Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

изтеглих си Пес 2016 reloaded , но като го инсталирах всичко точно и после ми излиза "The procedure entry point ReleaseSRWlockExclusive could not be in the dynamic link library KERNEL32.DLL  това , като вляза във настройките на Песа ми показва че не намира видео картата само показва модела..  Дайте малко помощ моля..

ss.JPG

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Desdinova написа:

Купи си играта!

Не е нужно ако прочете какво пише в съобщението. Но аз няма да му помогна, тъй като го мързи да чете!

П.П. 2016 и XP не се съчетават.

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Sc0user написа:

Купи му я? :wink12:

Прав си , не питат ли да ли имам възможности ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Desdinova написа:

Като нямаш възмоности няма да играеш :). Те игрите не растат по дърветата!

Заради това има Замунда :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Desdinova написа:

ти си знаеш ... крадеш труда на другите ... утре другите ще крадат твоя .... и така си оставаш мишка!

Уелкъм ту България. А на ония отгоре - постоянно крадящите да виждаш някой да им краде труда, че те май най-много крадат? Пък като гледам не са чак толкова големи мишки?

Към автора: Дай си параметрите на машинката, като за начало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Spoiler
Spoiler

преди 7 минути, Desdinova написа:

ти си знаеш ... крадеш труда на другите ... утре другите ще крадат твоя .... и така си оставаш мишка!

Май , като гледам ти се спи , кой краде нали затова е създадена замунда .... :eek: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тя не е създадена от висщи сили.

Просто бизнес .... дълго за обесняване, и ти си доста млад и няма да разбереш. Кради си на спокойствие “Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уелкъм ту България. А на ония отгоре - постоянно крадящите да виждаш някой да им краде труда, че те май най-много крадат? Пък като гледам не са чак толкова големи мишки?

Към автора: Дай си параметрите на машинката, като за начало.

Amd Athlon x2 4000 , Nvidia geforce gt 240 1 gb gddr3 , 3 gb ram  Упдейтнати са драйверите на видеото 

преди 8 минути, Desdinova написа:

тя не е създадена от висщи сили.

Просто бизнес .... дълго за обесняване, и ти си доста млад и няма да разбереш. Кради си на спокойствие “Д

Значи всички са крадци , които теглят от интернет така го казваш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно нещата в замунда са "откраднати" - пиратски. В други държави има определени санкции, ако теглиш от подобни торенти, но пък и там заплатите по никакъв начин не те стимулират да "крадеш".

Сложи му една 7-ца, може и направо 8.1, ако пожелаеш, инсталирай драйвъри, после играта и би трябвало да върви добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно нещата в замунда са "откраднати" - пиратски. В други държави има определени санкции, ако теглиш от подобни торенти, но пък и там заплатите по никакъв начин не те стимулират да "крадеш".

Сложи му една 7-ца, може и направо 8.1, ако пожелаеш, инсталирай драйвъри, после играта и би трябвало да върви добре.

Щом е проблема операционната система ще си я сменя ... но много ми харесва Хп-то 1 година и половина го използвам и неми е създавал проблеми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сц0усер, много правилно ... и понеже го има откраднато, хората не се усещат че са използвани отвсякъде .... типично за мишки :)

И е против правилата на форума да се обсъжда пиратски софтуер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Desdinova написа:

Сц0усер, много правилно ... и понеже го има откраднато, хората не се усещат че са използвани отвсякъде .... типично за мишки :)

Ти сигурно не си "Крал" от Интернет :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Vasilcho Beatbox написа:

Прав си , не питат ли да ли имам възможности ! 

То че нямаш много възможности е ясно (само IP-то ти е достатъчно), но ... никой не те кара да си купуваш Лачборджини.

Виж тук http://www.technomarket.bg/igri-pc/pc-pes-2016-09144825 - не са чак толкова много парите. 72 лева.

преди 10 минути, Desdinova написа:

И е против правилата на форума да се обсъжда пиратски софтуер.

Ай стига с тоя "пиратски софтуер", няма "пиратски" - има нерегламентирано ползване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък от заглавието помислих , че песът не иска да се пуска на кучката:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма значение как някой го нариа. Важни са последствията. Защо да си търси някой работа за нормални пари, като може да си взема малко и всичко което иска като забавление е "безплатно".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложи си Windows 7, с това XP забрави да играеш по-нови игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Vasilcho Beatbox написа:

Щом е проблема операционната система ще си я сменя ... но много ми харесва Хп-то 1 година и половина го използвам и неми е създавал проблеми

XP е система за офис компютри. Аз не знам какво правиш още с нея, трябва да си много изостанал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.