Премини към съдържанието
adersa

Проблем с ухото

Препоръчан отговор

Незнам дали е от времето но от време на време едното ми ухо ей така се запушва . Има няма половин час почва да се пука и пак се отпушва и се чува някакъв странен шум . Чистих го нямам ушна кал . Но си спомням преди време го чистих  с някакви клечки с много дебел памук и от тогава го имам проблема . Значи вместо да изкара калта част от памука остава вътре . Какво да направя някакви идеи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лекар!!Как какво !?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиди на УНГ специалист. Аз от около 4 месеца чувам постоянен шум в дясното си ухо. Ходих първо при личния лекар - каза ми да не използвам клечки за уши, защото не били стерилизирани и на много хора са докарвали гъбични инфекции. Предписа ми някакви антибиотични капки, ама не помогнаха. След това отидох на УНГ, прегледа ме, каза че ушите, гърлото и евстахиевата тръба са здрави и няма инфекция, обаче не ми реши проблема с шума. Сега, само като не спя не чувам постоянното пищене - 8khz нон стоп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.