Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Screamer Radio 0.4.4 - Extended

25hhj50.jpg

Screamer Radio 0.4.4 - Build 02.2016

Screamer Radio е минималистичен плеър за прослушване на онлайн радиа, който има способноста да рипва музиката в оригиналния й вид без прекодиране, казано друго яче (да я свали). Записите автоматично се именуват с името на излъчваната песен и се запазват в папка на My Music. Поддържа трите най-разпространени streaming формати - Shoutcast Streaming, OGG Vorbis Streaming и Windows Media Audio Streaming, а също и AAC Streaming.

Лиценз: безплатен

История на промените:

Spoiler

Build - 02.2016:

• By Network:
     - добавени 10 нови канала на DI.FM, други 4 са премахнати поради прекратена поддръжка
     - Заменено е Nu-Perception с Rave Space (в di.fm секцията)
     - Обновено е Fnoob Radio и е преместено в "Electronic" секцията, тъй като вече не съдържа мрежа от канали

• By Country: Bulgaria
     - обновени: Bella, BG Radio-multi, BNR, Dance With Me, Dobrudja, Focus, Folk Radio Burgas, Nesebar, Tvoeto Radio, V-99, XRaydio, Zetra
     - премахнати: Avangard, Hot FM, KuKu, Royal, Silver, Svetlina7, Viva

Build - 01.2015:

• By Network:
     - добавен FNOOB с 5 канала, единият може би временно няма да работи
     - закърпен "Strictly Dance Radio" от AddictedToRadio
     - изхвърлен MPEGRadio

- добавени 16 родни радия: (Balkansko Radio, BIGG Mouth, BNR Sofia, Family, Folk Radio Aleksandrina, Painer, PauseRadio, Ritmo Folk, Rodoljubie, Royal, Severozapad, Sevlievo, Svetlina7, V99, Vaklinovo)
     - поправено "FolkBG"
     - изхвърлено "Balkanika"

Build - 12.2014:

• By Network: DI.FM
     - добавено ново радио "Electronics"

- добавени (Антена, Атлантик, Авангард, Браво, Гранд, КуКу, Твоето Радио)
     - обновено/поправено (Fresh, Общинско Радио Русе)

Build - 11.2014:

Добавени, обновени и сортирани в под стил са следните канали:
    • By Network: Digitally Imported DI.FM, Radio Tunes (някогашното SKY.FM), AddictedToRadio, 1.FM. ProFM не отговаря, тъй като са променили стрийма в rtmp протокол.
    • By Category: Обновена е секция "Electronic". Каналите тук са подредени по вид на стила и популярност, не по азбука. Няколко канала все още не отговарят.
    • By Country: Обновени са българските радия. 8 от тях не работеха. От (11.2014) са подредени по азбучен ред.
    • Българският език е глобално поправен.

Официална страница: www.screamer-radio.com

Линк за изтегляне: screamer044_full.exe (3.5 MB)

Редактирано от Mlechko (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ползвал съм го няколко години. Добро е. Има и по добро от него като качество - ето това:  http://www.radiosure.com/

Ако искате, можете да публикувате и него. Линкът ми бе предоставен навремето от Topper (2009год.)

Редактирано от ПОТРЕБИТЕЛ 65 (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз от screamer на времето минах на Tapin  и вече поне 5-6 години не съм мръднал от него

Пробвал съм и други радиа, но някак не ме грабваха.

А screamer  много крашваше, че и сини екрани съм виждал от него.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е поне ника ми правилно Стефане ;-)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 часа, Mlechko написа:

Screamer Radio 0.4.4 - Extended

25hhj50.jpg

Screamer Radio 0.4.4 - Build 02.2016

Screamer Radio е минималистичен плеър за прослушване на онлайн радиа, който има способноста да рипва музиката в оригиналния й вид без прекодиране, казано друго яче (да я свали). Записите автоматично се именуват с името на излъчваната песен и се запазват в папка на My Music. Поддържа трите най-разпространени streaming формати - Shoutcast Streaming, OGG Vorbis Streaming и Windows Media Audio Streaming, а също и AAC Streaming.

Лиценз: безплатен

История на промените:

Покажи скритото съдържание

Build - 02.2016:

• By Network:
     - добавени 10 нови канала на DI.FM, други 4 са премахнати поради прекратена поддръжка
     - Заменено е Nu-Perception с Rave Space (в di.fm секцията)
     - Обновено е Fnoob Radio и е преместено в "Electronic" секцията, тъй като вече не съдържа мрежа от канали

- обновени: Bella, BG Radio-multi, BNR, Dance With Me, Dobrudja, Focus, Folk Radio Burgas, Nesebar, Tvoeto Radio, V-99, XRaydio, Zetra
     - премахнати: Avangard, Hot FM, KuKu, Royal, Silver, Svetlina7, Viva

Build - 01.2015:

• By Network:
     - добавен FNOOB с 5 канала, единият може би временно няма да работи
     - закърпен "Strictly Dance Radio" от AddictedToRadio
     - изхвърлен MPEGRadio

- добавени 16 родни радия: (Balkansko Radio, BIGG Mouth, BNR Sofia, Family, Folk Radio Aleksandrina, Painer, PauseRadio, Ritmo Folk, Rodoljubie, Royal, Severozapad, Sevlievo, Svetlina7, V99, Vaklinovo)
     - поправено "FolkBG"
     - изхвърлено "Balkanika"

Build - 12.2014:

• By Network: DI.FM
     - добавено ново радио "Electronics"

- добавени (Антена, Атлантик, Авангард, Браво, Гранд, КуКу, Твоето Радио)
     - обновено/поправено (Fresh, Общинско Радио Русе)

Build - 11.2014:

Добавени, обновени и сортирани в под стил са следните канали:
    • By Network: Digitally Imported DI.FM, Radio Tunes (някогашното SKY.FM), AddictedToRadio, 1.FM. ProFM не отговаря, тъй като са променили стрийма в rtmp протокол.
    • By Category: Обновена е секция "Electronic". Каналите тук са подредени по вид на стила и популярност, не по азбука. Няколко канала все още не отговарят.
    • By Country: Обновени са българските радия. 8 от тях не работеха. От (11.2014) са подредени по азбучен ред.
    • Българският език е глобално поправен.

Официална страница: www.screamer-radio.com

Линк за изтегляне: screamer044_full.exe (3.5 MB)

Ползвам го отдавна, и главно заради "Dinner Jazz Excursion".

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Dinner Jazz Excursion е в листа на Tapin :)

И аз му се радвам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 41 минути, ExaFlop написа:

И аз му се радвам.

Има го почти във всяко интернет радио от известните.

Снимка002.jpg

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 часа, dedidi написа:

Ползвам го отдавна, и главно заради "Dinner Jazz Excursion".

преди 1 час, ExaFlop написа:

И аз му се радвам.

преди 44 минути, ПОТРЕБИТЕЛ 65 написа:

Има го почти във всяко интернет радио от известните.

преди 6 часа, ExaFlop написа:

Аз от screamer на времето минах на Tapin  и вече поне 5-6 години не съм мръднал от него

Пробвал съм и други радиа, но някак не ме грабваха.

А screamer  много крашваше, че и сини екрани съм виждал от него.

Никога не ми е крашвал. Явно сега е изчистен. Но идеята да минеш на други програми за радио звучи леко параноично. То е същото като да ти предлагат 100 канала телевизия. Разводняването не води до качество. Избираш си един канал и си живееш живота спокойно без много игри. Разновидности на джаз радио има налични и в Screamer. Аз харесвам 200 канала, но мога да слушам само няколко. Идеята да прелиствам канали е далеч от начина ми на живот. Не мисля, че потребителят е лишен да го слуша този джаз, характерен за старото поколение. Платените конкуренти никога не успяха да ми грабнат вниманието. Целта не е да се борави из настройките и каналите. Идеята е само с една навигация без да пишеш да си намериш нужното. Ако липсва нещо уникално, дайте да го насам и ще го добавим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Гласиш 10любими и ги въртиш с цифровата клавиатура. Ако изобщо ги въртиш. :)

Аз много рядко при моментно слушане, сменям "канала"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

10 са малко. Предпочитам да имам цялата колекцията на най-грандиозните радия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз тогава съм най лесен. Не сменям радиото.  COUNTRY 108  Не ми е ясно кое ви изглежда "леко параноично". Да ви питам - колко време го ползвате?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз пък си ползвам това :) :

0Qhqxsl.jpg

Listen to music, convert audio files, download songs, listen to radio stations, enhance the sounds by applying effects and filters and view spectrum representations

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 часа, Eternal Life написа:

Аз пък си ползвам това

................

Listen to music, convert audio files, download songs, listen to radio stations, enhance the sounds by applying effects and filters and view spectrum representations

Е какво е това? В sourceforge има 300 сваляния. Рейтинга на jsound в софтуерната енциклопедия Softpedia е 3.2, а на Screamer е 4.2, макар че не е ъпдейтван от 2010-та година и е запустял 6 години. 2014-та е променен единствено инсталатора, нищо повече.

jsound изисква джава 190 MB + 60 MB за приложението, всичко 250 MB, а какво получаваш? Нито успях да изтегля песен, нито пък намери канали за радио. А като ги намери даже не ги разпознава. На това ли се радвате? Или става дума за хейтърство?

66he8m.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Mlechko написа:

Е какво е това? В sourceforge има 300 сваляния. Рейтинга на jsound в софтуерната енциклопедия Softpedia е 3.2, а на Screamer е 4.2, макар че не е ъпдейтван от 2010-та година и е запустял 6 години. 2014-та е променен единствено инсталатора, нищо повече.

jsound изисква джава 190 MB + 60 MB за приложението, всичко 250 MB, а какво получаваш? Нито успях да изтегля песен, нито пък намери канали за радио. А като ги намери даже не ги разпознава. На това ли се радвате? Или става дума за хейтърство?

Поредната олигофренщина!!!

Знаеш ли колко ми пука колко сваляни има и какъв е рейтинга на сульо и пульо,въобще не ми пука! А,рейтинга се определя от такива хлапета като тебе,дето не разбират нищо! Същата работа е и с филмите,ако рейтинга и свалянията са малки филма не се гледа,ако са големи ще се гледа задължително,това показва само,че нямате собствено мислене и усещане,а се съобразявате с това което ви се налога като стандарт от някои глупаци! За хейтърство въобще не ми говори,личи си кой е хейтъра! Просто споменах какво ползвам аз,никого с нищо не съм задължил,всеки има право на избор какво да ползва и на какво да се радва! Слушал ли си всички радиа от предните програми нима те не дават грешки? За безплатна програма си е много добре даже!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Не съм гледал кой филм колко е свалян и да гледам само най-сваляното! Обратното! Свалих, изгледах => изказах мнение за резултатът. Разбирай - тествах предложението, в случая jsound.

2. Направих сравнение. Тъй като предложението ти бе харесано, а и ти сам го лансираш като алтернатива, реших че има хляб. Но това всичко се оказа подвеждащо. Това ли бе идеята? Пробутване на вреден малокалибрен софтуер. Има радио програми, по-силни и ъпдейтващи се, но ти предложи за алтернатива от най-ниска класа. Вероятно ти сам не си я тествал? Какво да си мисля? Не знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 минути, Mlechko написа:

1. Не съм гледал кой филм колко е свалян и да гледам само най-сваляното! Обратното! Свалих, изгледах => изказах мнение за резултатът. Разбирай - тествах предложението, в случая jsound.

2. Направих сравнение. Тъй като предложението ти бе харесано, а и ти сам го лансираш като алтернатива, реших че има хляб. Но това всичко се оказа подвеждащо. Това ли бе идеята? Пробутване на вреден малокалибрен софтуер. Има радио програми, по-силни и ъпдейтващи се, но ти предложи за алтернатива от най-ниска класа. Вероятно ти сам не си я тествал? Какво да си мисля? Не знам.

Значи, правилно съм попитал, но не дадохте никакъв коментар:  "... Не ми е ясно кое ви изглежда "леко параноично". Да ви питам - колко време го ползвате? "

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 14 часа, ПОТРЕБИТЕЛ 65 написа:

Да ви питам - колко време го ползвате?

Вечно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, Mlechko написа:

Вечно.

Тогава колегата е прав, като ви пише това:  " За хейтърство въобще не ми говори,личи си кой е хейтъра!"

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Mlechko написа:

1. Не съм гледал кой филм колко е свалян и да гледам само най-сваляното! Обратното! Свалих, изгледах => изказах мнение за резултатът.

2. Тъй като предложението ти бе харесано, а и ти сам го лансираш като алтернатива, реших че има хляб.

Но това всичко се оказа подвеждащо. Това ли бе идеята?

Пробутване на вреден малокалибрен софтуер. Има радио програми, по-силни и ъпдейтващи се, но ти предложи за алтернатива от най-ниска класа. Вероятно ти сам не си я тествал? Какво да си мисля? Не знам.

1.Сам си противоречиш!

2.Тъй като предложението ми бе харесано реши да го оборваш ли,за да не ти "изядат хляба" ли?! Кого съм подвел,не говори глупости?! Какви идеи,какви пет лева?! Прекалено мнителен си!

Тия умозаключения  ги прави,когато наистина изпробваш нещо изцяло! Всяка програма има свои плюсове и минуси! А,ако мислиш,че това което си предложил е най -доброто лъжеш се и то много! Но,нормално за новаци като теб,които все още не са разбрали някои неща! Най - добро не съществува! Всичко тествам сам,никога не се оставям на течението да ме води,от приказките и коментарите на хората,или някой сополанко като теб,затова имам и собствено мнение за повечето неща ,а не като теб,чул оттук - оттам и кефящ се на тъпотиите си! Замисли се добре и не се излагай повече! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.