Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Iavor100    0

Здравейте,

вчера към компютъра ми включих един принтер, марката е HP. Целия ден не бях изключвал компютъра и чак вечерта към 11;30 го спрях. На сутринта (днес) като пуснах компютъра имаше проблем. Първо се опитах на отворя Google Chrome  и не ми тръгна, после се опитах да отворя и League of legends , но и тя не тръгна. Windows-a е пиратски, възможно ли е принтера да е засякал пиратския windows и да вкарал някакъв скрипт за да го блокира. Целия  Windows е блокиран, дори не мога да изключа компютъра, не мога да отворя снимка или документ, не мога и да използвам търсаката Windows. Само ръчно мога да го изключа. Ако някой има представа от този проблем, моля да сподели. Компютъра не е запецнал напълно. Просто не мога да отворя нищо. 

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ayo1337    28
    преди 1 минута, Iavor100 написа:

Здравейте,

вчера към компютъра ми включих един принтер, марката е HP. Целия ден не бях изключвал компютъра и чак вечерта към 11;30 го спрях. На сутринта (днес) като пуснах компютъра имаше проблем. Първо се опитах на отворя Google Chrome  и не ми тръгна, после се опитах да отворя и League of legends , но и тя не тръгна. Windows-a е пиратски, възможно ли е принтера да е засякал пиратския windows и да вкарал някакъв скрипт за да го блокира. Целия  Windows е блокиран, дори не мога да изключа компютъра, не мога да отворя снимка или документ, не мога и да използвам търсаката Windows. Само ръчно мога да го изключа. Ако някой има представа от този проблем, моля да сподели. Компютъра не е запецнал напълно. Просто не мога да отворя нищо. 

Благодаря!

Направо ако имате възможност удряйте му една преинсталация и би трябвало да се оправи 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не е от принтера!Пробвай връщане на системата в по стара дата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Eclipse2G    628

Това с принтера и скриптовете са глупости. Рестартирай компютъра, виж дали ще можеш да влезеш под SafeMode( с F8).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ExaFlop    26933
    преди 12 минути, Димитър 59 написа:

Не е от принтера!Пробвай връщане на системата в по стара дата.

Най-вероятно ще се заформи по-голямо мазало.

iavor100,

архивирай в един файл долните два файла

C:\windows\System32\Winevt\Logs\System.evtx
    C:\windows\System32\Winevt\Logs\Application.evtx

и ги качи на

http://dox.abv.bg/files/share

В следващия си пост публикувай линка към качения архив.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 39 минути, ExaFlop написа:

Най-вероятно ще се заформи по-голямо мазaло.

То по-голямо мазало от неговото в момента има ли?Той пише,че целият уиндоус е блокиран!Не отваря нито браузър нито програми,нито файлове от компютъра,даже не може да го изключва!Да се надяваме,че ще успее да изпълни твоята препоръка...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Eclipse2G    628

Аз съм за формата. Чиста работа. Интересно, обаче защо му се е скапал Win-a.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Iavor100    0

Успях да вляза през save mode.  Извинете ExaFlop, но не разбрах какво искате да кажете. Ако може малко повече информация. 

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.