 24" мах. S2316, p2314, p2414. Някое LG също.

http://m.emag.bg/monitor-led-benq-23-8-full-hd-hdmi-vga-cheren-gw2470h/pd/DJHKZYBBM/

Редактирано от Mapuku (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Закупи ли нещо? Казвай как е, впечатления. Иначе ето http://www.technomarket.bg/monitori/lg-23mp67vq-p-ips-fhd-monitor-09143053

P.S. Преди да пишете нещо умно относно bump-a, знайте че темата не позволява изтриване и редактиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Закупих монитор който беше LG 25UM57-P,ползвах го около 2 месеца и преди 2 дена стана инцидент и се счупи.Та сега ми предстой покупка на нов със същия бюджет,и най-много се чудя дали пак да е такъв LG като този който се счупи и между още тези двата:

ACER 25 G257HL

LG 24MP47HQ-P

Това е снимка на счупения монитор за да докажа че не пускам само така теми без да купувам нищо :) (Ако трябва ще снимам още една с моето име на лист до него)

received_964435690304062.jpeg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудно. Аз бих се побъркал (буквално) ако стане така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия дни бях тотално в траур :D ,но вече е време да се мисли за нов защото с този лаптоп с миниатюрен дисплей не мога повече.Та основно вече мисля да е 16:9 само се чудя LG-то или Acer-а,искам да попитам дали някой има или е работил с някой от тях,защото досега докато ползвах LG-то забелязах че е с матово покритие на дисплея и искам и новия да е с такова. Ако някой има други предложения нека ги сподели :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледайте монитора да е IPS без ШИМ. В този списък има моделите които отговарят на изискванията.(flicker free)

И задължително да е с матово покритие на дипслея, за да има по малко отблясъци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета ! Бюджета успях да го вдигна още малко и вече искам да скачам на 27" ,че вече другите ми идват малки. Гледах ревюта на този асус и казват че е добър, какво е вашето мнение ако някой е по запознат моля да сподели предимства и недостатъци, може и други предложения да давате само че вече критериите са ми малко по различни : 27 инча,IPS,flicker free и възможно най-евтин :D

Asus VC279H

Редактирано от AderMax
Правописна грешка (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя ми идва доста скъп , и тая резолюция незнам как ще я карам с моята R9 280-ка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.