Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам следният проблем със скайп на лаптопа си.След като вляза и започна разговор,непрекъснато излизам извън линия.Излизам от скайп,рестартирам лаптопа,влизам в скайп и след 5 мин.разговор отново ме изхвърля,а имам интернет достъп постоянно.Ако може някой да ми помогне,защото е страшно изнервящо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Маргарита Косева написа:

Имам следният проблем със скайп на лаптопа си.След като вляза и започна разговор,непрекъснато излизам извън линия.Излизам от скайп,рестартирам лаптопа,влизам в скайп и след 5 мин.разговор отново ме изхвърля,а имам интернет достъп постоянно.Ако може някой да ми помогне,защото е страшно изнервящо.

Няма смисъл от излизането и пак вписване в скайп.Пробвай,рестартиране само на интернет връзката в такъв момент,защото там може би се корени проблема.Друга възможност може да бъде,че скайп се опитва да обнови версията си,при което стават аномалии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора!Забравих да напиша,че съм със Windows7 и skype7.18.Не само се отписвам и вписвам в скайп,а го динсталирам и инсталиран отново,като изчиствам всички папки на скайп.Рестартирам целия лаптоп и влизам отново-работи нормално,примерно 10 мин. и след това отново съм извън линия, а имам интернет връзка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А при разпадане на скайп връзката, някакво съобщение появява ли се?

В eventwvr в раздел Applications има ли грешки, свързани със скайп?

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо се появява съобщение"Възникна проблем,ще се опитаме да възстановим връзката",след което"Вие сте извън линия"А в същия момент имам интернет.Започва едно лудо въртене до безкрай.

Аз не разбирам от компютри,но когато включа скайп на телефона си,нямам никакъв проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.