Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

вчера към компютъра ми включих един принтер, марката е HP. Целия ден не бях изключвал компютъра и чак вечерта към 11;30 го спрях. На сутринта (днес) като пуснах компютъра имаше проблем. Първо се опитах на отворя Google Chrome  и не ми тръгна, после се опитах да отворя и League of legends , но и тя не тръгна. Windows-a е пиратски, възможно ли е принтера да е засякал пиратския windows и да вкарал някакъв скрипт за да го блокира. Целия  Windows е блокиран, дори не мога да изключа компютъра, не мога да отворя снимка или документ, не мога и да използвам търсаката Windows. Само ръчно мога да го изключа. Ако някой има представа от този проблем, моля да сподели. Компютъра не е запецнал напълно. Просто не мога да отворя нищо. 

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Iavor100 написа:

Здравейте,

вчера към компютъра ми включих един принтер, марката е HP. Целия ден не бях изключвал компютъра и чак вечерта към 11;30 го спрях. На сутринта (днес) като пуснах компютъра имаше проблем. Първо се опитах на отворя Google Chrome  и не ми тръгна, после се опитах да отворя и League of legends , но и тя не тръгна. Windows-a е пиратски, възможно ли е принтера да е засякал пиратския windows и да вкарал някакъв скрипт за да го блокира. Целия  Windows е блокиран, дори не мога да изключа компютъра, не мога да отворя снимка или документ, не мога и да използвам търсаката Windows. Само ръчно мога да го изключа. Ако някой има представа от този проблем, моля да сподели. Компютъра не е запецнал напълно. Просто не мога да отворя нищо. 

Благодаря!

Направо ако имате възможност удряйте му една преинсталация и би трябвало да се оправи 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не е от принтера!Пробвай връщане на системата в по стара дата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това с принтера и скриптовете са глупости. Рестартирай компютъра, виж дали ще можеш да влезеш под SafeMode( с F8).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 12 минути, Димитър 59 написа:

Не е от принтера!Пробвай връщане на системата в по стара дата.

Най-вероятно ще се заформи по-голямо мазало.

iavor100,

архивирай в един файл долните два файла

C:\windows\System32\Winevt\Logs\System.evtx
    C:\windows\System32\Winevt\Logs\Application.evtx

и ги качи на

http://dox.abv.bg/files/share

В следващия си пост публикувай линка към качения архив.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 39 минути, ExaFlop написа:

Най-вероятно ще се заформи по-голямо мазaло.

То по-голямо мазало от неговото в момента има ли?Той пише,че целият уиндоус е блокиран!Не отваря нито браузър нито програми,нито файлове от компютъра,даже не може да го изключва!Да се надяваме,че ще успее да изпълни твоята препоръка...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз съм за формата. Чиста работа. Интересно, обаче защо му се е скапал Win-a.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Успях да вляза през save mode.  Извинете ExaFlop, но не разбрах какво искате да кажете. Ако може малко повече информация. 

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.