Премини към съдържанието
Anito96

Сайт- въпрос за редактиране

Препоръчан отговор

Здравейте, не съм много навътре в нещатата и въпроса ми е следният,  при вече качен сайт на html, в интернет как може да се редактират някои неща?  

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току що, Anito96 написа:

Здравейте, не съм много навътре в нещатата и въпроса ми е следният,  при вече качен сайт на html, в интернет как може да се редактират някои неща?  

Редактирате отново локалния си файл и го качвате пак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да научиш и WordPress. Лесен е и е удобен. Освен това е изцяло съвместим с HTML5,CSS3 и ти дава възможност без да спираш сайта да редактираш всичко online.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са добри предложения, но не са по темата. Как PHP ще помогне за редакцията на сайтовете му? Ако използва уърдпрес ми е ясно как, защото може на момента да смени дизайна, който използва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Frozen11
      Здравейте,
      Имам следната задача:
      Единственото, което успях да направо дотук е страницата за вход/регистрация с две взаимно изключващи се форми. При регистрация успях да направя създаването на XML файл, но всеки път се създава нов с името на потребителя, а ми трябва един. Ще се радвам някой да откликне. Благодаря.
    • от HAZARD
      Здравейте приятели трябва ми помощ за решаване на 4 задачи вече втори път паднаха на изпита и пак не можах да ги реша , обръщам към Вас за помощ ,ако някой ми помогне ще съм му много благодарен
      Благодаря предварително  

• от Кристиян Йорданов
      Здравейте не знам дали мястото на темата е тук но искам да ви попитам дали има някакъв начин когато си под 18 и си web програмист да продаваш това което си направил някъде.  
    • от Кристиян Йорданов
      Здравейте,
      Проблема ми е следния искам да направя Cloud в който всеки човек да може да се регистрира и да качва своите файлове обаче да не може другите потребители да виждат файловете на даден потребител. С други думи само той да може да си го вижда моля дайте Totorial или код благодаря ви.
    • от vvs-dm
      Здравейте, опитвам се да добавя знаците от финикийската азбука в сайта ми, но това което получавам е ????. Добавих следния код в php файла, пробвах и с UTF-16, но не ги показва. Къде бъркам? 
      <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8"> Благодаря предварително!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.