Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте .. имам едно питане към вас маняци :) кой точно активатор ми препоръчвате за да активирам уин 8.1 Pro .. обикалях много из форумите и т.н посетих замунда , piratebay ,но само глупави активатори които пълнят windows-a с toolbars и malwares .. до преди 2-3 мин видях в замунда,че КМС са се изложили яко с един от последните им releases а по точно вируса "Backdoor:Win32/Fynlonski.A" предполагам е нормално да има вируси в такива активейтъри ... но след като продължих да чета коментарите на потърпевшите просто се отказах .....  търсил съм отделно ключове в интернета абсолютно никакъв резултат .. просто ми създават отделна работа да чистя скапаните вируси .... дори и като процеси да се махат пак си седят в пс-то .. та може ли някакви съвети какво да правя ?                                                   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И кое точно от тази цяла ситуация ви кара да се чувствате некомфортно господин "П.е.т.ъ.р" ако имате нещо да казвате по темата може да споделите вместо да седите по цял ден в форума и да гледате само някой да згафи някъде и да започнете с "Ама като се регистрирахте прочетохте ли правилата" Ами не господине .. Заглавието си е точно "Проблем с Активация на Windows 8.1 Pro" поста е на кирилица, няма излишен спам , няма спам на емотиконки и т.н. За нещо друго да се хванете както сте тръгнали ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може да се говори тук за нелегално използван софтуер(какъвто и да е),както и за активатори,кракове и т.н.За това имаш забележка.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Pythongrammer написа:

И кое точно от тази цяла ситуация ви кара да се чувствате некомфортно господин "П.е.т.ъ.р" ако имате нещо да казвате по темата може да споделите вместо да седите по цял ден в форума и да гледате само някой да згафи някъде и да започнете с "Ама като се регистрирахте прочетохте ли правилата" Ами не господине .. Заглавието си е точно "Проблем с Активация на Windows 8.1 Pro" поста е на кирилица, няма излишен спам , няма спам на емотиконки и т.н. За нещо друго да се хванете както сте тръгнали ?

Прочетете точка 2.10 от правилата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.