Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Anito96    0

Здравейте, не съм много навътре в нещатата и въпроса ми е следният,  при вече качен сайт на html, в интернет как може да се редактират някои неща?  

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

capnemo    43981
    Току що, Anito96 написа:

Здравейте, не съм много навътре в нещатата и въпроса ми е следният,  при вече качен сайт на html, в интернет как може да се редактират някои неща?  

Редактирате отново локалния си файл и го качвате пак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Можеш да научиш и WordPress. Лесен е и е удобен. Освен това е изцяло съвместим с HTML5,CSS3 и ти дава възможност без да спираш сайта да редактираш всичко online.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    frozener    274

Това са добри предложения, но не са по темата. Как PHP ще помогне за редакцията на сайтовете му? Ако използва уърдпрес ми е ясно как, защото може на момента да смени дизайна, който използва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Кристиян Йорданов
        Здравейте,
        Проблема ми е следния искам да направя Cloud в който всеки човек да може да се регистрира и да качва своите файлове обаче да не може другите потребители да виждат файловете на даден потребител. С други думи само той да може да си го вижда моля дайте Totorial или код благодаря ви.
      • от vvs-dm
        Здравейте, опитвам се да добавя знаците от финикийската азбука в сайта ми, но това което получавам е ????. Добавих следния код в php файла, пробвах и с UTF-16, но не ги показва. Къде бъркам? 
        <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8"> Благодаря предварително!
      • от Jesus Kostov
        Здравейте търся помощ, а в случая можете да ми помогнете като ми дадете някаква работа. Като цяло още не съм на 18 и няма как официално и легално да бачкам за някаква фирма, занимавам се с уеб дизайн, но не динамичен.. т.е. без javascript. Пробвал съм в ThemeForest ако някой го е чувал там съм продал един HTML template и после нещо работата не потръгна качвах и други, но нещо не ми ги одобряваха. Пробвал съм и в Freelancer, но там хората с голямата репотация и опит взимат работата и за тези, които са нови в сайта няма никакъв шанс.. Та ако някой има някаква дребна работа или може да ме въведе малко по-навътре с нещата от Фреелансър моля да помогне.. Иначе нямам проблем просто, ако някой иска да му изградя някво сайтче, искам да подчертая, че съм по-добър в One page-овете тоест Landing Page и т.н.
        (за цени и подробности ще се оправим по skype)
        Ето един от моите проекти: http://ignatio.tk/Presto/Orangered/index.html
      • от Айджан Ахмедов
        Здравейте искам да попитам как се наричат тези страници които хостват папки  като тази примерно 
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.