Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Имам мини проектор ТУК! който искам да свържа със Смарт-телефона си чрез MHL Micro USB преходник но нищо не се получава ?!
Свързах и Data Cabel от UBS-то на проектора към MHL преходника но не се покзва никаква картина на проектора?
Опитах като инсталирах софтуер за телефона но нищо отново..
Смарт-телефона е Kingzone K1 Turbo с Android 4.4.2
Разгледах доста варянти и видеа но не открих нещо съществено ..

Моля даите малко акъл как да го подкарам?!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Niksanae написа:

Здравейте!

Имам мини проектор ТУК! който искам да свържа със Смарт-телефона си чрез MHL Micro USB преходник но нищо не се получава ?!
Свързах и Data Cabel от UBS-то на проектора към MHL преходника но не се покзва никаква картина на проектора?
Опитах като инсталирах софтуер за телефона но нищо отново..
Смарт-телефона е Kingzone K1 Turbo с Android 4.4.2
Разгледах доста варянти и видеа но не открих нещо съществено ..

Моля даите малко акъл как да го подкарам?!

Проверете дали телефонът ви поддържа MHL в неговото техническо ръководство. Аз не съм проверявал в интернет.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Niksanae написа:

Здравейте!

Micro USB-то на смартфона има три режима на работа:microUSB v2.0 (MHL 2.1), USB On-the-go, USB Host .Някъде из настройките трябва да могат да се избират един по един.

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хъм .. 
Започвам да се съмнявам че самия преходник не е читав :12:
Попринцип е чисто нов ?!
Ще опитам да го свържа със смарт-телевизор ..

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ShamanOwl
      Имам 5mb System update, който след като се изтегли казва, че телефонът трябва да се рестартира за да започне инсталацията на ъпдейта. Дотук добре. Десет секунди след началото на инсталацията изписва "error" показва логото на Андроид как лежи и от него тече кръв. Рових адски много в интернет, много хора имат моя проблем, но никой няма решение.
    • от Soviet Soldier
      Здравейте! От 2013 ползвам Windows phone (Lumia 520) ,и като цяло бях доволен. Не възнамерявах да го сменям ,защото напълно удовлетворяваше моите потребности. Това е един от телефоните ,които не получиха актуализация до Windows 10 и може би повече от година не съм получавал ,каквито и да е било актуализации по ОС. На скоро получих съобщение от Месенджър ,че версията ,която ползвам (от 2014) вече не се поддържа и ми пращат линк за да изтегля актуализации. 1-во пуснах телефонът да си потърси сам ,но не откри такива. След това деинсталирах и инсталирах на ново Месенджър ,но безрезултатно. 

Искам да запитам имате ли представа ,дали това недоразумение ще бъде поправено и ще излезе все пак актуална версия на месенджър за Windows Phone 8.1 ,или това е поредния трик за да ни накарат ,да купуваме излишни нови телефони? 
      На мен ми се струва ,че скоро няма да останат от масовите приложения работещи на Windows Phone 8.1 и за това обмислям да закупя нов ,но този път едва ли ще е Windows Phone. 

• от Novakat
      Здравейте! Искам да попитам дали случайно някой не знае или не познава някой, който би могъл да оправи такъв стар тел? Носих го в най-близкия сервиз и човека каза, че му е изгорял процесора и е доста трудно да се оправи(според мен имаше предвид, че е много сръткаво да се оправи и не му се занимаваше). Или, ако би могло някак си всичко от тела да се прехвърли на друг 1:1 пак би било добре. Sony ericsson k610i е gsm-a. Бих бил много благодарен на някой, ако може да помогне! 
    • от Бирджан Р.
      Здравейте! Днес си купих преносимо зарядно power bank 2600mah. Нямаше грам заряд в него за това го вързах към адаптер от телефон да се зарежда. Оставих го в 12:00 до момента 19:59 , не спира да се зарежда. Пресветва постоянно в червено.Като го изкарам и го включа към който и да е телефон .. не зарежда изобщо.. Идеи? 
    • от Kolew11
      Здравейте! За коледа си мисля да си купя една такава джаджа "смарт". Хартесах си няколко модела ама проблема ми е, че са водоустойчиви до 1 метър за 30 минути, това ме смущава най-много, защото често ходя да плувам и би ми било приятно да ми измерва пулса и метрите, които плувам. В същото време обичам и да бягам и моделът, който ми е най е LG urbane 2nd Edition(LTE) има доста полезни екстри и също така за бягане е перфектен. Nixon The Mission (който е водоустойчив доста повече от ЛГ-то) също ми се стори добър избор, но не знам може би качеството ме притеснява. Garmin Fenix 3 той е прекалено спортен хаха голям съм каприз(плюс, че няма тъч и едва ли ще мога да правя нещата, който мога да правя с андроид). Предпочитам андроид за операционна система, и искам да мога да отговарям на съобщения от часовника, та за това съм се спрял на ЛГ-то, не съм сигурен дали с нискона може, но аз съм много невеж в тази сфера. Та моля някой компетентен за помощ, поздрави!   
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.