Премини към съдържанието
borisfx

Къде мога да прочета повече за използването на Андроид телефони

Препоръчан отговор

Здравейте. Никога до сега не съм имал смартфон и не знам как се работи с него. Реших и аз да съм модерен и оня ден ми пристигна един телефон от Китай. Някаква неизвестна куча марка HomTom HT6 - http://www.1949deal.com/doogee-homtom-ht6-mtk6735p-quad-core-1-0ghz-android-5-1-smartphone-2gb-ram-16gb-rom-5-5-inch-hd-screen-4g-hotknot-otg-fast-charging-phone-black.html 

Първо искам да попитам дали е добре този телефон и дали не съм се прекарал с него. Избирал съм го само по външен вид и цена, защото нищо не разбирам от смартфони. Чувал съм че много често китайците лъжат за характеристиките на телефоните - пишат едно, а ти доставят съвсем друго. Дано не са ме прекарали по тази линия.

И второ да ми кажете ако може някакви сайтове където е подробно обяснено как се работи с Андроид телефони ама на разбираем език, за предпочитане на български език, но може и на английски. Където да е обяснено какво значат термини като руутване на телефона, къстъм ромове и т.н. непонятни за мен неща. Някой сайт от който да почна да се образовам малко, по малко, че съм много зле с Андроид.

И последно - да ми кажете с този телефон какво мога да направя - мога ли да го направя по-бърз с някаква нова версия на софтуера му или няма смисъл. Той е някаква неизвестна китайска куча марка и едва ли има нов софтуер за него.

А и още нещо щях да забравя - какво значи тази функция на телефона OTG и как се използва.

Благодаря за съдействието. :)

Редактирано от borisfx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.