Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,както се подразбира от заглавието ми трябва нов монитор като максимума който бих отделил за него е 350лв.Отворен съм за всякакви предложения като аз си набелязах един от сайта newegg и искам ако някой е пазарувал да сподели мнение за сайта и за монитора.Живея в България така че може и от български сайт,пазарувал съм от sky,а избрах newegg заради намалението което както гледам е доста голямо.

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16824236584

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен това означава че лимита който може да се закупи е 2 на човек 0_о,но и забелязах че май не доставят до България...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може би си прав. максимум 2, а не минимум 2. само не знам как с тоя бюджет ще си купиш 27" читав монитор. аз не мога да измисля 23" читав за тия пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз много добре знам че не може но тоя примерно ми изпадна случайно,не е ли хубав ? Аз гледам матрицата(IPS)резолюцията и диагонала,ще съм много благодарен ако споделиш ти какво гледаш като параметри за монитор :)

Също този ми допадна и е с по-висока резолюция,ако може едно мнение за него ако някои го притежава ?

http://shop.sky.bg/index.php?route=product/product&path=59_60&product_id=10807&sort=p.price&order=DESC

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е перфектно, но как ще ти го пратят до Бг? 

http://kb.newegg.com/FAQ/Article/1400

Редактирано от bolgarin (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм със скромни критерии: 24", full hd, никакъв backlight bleed, перфектни цветове и перфектно черно, hdmi.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още в по-предния мибпост съм написъл че забелязъх че не доставят до България. Някой да предложи читав монитор с възможно най-голям диагонал,hdmi,резолюция 1920x1080p(или по висока ама на дали) и задължително матрицаата да е IPS

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че за тия пари си за 24" мах. S2316, p2314, p2414. Някое LG също.

http://m.emag.bg/monitor-led-benq-23-8-full-hd-hdmi-vga-cheren-gw2470h/pd/DJHKZYBBM/

Редактирано от Mapuku (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Закупи ли нещо? Казвай как е, впечатления. Иначе ето http://www.technomarket.bg/monitori/lg-23mp67vq-p-ips-fhd-monitor-09143053

P.S. Преди да пишете нещо умно относно bump-a, знайте че темата не позволява изтриване и редактиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Закупих монитор който беше LG 25UM57-P,ползвах го около 2 месеца и преди 2 дена стана инцидент и се счупи.Та сега ми предстой покупка на нов със същия бюджет,и най-много се чудя дали пак да е такъв LG като този който се счупи и между още тези двата:

ACER 25 G257HL

LG 24MP47HQ-P

Това е снимка на счупения монитор за да докажа че не пускам само така теми без да купувам нищо :) (Ако трябва ще снимам още една с моето име на лист до него)

received_964435690304062.jpeg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия дни бях тотално в траур :D ,но вече е време да се мисли за нов защото с този лаптоп с миниатюрен дисплей не мога повече.Та основно вече мисля да е 16:9 само се чудя LG-то или Acer-а,искам да попитам дали някой има или е работил с някой от тях,защото досега докато ползвах LG-то забелязах че е с матово покритие на дисплея и искам и новия да е с такова. Ако някой има други предложения нека ги сподели :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледайте монитора да е IPS без ШИМ. В този списък има моделите които отговарят на изискванията.(flicker free)

И задължително да е с матово покритие на дипслея, за да има по малко отблясъци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета ! Бюджета успях да го вдигна още малко и вече искам да скачам на 27" ,че вече другите ми идват малки. Гледах ревюта на този асус и казват че е добър, какво е вашето мнение ако някой е по запознат моля да сподели предимства и недостатъци, може и други предложения да давате само че вече критериите са ми малко по различни : 27 инча,IPS,flicker free и възможно най-евтин :D

Asus VC279H

Редактирано от AderMax
Правописна грешка (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Deliv3rr
      Здравейте търся монитор от тези, които са завъртяни на 90 градуса. Някакви идеи къде мога да отркрия подобен и как се казват, че прерових навсякъде и нищо...  Слагам снимка за по-голяма яснота:

• от kolib4iata
      Здравейте.Помогнете моля в избора на монитор за игра на WOT.Искам да си взема един в съотношение 21:9 но не знам дали играта я поддържа.Моля които знае и играе в тази резолюция (2560x1080) да сподели опит, че английския ми е слаб и нищо не разбирам от чуждите форуми.Спрял съм се на бюджетно решение.
      LG 29UM58-P или  LG 29UM59-P или LG 29UM68-P
    • от И. Иванов
      Добър вечер имам въпрос мога ли да си свържа телевизора към компютъра,така че и монитора да работи и има ли значение видео картата мойта е ATI Radeon 5770
    • от WhiteTooth
      Здравейте, тъй като искам да си вържа втори монитор към компютъра, но не съм сигурен дали ще стане, реших да пусна една тема и да видя Вашите мнеиня.
      Та, видео картата ми е MSI GeForce GTX 1050Ti GAMING X 4GB (DDR5), като разполага с 1 слот HDMI и 1 слот DVI, като монитора който използвам е свързан към видео картата с допълнителен преходник към HDMI слота. А, вторият монитор всъщност е телевизорче купено от Kaufland, и не съм сигурен дали то е с HDMI или DVI преходник, (телевизора е в другият апартамент който се намира в друго населено място), и преди да го взема искам да попитам, ако телевизора може да се свърже само с HDMI, то ще бъде ли проблем ако го свържа към самото дъно, ще мога ли да си го настроя и използнам както Аз преценя, или задължително трябва да е с DVI преходник който да вържа към видео картата?
      Вторият монитор ще го използвам предимно за интернет, клипове/филми от YouTube, Twitch чатове а-у, а сегашният който използвам ще остане за игри.
    • от otark
      Понеже старата яма (първата) сдаде багажа, взех си нов Ацер ипс, 22 инча, като тоя https://www.emag.bg/monitor-led-21-5-acer-sa220q-led-ips-1920-x-1080-dvi-vga-hdmi-um-ws0ee-002/pd/DT4XRKBBM/ или тоя https://www.emag.bg/monitor-acer-sa220qbid-21-5-54-61-cm-ips-panel-full-hd-4ms-100-000-000-1-250-cd-m2-dvi-hdmi-vga-um-ws0ee-002/pd/D034HHBBM/ с тия имена са невъзможни за помнене. За пръв път имам ипс, картината ми харесва (контролите са ултранеприятни). Обаче след монитора се скапа и компота, нещо с дънната платка и след около седмица употреба с него, наложи се да включа монитора към резервния компот. 
      Обаче забелязвам неприятен ефект - при превъртане на уебстраница примерно, остават бели следи от буквите, много за кратко, но се виждат ясно. И не само от уебстраниците, и не само от буквите. Колкото по-бързо влача дадено приложение примерно или превъртам, толкоз по-ясно се вижда. Не мога да си спомня обаче дали с другия компютър беше така. Разликата е, че онзи е с и3, а този с Цвилирон, доколкото помня, вграденото видео има малко разлика. Видеокартата дрънчи зверски и докато не я оправя евентуално, не мога да я пробвам, та да разбера видеото има ли нещо общо. Може и на другия компютър да е било така, но предвид еуфорията да не съм го видял. Скоро няма да го получа от сервиза обаче...
      С време за реакция 4 мс това нормално ли е? Ако не е от видеото... драйвърите са уж точните... другите ипс такива ли са? Ако е така, нивга вече ипс...
      Забравих да отбележа, че кабелът е хдми.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.