Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, отново! Бих искала да ви попитам как да преинсталирам компютъра си добре и да се отърва от предишните ми проблеми които съм имала. Пробвах да си преинсталирам компютъра като сложих диска и рестартирах компютъра. Форматирах двата диска но нищо. Бихте ли ми помогнали да си го оправя така че все едно е бил на сервиз? Така все едно никаква преинсталация не правя само където приложенията ми се загубват но за нищо :( Благодаря ви предварително. Това ми е много спешно!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Откъде си сигурна, че компютъра е за преинсталация? Какви са били предишните проблеми?

2. С коя програма са форматирани хард дисковете или дяловете на хард диска ?

3. Дава ли някаква грешка по време на преинсталация.

В сервиз не се прави само преинсталация, а пълна диагностика на самия компютър. Това включва проверка на хардуера, почистване от прах, преинсталране и от.н

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

1. Откъде си сигурна, че компютъра е за преинсталация? Какви са били предишните проблеми?

2. С коя програма са форматирани хард дисковете или дяловете на хард диска ?

3. Дава ли някаква грешка по време на преинсталация.

В сервиз не се прави само преинсталация, а пълна диагностика на самия компютър. Това включва проверка на хардуера, почистване от прах, преинсталране и от.н

1. Доста забиваше. Имах проблеми с целия компютър включително и браузърите

2. Дискът е DVD исках да направя диска с ImgBurn, но тя много бъгва затова втория диск който съдържа мисля че вс. Уиндолси 7, го свалих и направо го записах без програма като отворих ISO файлът и натиснах бутонът " Запис "

3. Не дава грешки инсталирва се нормално без проблем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забиването може да е и от хардуерен проблем. Казваш, че форматираш дисковете и после нищо - това как да го разбирам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Емил Костов написа:

Забиването може да е и от хардуерен проблем. Казваш, че форматираш дисковете и после нищо - това как да го разбирам

и аз не знам защо има такива проблеми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казваш, че форматираш дисковете и после нищо - това как да го разбирам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Емил Костов написа:

Казваш, че форматираш дисковете и после нищо - това как да го разбирам ?

По време на инсталацията, когато съм рестартирала компютъра форматирам и основния и логическия диск. Нищо не става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти ръководство кое как се прави.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С флашка става много лесно и удобно. Имате ли поне 4 ГБ  флашка? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, onogondur написа:

Не за съжаление! До сега винаги съм си правила преинсталацията с диск

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, onogondur написа:

Може и да е по-лесно (за теб и за мен), може и да не е (за друг), НО ...

Дали диск, флашка, от ISO-файл, Network booting или нещо друго - това не обяснява проблемите на питащата.

преди 29 минути, mimincetu7 написа:

По време на инсталацията, когато съм рестартирала компютъра форматирам и основния и логическия диск. Нищо не става

Как да разбираме - "нищо не става" ? След всичките неща от 

преди 30 минути, Емил Костов написа:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.02.2016 г. at 16:42, jhoro написа:

Може и да е по-лесно (за теб и за мен), може и да не е (за друг), НО ...

Дали диск, флашка, от ISO-файл, Network booting или нещо друго - това не обяснява проблемите на питащата.

Как да разбираме - "нищо не става" ? След всичките неща от 

Да нищо не става, тоест сякъш компютъра не е бил преинсталирван макар че двата диска по време на преинсталацията са форматирани

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, mimincetu7 написа:

Да нищо не става, тоест сякъш компютъра не е бил преинсталирван макар че двата диска по време на преинсталацията са форматирани

Казваш, че инфото ог преди си стои на дисковете? Така ли? Все едно симулирано форматиране ?  :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, jhoro написа:

Казваш, че инфото ог преди си стои на дисковете? Така ли? Все едно симулирано форматиране ?  :ohmy:

Да. Например леките бъгвания от преди инсталацията, проблеми с браузъри, и така само ми се  трият файловете :( сякъш нищо не правя, а прочиствам от много файлове компютъра. Но не съм точно много сигурна че инфото от преди стои. Уш съм го инсталирала без никакъв проблем файловете ги няма, а после пак същите проблеми от преди. Сякъш нищо не правя :( . По време на инсталацията форматирвам и двата диска

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.02.2016 г. at 16:10, Емил Костов написа:

Здравейте, отново! Разгледох ръководството което ми пратихте следвах стъпка по стъпка при преинсталацията но ползвах диска който направих с ImgBurn. Някакъв съвет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятни причини за твоя проблем:

1. Скапано копие на Windows. Особено ако е свалено от торент тракерите.

2. DVD диска не е направен bootable.

3. Повредено DVD устройство.

4.Повреден хард диск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

Вероятни причини за твоя проблем:

1. Скапано копие на Windows. Особено ако е свалено от торент тракерите.

2. DVD диска не е направен bootable.

3. Повредено DVD устройство.

4.Повреден хард диск.

Имате в предвид тези торенти от Zamun ли

Редактирано от mimincetu7 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без значение кой торент сайт е. Говоря в общия случай.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Емил Костов написа:

Без значение кой торент сайт е. Говоря в общия случай.

Добре., блгадоря ви. Можете ли да ми препоръчате някакъв сайт от който мога да си сваля Windows 7. Благодаря ви предварително 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайта на Майкрософт например.Всичко друго ще е против правилата на форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, onogondur написа:

Сайта на Майкрософт например.Всичко друго ще е против правилата на форума.

Добре, много ви благодаря. Приятна вечер 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей тук има различните версии на Windows 7 - Home Premium / Professional / Ultimate, 32-bit / 64-bit.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Лина Георгиева
      Здравейте, 
      Правя един ~едночасов клип, който е съставен от ~25 по-малки клипчета, като между отделни части от клипа има черен 'simple color' с текст отгоре. Работя с последната версия на Filmora, безплатeн лиценз. Днес отворих последния си запазен project file, редактирах го известно време, след това натиснах 'Save', програмата изведнъж се затвори от нищото. Опитах се да отворя project файла, но резултатът беше, че целият клип освен черния 'simple color' и текста, е изчезнал! Опитах се да отворя по-предишни мои project файлове, но резултатът беше същия, освен за един, който бях правила преди седмица- изписа се "The file was made on an older version of Filmora and needs to be converted.", конвентирах project файла, но след като го затворих и отворих отново, същото се случи и с този project file ... Нямаше никакви далогови прозорци, че нещо не е наред. Не съм работила с по-стара версия на Filmora докато съм обработвала клиповете. 
      Моля ви, помогнете ми, вече се хващам за главата, не искам да губя повече project файлове, 4 месеца труд хвърлих по този клип, трябваше да бъде за рожден ден на много важен за мен човек, не искам да го разочаровам, тъй като вече знае за клипа, не искам и да правя отново абсолютно целият клип наново! 
      Това е всичко, което е останало от клипа.

• от cveti81
      Здравейте! Значи 2018 си взех една натриева лампа с дросел и рефлектор.........Препоръчаха ми я едни агрономи щото имах една мандарина дето беше малка и понеже не беше много слънчево ми препоръчаха да си купя такава да заякне дръвчето и аз развързах кесията.........Та сега нямам какво да я правя щото дървото се оправи............Та питането ми е къде изкупуват такива, че не ми трябва вече? Тез мойте агрономи ми разправяха, че разправяха, че в западна  европа ги ползвали масово да гледат плодове и зеленчуци в закрити хангари.....Благодаря ви предварително?
    • от Lumberman
      Гледам, че няма дискусии за образователната система, нейните проблеми и вариантите за преодоляване на тези проблеми. А това са основни въпроси, защото при сгрешена методология и система, ще произвеждаме и дефектни продукти, т.е. хора, които трябва да се борят с вложените в тяхното обучение недомислици и недостатъци, и ще са претърпели повече личностни щети отколкото ще са спечелели ползи. Американският писател Марк Твен е казал: "Никога не съм допускал училището/школуването да пречи на образованието ми."
      Ето в тази статия например са събрани някои интересни цитати за ролята на образованието:
      https://dama.bg/article/mark-tven-obrazovanieto-se-sustoi-naj-veche-ot-tova-koeto-ne-sme-nauchili/13830/

Темата за ролята на образованието е всеобхватна и основна, може да се подхване от много места. Специално в българското образование и държавната образователна система от години се повтарят едни и същи грешки, но очевидно доста хора имат интерес нещата да бъдат в това състояние. За начало бих искал да пусна интервю с един мъж, който се е заел с образование въпреки изискванията, методите и натиска от системата, и на критиката му кой ще отговори?

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.