Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Най-вероятно съм изтрил файл/файлове по погрешка, но какво ли не опитах - re-install, uninstall и след това install наново. Реинсталирах също така .NET framework и т.н. Първо ми показвааше грешка за липсващи dll файлове, но след като ги добавих ми излезе това:

fFWa5KM.png

Какво друго да опитам?

Редактирано от JackSparroww (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето няколко линка с твоя проблем

Линк1

Линк2

Линк3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Емил Костов написа:

Ето няколко линка с твоя проблем

Линк1

Линк2

Линк3

Уж и аз търсих, но линк номер 1 не съм го видял.

Забравих да кажа също, че не ми позволява да песйтвам файлове в папката  SysWOW64 , а имам "all permissions".

EDIT: Добре, това вече не е проблем. Сега ще опитам.

Редактирано от JackSparroww (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така препоръчвам веднъж щом сте направили фреш инсталация на операционна система с драйвери и настройки да си направите един бекъп на партишъна и да си го сложите някъде за черни дни като този.

Относно dll файливете. Като малък си ги намирах в нета и си ги добавях. Когато пораснах вече не правех така. Не се препоръчват да се слагат в системните директории на оса файлове от неизвестни разработчици и сайтове.

Това си е секюрутий бридж. Не знаеш дали сам не си слагаш някой шпионски мауер или нещо друго от арсенала на зловредният кодинг.

В крайна сметка ако не ти се разреши проблема почни на чисто след което си направи бекъп.

Бих те посъветвал също така и да изпробваш рестор поинта от опцията за възстановяване на системата.

Редактирано от Tanner Foost Foust (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.