Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Един приятел ми прати линк. И когато го отворих ми излезе някакъв сайт за запознанства. От тогава и от моя профил се изпраща автоматично този линк на мойте приятели. Също така към профила ми се добавиха 2 страници със голи снимки все едно аз съм ги създал. Как да го оправя и да почистя компютъра си от този вирус. Временно съм деактивирал профила си във файсбук защото всеки път като вляза във него се изпращат още линкове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Kris99sk написа:

Един приятел ми прати линк...

А ти къде си кликал по сайта ? Свалял ли си Flash Player или нещо друго от този сайт ? Добавки за браузъра ?

Виж в приложенията ти във FB (в ляво) дали нямаш нещо на което си дал без да искаш права да публикува неща от твое име:
 8621595m.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, midway написа:

А ти къде си кликал по сайта ? Свалял ли си Flash Player или нещо друго от този сайт ? Добавки за браузъра ?

Виж в приложенията ти във FB (в ляво) дали нямаш нещо на което си дал без да искаш права да публикува неща от твое име:
 8621595m.png

В сайта не съм кликал  затворих го просто. Над приложения, в страници ми излизаха две страници със случайни имена и голи снимки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Kris99sk написа:

В сайта не съм кликал  затворих го просто. Над приложения, в страници ми излизаха две страници със случайни имена и голи снимки.

Ами блокирай страниците:

8621871n.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2/7/2016 at 10:51, Kris99sk написа:

Нямаш вирус. Разгледай внимателно настройките на Фейсбук. И премахни всички приложение, дето не са ти познати. Влизаш в твоя профил и виж дали не си харесал/следваш, някаква стараница. Общо взето това е. Може да пуснеш, сканиране с malwarebytes, за всеки случай. А ако не си сигурен какво да правиш, по добре се обърни към HJT екипа. Първата тема в раздела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай това.

https://www.facebook.com/about/basics/how-to-keep-your-account-secure/

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.