Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Имам мини проектор ТУК! който искам да свържа със Смарт-телефона си чрез MHL Micro USB преходник но нищо не се получава ?!
Свързах и Data Cabel от UBS-то на проектора към MHL преходника но не се покзва никаква картина на проектора?
Опитах като инсталирах софтуер за телефона но нищо отново..
Смарт-телефона е Kingzone K1 Turbo с Android 4.4.2
Разгледах доста варянти и видеа но не открих нещо съществено ..

Моля даите малко акъл как да го подкарам?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост
преди 55 минути, Niksanae написа:

Здравейте!

Имам мини проектор ТУК! който искам да свържа със Смарт-телефона си чрез MHL Micro USB преходник но нищо не се получава ?!
Свързах и Data Cabel от UBS-то на проектора към MHL преходника но не се покзва никаква картина на проектора?
Опитах като инсталирах софтуер за телефона но нищо отново..
Смарт-телефона е Kingzone K1 Turbo с Android 4.4.2
Разгледах доста варянти и видеа но не открих нещо съществено ..

Моля даите малко акъл как да го подкарам?!

Проверете дали телефонът ви поддържа MHL в неговото техническо ръководство. Аз не съм проверявал в интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Niksanae написа:

Здравейте!

Micro USB-то на смартфона има три режима на работа:microUSB v2.0 (MHL 2.1), USB On-the-go, USB Host .Някъде из настройките трябва да могат да се избират един по един.

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хъм .. 
Започвам да се съмнявам че самия преходник не е читав :12:
Попринцип е чисто нов ?!
Ще опитам да го свържа със смарт-телевизор ..

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от borislav tsonev
      Здравейте,Беше ми подарен IPHONE 8, но проблема е, че е заключен.Телефона е закупуван от UK и е заклучен към T Mobile.Моля някои да ме насочи с каква програма да го разкодирам или по какъв начин може да се разкодира?
    • от [4Vendeta] Николай Николов
      Здравейте колеги. Преди 2 месеца закупихме климатик LG pm09sp (Smart Inverter Advance Wi-Fi).
      Интересното, което забелязахме е, че при отопление, при достигане на желаната температура, външното тяло спира да работи (както си му е реда), но отвътре въздуха се циркулира постоянно, което съответно издава някакъв шум на работа (напълно нормален).
      До колкото четох из разни статии и форуми, това било нормално, за да може датчика да взима температурата и на база на това да взима решение дали да започне отоплението отново ако е нужно. Въпросът ми е, че това за мен е леко дразнещо, особено вечерта когато се намаляват градусите за сън, самият климатик да върти въздуха. Не ме дразни това, че се върти въздуха, а че издава един лек шум (който е напълно НОРМАЛЕН) при въртенето на въздуха. От настройките на дистанционното сме разгледали всички функции, но няма "опция" за това въртене на въздуха. Забелязахме, че има отделен режим, който само върти въздуха, но при отопление, явно това въртене идва като "бонус".
      Отделно дистанционното е наистина много странно. До сега не бях виждал такова без осветяване на самият дисплей. Вечерно време е изключително трудно да се работи с дистанционното и се налага да се използва някакъв източник на светлина, за да осветя дистанционното и да видя какво реално съм натиснал. За това има ли отново някаква опцийка да пусна подсветката на дисплея (и евентуално на копчетата). Мисля, че за 2017г климатик, това трябваше да са се усетили да го направят, а не да се чудя какво става и да гледам старите климатици на по над 5 години да ги имат тези "екстри", а аз тихичко вечерно време да си светкам с телефончето, за да видя какво изписва на дисплея след като съм натиснал бутона да видя каква е температурата в стаята. 

Благодаря за вниманието.
    • от Деньо Денев
      Здравейте! На скоро си купих ТВ ето този модел  https://www.emag.bg/televizor-led-smart-samsung-55-138-cm-55mu6102-4k-ultra-hd-ue55mu6102kxxh/pd/DP3V67BBM/  55MU6102 на самсунг и всичко си е ок, но има само един проблем, който не мога да оправя и то е не може да разпознае български когато говоря на микрофона на  дистанционното. Какво трябва да променя и направя, благодаря!
    • от ShamanOwl
      Имам 5mb System update, който след като се изтегли казва, че телефонът трябва да се рестартира за да започне инсталацията на ъпдейта. Дотук добре. Десет секунди след началото на инсталацията изписва "error" показва логото на Андроид как лежи и от него тече кръв. Рових адски много в интернет, много хора имат моя проблем, но никой няма решение.
    • от Soviet Soldier
      Здравейте! От 2013 ползвам Windows phone (Lumia 520) ,и като цяло бях доволен. Не възнамерявах да го сменям ,защото напълно удовлетворяваше моите потребности. Това е един от телефоните ,които не получиха актуализация до Windows 10 и може би повече от година не съм получавал ,каквито и да е било актуализации по ОС. На скоро получих съобщение от Месенджър ,че версията ,която ползвам (от 2014) вече не се поддържа и ми пращат линк за да изтегля актуализации. 1-во пуснах телефонът да си потърси сам ,но не откри такива. След това деинсталирах и инсталирах на ново Месенджър ,но безрезултатно. 

Искам да запитам имате ли представа ,дали това недоразумение ще бъде поправено и ще излезе все пак актуална версия на месенджър за Windows Phone 8.1 ,или това е поредния трик за да ни накарат ,да купуваме излишни нови телефони? 
      На мен ми се струва ,че скоро няма да останат от масовите приложения работещи на Windows Phone 8.1 и за това обмислям да закупя нов ,но този път едва ли ще е Windows Phone. 

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.