Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте маняци :) имам един странен проблем ... нека първо да започна от самото начало... едно приятелче ме помоли ако може да му сложа нов win и преди това да изчистя от вируси и т.н ... абсолютно цял ден съм си играл отделно да оправям да излизат и latest updates за да може да се покаже update to win 10 .. към 4 сутринта вече всичко е готово и трябва само да се ресне лаптопа за да продължи инсталацията към уин 10 обаче излиза син екран и пише "Your pc need to be repaired" проблем с буут еди какво си ... може би до 5-6 съм стоял да слагам win 8.1 и всичко ок ...не помня точно кой release беше и не искам да правя реклама,но след като свалих drivers и т.н видях,че имам много странни процеси ...от сорта на rat/backdoor дори и да се махат пак се пускат ... реших да сложа уин 7 (забравих да кажа,че става въпрос за 64 бита ) стигам вече до инсталацията на 71% и излиза error не запомних точно за какво беше,но предполагам нещо с corrupted files не ми се занимаваше честно казано и реших пак да сложа win 8.1 (тоест старият който го бях инсталирал) 71% пак същият проблем ... някакви идеи от какво може да го причинява ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На хард диска има ли важна информация? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не..момчето го ползва само за разни игри и  т.н съмнява ме да е от windows ... все пак точно на него бях направил фреш инсталация без никакъв проблем.

Редактирано от Pythongrammer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Закачи хард диска на друг компютър и провери дали е читав. Mоже да се тества в програмата HD tunes. Ако нямаш възможност диска да се закачи за друг компютър може да си направиш Bootable диск на Hiren CD пакета, да го заредиш и от там да тестваш дали хард диска е ок.

Ако хард диска е повреден се сменя с нов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за бързият отговор :) ще го опитам съвсем скоро време и ще напиша резултатите 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.