Премини към съдържанието
Blue_Hulk

Еpson xp-215 принтер

Препоръчан отговор

Здравейте! Мисля да вземам Еpson xp-215, въпроса ми е колко копия може да направи само черно-бяло и цветни. Един човек ми предлага този принтер за 50лв, заслужава ли си да го вземам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти информация за този принтер. Имай в предвид, че консумативите му са скъпи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз карах дълги години с мастилено струен принтер на епсон за който консумативите бяха 60 лева.От китайски саит си взех презареждаеми консумативи и още си го ползвам с тях.За тови модел също има такива консумативи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти трябва! Можеш да намериш алтернатива с малко додадени пари над бюджета! Тук печатащата глава е обща и ако е запекла ,то няма оправяне! Подмяната хич не е евтина! Мастилниците - 4 бр  и са с чип и ако искаш сам да ги презареждаш ще да е проблем! Тези чипове се нулират само със специално устройство! Търси Канон, HP!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.